صفحه 581 از 589 نخستنخست ... 81481531571572573574575576577578579580581582583584585586587588589 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,801 تا 5,810 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، برای مدارک آموزش محور، باید به استاد بگیم که ارشد بدون پایان نامه هست در ایمیل به اساتید ایرانی و خارجی؟ ممنون
    بله همین که بنویسید کورس بیس یا بدون تز مشخص کننده است. معمولا برای دوره های ارشد تز بیس بهتر است موضوع تز ارشدتان را هم قید کنید ولی اگر آموزش محور بوده اید این بخش حذف میشود و به جهت اینکه سوال و ابهامی در این مورد نباشد بهتر است موضوع را به شکل فوق مشخص کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

درسته، مرسی. پس باید حتما ذکر بشه در ایمیل که پایان نامه نگذراندم؟ ممنون
    چون بنده 8 مقاله کنفرانسی داشتم و به استاد گفتم که Research area بنده در حوزه شماست و ایشون جواب مثبتی دادن که اپلای کنم ولی نگفتم که پایان نامه نگذراندم.

ApplyAbroad Guru

چون بنده 8 مقاله کنفرانسی داشتم و به استاد گفتم که Research area بنده در حوزه شماست و ایشون جواب مثبتی دادن که اپلای کنم ولی نگفتم که پایان نامه نگذراندم.
    استاندارد جهانی و باید/نباید در این موارد وجود ندارد. تنها عرف اکادمیک همین هست که وقتی کار ریسرچ نکرده باشید research area مطرح نیست و حداکثر research interest می تواند بیان کننده شفاف وضعیت باشد.
    همچنین برای چنین مواردی در مکاتبات بعدی با این سوال احتمالا مواجه خواهید شد در غیر این صورت توصیه من اینستکه شفاف بودن وضعیت هم به شما و هم استاد برای کاهش مکاتبات، زمان و هزینه غیر ضروری کمک خواهد کرد تا فیدبکی که میگیرید تا حد امکان منطبق با شانس موفقیت باشد و بتوانید بر اساس آن تصمیم بگیرید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من مقاله های شما اگر به خصوص در حوزه های نزدیک به هم باشند و در خطی باشند که بخواهید حول و حوش انها دکتری شروع کنید نشان دهنده نوعی از
    Research area
    هست و شما اشتباه نکرده اید که به استاد این را گفته اید.

با اینحال برای اینکه در مسیر کار به مشکل غیر منتظره ای برنخورید از همین آغاز برای استاد روشن بفرمایید که پایان نامه ارشد نداشته اید که ایشان هم بتوانند شرایط شما را به درستی برآورد کنند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از دید من مقاله های شما اگر به خصوص در حوزه های نزدیک به هم باشند و در خطی باشند که بخواهید حول و حوش انها دکتری شروع کنید نشان دهنده نوعی از
    Research area
    هست و شما اشتباه نکرده اید که به استاد این را گفته اید.

با اینحال برای اینکه در مسیر کار به مشکل غیر منتظره ای برنخورید از همین آغاز برای استاد روشن بفرمایید که پایان نامه ارشد نداشته اید که ایشان هم بتوانند شرایط شما را به درستی برآورد کنند.

پایدار باشید
    ممنونم. من در Transcript ام پایان نامه هست و دو سال و نیم رو موضوعی کار کردم، ولی چون وقت نشد کامل کنم آنرا تبدیل به آموزش محور کردم... من به استادی به صورت زیر ایمیل زدم، مشکلی نداره؟

My Greetings,
    I am currently graduated from Tarbiat Modares University (http://www.modares.ac.ir/en) where my Research Interest is Power System Reliability. I’ve worked on power system optimization where my area of research is “ Optimal Sizing of capacitor banks in a bulk voltage electric
    grid.” Currently, I am working on **** to get the work published in a well known Journal.

Prof. number (1) Response to me****
    Thank you for your interest and materials. I can see that you have a good background and I've pre-selected you to see your full application materials to be considered for the PhD.

Can you please make your submission, following the instructions listed?

For me to be able to find you easily, please include my name as faculty you’d like to work with in your application (statement and in the list of faculty).

In the statement of purpose make sure to include:

- First paragraph: summary of why you are a great candidate (skills, experience, degrees). Highlight what you think it’s most important about you.
    - Narrative of your resume
    - Career goals after the Ph.D.
    - Research question:
    Identify a research gap in the literature
    Why does it matter in society and what will you do to address it
    Include disciplines and methods you’d use
    List faculty on campus you’d work with.

Please let me know once it's completed so I can look for your file. Feel free to let me know if you have any questions. I will reach out to you if I need anything else in the meantime.

Prof. number (2) Response to me****.
    I encourage you to apply to the Electrical Engineering PhD program. Please note that it is not individual faculty who admit students. There is an admissions committee that does that. Moreover, during their first year here, admitted students are supported by the University and during this time they are expected to interact with faculty with the intention of identifying mutual research interests and being invited to join a research group starting with their second year. I will be happy to engage in discussions with you in the Fall of 2021, should you be admitted and decide to come at this University. At this point, I am not sure that I will have an opening for a new RA in my research group in May 2022, but things may change till then.

من به دپارتمان ها ایمیل زدم و این مربوط به UCLA هست در مورد این که من آموزش محور بودم برای اپلای:
    Yes, you are eligible to apply to our PHD program. We suggest you contact each individual university you’re interested in applying to see their requirement

Best,
    ECE Admissions
    سوالم این هست که جواب این دو اساتید رو چی بدم( در مورد دومی گفتم که
    اسمش رو در SOP می آورن. حالا سوال های اکادمیک در مورد مقاله بپرسم یا خیر؟ در اولین ایمیل نپرسیده بودم)
    مشکلی نداره من هر دو دانشگاه رو اقدام کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خواهش میکنم.

سوالم این هست که جواب این دو اساتید رو چی بدم

از بین این دو استاد روشن است که استاد اول آمادگی بیشتر کار با شما دارند. پاسخ استاد دوم یک عبارت کلی است که در واقع رویه را گفته اند. حالا با این وصف باید ببینید میخواهید به چه صورت ادامه بدهید تصمیم شما است آنها را میشناسید و خودتان را ... من فکر نمیکنم کسی از دوستان بتوانند کمکی بکنند شما اطلاعات را دارید و باید تصمیمگیری بفرمایید.

حالا سوال های اکادمیک در مورد مقاله بپرسم یا خیر؟ در اولین ایمیل نپرسیده بودم)

اگر سوالی است که راجع به اپلیکیشن است و آنجایی که گفته اند خلا پژوهشی را شناسایی کنید... حتما بپرسید.ولی اگر صرف سوال علمی است من فکر میکنم الان خودتان و ایشان را درگیر نفرمایید.

اصلا مشکلی ندارد. بسیاری از دانشجوها بیشتر از یک جا اقدام میکنند تا احتمال پذیرششان بیشتر شود.

امید که کمکی کرده باشد

پایدار باشید

ممنونم. من در Transcript ام پایان نامه هست و دو سال و نیم رو موضوعی کار کردم، ولی چون وقت نشد کامل کنم آنرا تبدیل به آموزش محور کردم... من به استادی به صورت زیر ایمیل زدم، مشکلی نداره؟

My Greetings,
    I am currently graduated from Tarbiat Modares University (http://www.modares.ac.ir/en) where my Research Interest is Power System Reliability. I’ve worked on power system optimization where my area of research is “ Optimal Sizing of capacitor banks in a bulk voltage electric
    grid.” Currently, I am working on **** to get the work published in a well known Journal.

Prof. number (1) Response to me****
    Thank you for your interest and materials. I can see that you have a good background and I've pre-selected you to see your full application materials to be considered for the PhD.

Can you please make your submission, following the instructions listed?

For me to be able to find you easily, please include my name as faculty you’d like to work with in your application (statement and in the list of faculty).

In the statement of purpose make sure to include:

- First paragraph: summary of why you are a great candidate (skills, experience, degrees). Highlight what you think it’s most important about you.
    - Narrative of your resume
    - Career goals after the Ph.D.
    - Research question:
    Identify a research gap in the literature
    Why does it matter in society and what will you do to address it
    Include disciplines and methods you’d use
    List faculty on campus you’d work with.

Please let me know once it's completed so I can look for your file. Feel free to let me know if you have any questions. I will reach out to you if I need anything else in the meantime.

Prof. number (2) Response to me****.
    I encourage you to apply to the Electrical Engineering PhD program. Please note that it is not individual faculty who admit students. There is an admissions committee that does that. Moreover, during their first year here, admitted students are supported by the University and during this time they are expected to interact with faculty with the intention of identifying mutual research interests and being invited to join a research group starting with their second year. I will be happy to engage in discussions with you in the Fall of 2021, should you be admitted and decide to come at this University. At this point, I am not sure that I will have an opening for a new RA in my research group in May 2022, but things may change till then.

من به دپارتمان ها ایمیل زدم و این مربوط به UCLA هست در مورد این که من آموزش محور بودم برای اپلای:
    Yes, you are eligible to apply to our PHD program. We suggest you contact each individual university you’re interested in applying to see their requirement

Best,
    ECE Admissions
    سوالم این هست که جواب این دو اساتید رو چی بدم( در مورد دومی گفتم که
    اسمش رو در SOP می آورن. حالا سوال های اکادمیک در مورد مقاله بپرسم یا خیر؟ در اولین ایمیل نپرسیده بودم)

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

خواهش میکنم.

سوالم این هست که جواب این دو اساتید رو چی بدم

از بین این دو استاد روشن است که استاد اول آمادگی بیشتر کار با شما دارند. پاسخ استاد دوم یک عبارت کلی است که در واقع رویه را گفته اند. حالا با این وصف باید ببینید میخواهید به چه صورت ادامه بدهید تصمیم شما است آنها را میشناسید و خودتان را ... من فکر نمیکنم کسی از دوستان بتوانند کمکی بکنند شما اطلاعات را دارید و باید تصمیمگیری بفرمایید.

حالا سوال های اکادمیک در مورد مقاله بپرسم یا خیر؟ در اولین ایمیل نپرسیده بودم)

اگر سوالی است که راجع به اپلیکیشن است و آنجایی که گفته اند خلا پژوهشی را شناسایی کنید... حتما بپرسید.ولی اگر صرف سوال علمی است من فکر میکنم الان خودتان و ایشان را درگیر نفرمایید.

اصلا مشکلی ندارد. بسیاری از دانشجوها بیشتر از یک جا اقدام میکنند تا احتمال پذیرششان بیشتر شود.

امید که کمکی کرده باشد

پایدار باشید

مرسی، لطف کردین. فقط پاسخ استاد اولی را که علاق به کار بنده نشون داده، چی باید داد؟ فقط تشکر کنم از پاسخ ایشون؟ مرسی

مرسی، لطف کردین. فقط پاسخ استاد اولی را که علاق به کار بنده نشون داده، چی باید داد؟ فقط تشکر کنم از پاسخ ایشون؟ مرسی
    و اینکه به تازگی متوجه شدم ایشون در دپارتمان برق نیستند و در دپارتمان مهندسی Mechanical and aerospace هستند. مشکلی نداره؟ چون رشته من برق هست. این استاد حوزه کاری اش کاملا برق است...

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

من فکر کنم روشن باید نظرتان را بفرمایید. اگر قصد ادامه دارید به استاد بفرمایید از راهنمایی ایشان تشکر میکنید و در مهلت ثبت نام یعنی فرجه ای که دانشگاه برای این کار قرار میدهد اقدام میکنید. ایشان گفته اند اگر سوالی هم دارید بپرسید که خوب شما میتوانید کلیات مسایلی که در ذهن دارید را سوال کنید.

این مساله برق و مکانیک را من فکر نمیکنم ضرورتی داشته باشد برجسته کنید. قاعدتا استاد توجه دارند و اینکه همپوشانی رشته ها آنقدر وسیع هست که از دید من مشکلی ایجاد نخواهد شد.

پایدار باشید

و اینکه به تازگی متوجه شدم ایشون در دپارتمان برق نیستند و در دپارتمان مهندسی Mechanical and aerospace هستند. مشکلی نداره؟ چون رشته من برق هست. این استاد حوزه کاری اش کاملا برق است...

Keep Calm and APPLY ON

Unhappy پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

با عرض سلام و وقت بخیر

من میخواستم برای رشته Master of Computer science در University of Northern British Columbia در Canada اپلای کنم ، چون در زمینه مقاله - پژوهش در دانشگاه آزاد research خاصی نداشتم در خصوص به متن mail به استاد میتوانم روی چه چیزی مانور بدهم که برای استاد قابل قبول باشد؟ در ضمن اگر قبول کنه و فاند هم ندهد مشکلی نیست. (رشته کارشناسی: سخت افزار و مدارک Network+ / MCSE 2012 R2/ CCNA را نیز دارم .)

Best Regard