صفحه 579 از 589 نخستنخست ... 79479529569570571572573574575576577578579580581582583584585586587588 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,781 تا 5,790 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

با سلام،

من از دانشگاه مریلند واسه مستر پذیرش بدون فاند گرفتم ولی از اونجاییکه بدون فاند نمیتونم برم میخوام به استادا ایمیل بزنم تا شانسمو امتحان کنم،به نظرتون محتوای ایمیل چی باید باشه و آیا به چند تا استاد میتونم ایمیل بزنم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Aty_h نمایش پست ها
    با سلام،

من از دانشگاه مریلند واسه مستر پذیرش بدون فاند گرفتم ولی از اونجاییکه بدون فاند نمیتونم برم میخوام به استادا ایمیل بزنم تا شانسمو امتحان کنم،به نظرتون محتوای ایمیل چی باید باشه و آیا به چند تا استاد میتونم ایمیل بزنم؟
    شما می تونی اول به رئیس دپارتمان یا منشی دپارتمان ایمیل بزنی ببینی TA بهت میدن یا خیر. بعد اگه جواب رد شنیدید، به استادهایی که در زمینه علایق تون کار می کنن ایمیل بزنید و بگید که پذیرش گرفتید و اینکه آیا پوزیشن خالی برای دانشجوی مستر توی گروهشون دارن برای ترم فال 2020 یا هر ترم دیگه ای که قراره برید.
    You can ask if they have any RA position for a master's student.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

Dear Professor,
    Thank you for your reply, I have a question about the assistantship. Since the proposed fellowship for me covers the expenses partially, I am wondering whether there is an open position for assistantship in teaching or research.
    Since I have experience in both teaching and research, I feel confident to provide my best effort for any RA or TA positions.
    Sincerely,
    سلام، من بعد از پذیرش برای معرفی به استاد ایمیل زدم و بهم ریپلای دادن. الان میخوام برای پوزشن دستیاری ازش سوال کنم متن ایمیلی که نوشتم آیا مناسب هست؟ مرسی

mamnun misham age dar morde matn in email mano ro rahnemayi konin
    ویرایش توسط Simon : April 15th, 2020 در ساعت 10:29 AM

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saraa26 نمایش پست ها
    Dear Professor,
    Thank you for your reply, I have a question about the assistantship. Since the proposed fellowship for me covers the expenses partially, I am wondering whether there is an open position for assistantship in teaching or research.
    Since I have experience in both teaching and research, I feel confident to provide my best effort for any RA or TA positions.
    Sincerely,
    سلام، من بعد از پذیرش برای معرفی به استاد ایمیل زدم و بهم ریپلای دادن. الان میخوام برای پوزشن دستیاری ازش سوال کنم متن ایمیلی که نوشتم آیا مناسب هست؟ مرسی
    بنظر من مناسبه
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elie2020 نمایش پست ها
    سلام. چند تا سوال دارم. اول اینکه برای اپلای کردن برای مقطع دکترا حتما باید پروپوزال داشته باشیم؟ من دو مقاله دارم. پروپوزال باید مرتبط با موضوعات مقالاتم باشه و اینکه خودم شروع کنم به نوشتن چیزی که علاقه دارم و بعد برای اساتید ایمیل کنم یا اول استاد پیدا کنم بعد ازش بپرسم چه موضوعی مدنظرشه و همگام با اون پروپوزال بنویسم؟ و اینکه برای پاییز میخواهم اپلای کنم. کی شروع کنم برای نوشتن پروپوزال و اینا؟
    دوست عزیز. تمامی این سوالاتی که مطرح فرمودید بستگی به استاد و دانشگاهی که برای آن اپلای میکنید دارد.
    دانشگاههای کانادا و آمریکا معمولا پروپوزال نیاز ندارید ولی برای استرالیا و اروپا پروپوزال نیاز دارید.
    خیر. موضوع پروپوزال حتما نباید مرتبط با موضوعات مقالتون باشه. ولی اگه تو اون حیطه باشه قطعا شما ایده های بیشتری دارید.
    شما اگر ایده بروز و بکری دارید میتوانید پروپوزالش رو بنویسید و به اساتید (مخصوصا اروپایی) که ایمیل میزنید بگید همچین پروپوزال دارم. ولی دانشگاههایی که اسکولارشیپ دارند همانند استرالیا شما مجبور خواهید بود که پروپوزال در راستای سیاستهای پژوهشی دانشگاه مورد نظر بنویسید که معمولا استاد به شما میگه رو فلان موضوع علمی باشه.
    و در آخر اینکه نوشتن پروپوزالهای اولیه ممکنه براتون زیاد طول بکشه ولی بعد مدتی دستتون راه میفته. ولی معمولا شما یکهفته ده روز حساب کنید.
    موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام. من میخوام به استادی ک بهم گفت براش پروپوزال بنویسم بگم ایا خودش موضوعی مد نظرش هست یا نه. این سوالو به صورت زیر بگم بده؟ میشه یه جمله خوب بگید به من . ممنون میشم

If you have any specific topic, please let me know.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    دوستان سلام. من میخوام به استادی ک بهم گفت براش پروپوزال بنویسم بگم ایا خودش موضوعی مد نظرش هست یا نه. این سوالو به صورت زیر بگم بده؟ میشه یه جمله خوب بگید به من . ممنون میشم

If you have any specific topic, please let me know.
    وقتی گفتن پروپوزال یعنی در مورد یه موضوع مشخص بوده دیگه، وگرنه شما به صورت رندم که نمیشه یه پروپوزال بدید. اما در مورد جزئیات بیشتر پروپوزال می تونید ازشون بپرسید.
    Could you please provide more details of the specific areas that I should focus on.
    یا می تونید در مورد حداقل صفحات بپرسید.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

مرسی از پاسختون. قاعدتا باید همینطوری باشه. ولی در واقع به من گفتن که یه ریسرچ پروپوزالی بنویسم که براساس main focus خودم باشه به عنوان یه phd . با اینحال من تصمیم گرفتم قبل نوشتن در مورد موضوعات باهاشون صحبت کنم( که امیدوارم کار درستی باشه).

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون. قاعدتا باید همینطوری باشه. ولی در واقع به من گفتن که یه ریسرچ پروپوزالی بنویسم که براساس main focus خودم باشه به عنوان یه phd . با اینحال من تصمیم گرفتم قبل نوشتن در مورد موضوعات باهاشون صحبت کنم( که امیدوارم کار درستی باشه).
    تا اونجایی که من با سیستم دانشگاه های آمریکای شمالی آشنا هستم چنین چیزی مرسوم نیست ولی فکر می کنم برای دانشگاه های استرالیا شما باید یه پروپوزال بنویسید. من پیشنهاد می کنم تاپیک استرالیا و نیوزیلند رو مطالعه کنید اونجا دوستان به دفعات در مورد این پروپوزال ها بحث کردند.

پیش فرض پاسخ : نحوه تماس گرفتن با اساتید در مورد RA

سلام دوستان
    من در فرآیند اپلای دانشگاه به مرحله ارسال ایمیل برای استاد برای پذیرش Supervision رسیدم. برای مقطع ارشد دارم اپلای میکنم ولی اصلا نمیدونم متن ایمیلم باید چطور باشه که استاد accept کنه.
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.