صفحه 582 از 589 نخستنخست ... 82482532572573574575576577578579580581582583584585586587588589 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,811 تا 5,820 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpatrick نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر

من میخواستم برای رشته Master of Computer science در University of Northern British Columbia در Canada اپلای کنم ، چون در زمینه مقاله - پژوهش در دانشگاه آزاد research خاصی نداشتم در خصوص به متن mail به استاد میتوانم روی چه چیزی مانور بدهم که برای استاد قابل قبول باشد؟ در ضمن اگر قبول کنه و فاند هم ندهد مشکلی نیست. (رشته کارشناسی: سخت افزار و مدارک Network+ / MCSE 2012 R2/ CCNA را نیز دارم .)

Best Regard
    روی درس ها و کورس های تخصصی که گذراندین و نمره آنها، اگر خوب باشد. همچنین دانشگاه آزاد اخیرا رتبه خوبی در Research اورده، ذکر کنین و اگر در تهران است بگین...

Junior Member

سلام دوستان. من با یه استاد از یه دانشگاه نه چندان معروف تو کانادا مکاتبه کردم و یه طرح مزتبط با حیطه کاری ایشون پیشنهاد کردم که انجام بدیم. البته بیشتر هدفم گرفتن فاند بود اما خوب در ایمیل اول هیچ حرفی از فاند نزدم. بعد ایشون گفتن که رزومه ام رو بفرستم واسشون و اینکه قصد دارم برم کانادا یا از همین ایران و از راه دور میخوام همکاری کنم . منم نوشتم که قصدم اینه که برم کانادا و رزومه مو براشون فرستادن. بعد ایشون گفت که اگه بشه طرح هم در ایران اجرا بشه و هم در کانادا و بعدا نتایج مقایسه بشه و پرسیدن که برای این طرح تایید کمیته اخلاق چقد طول میکشه و من دقیقا کی میخوام برم کانادا. حالا دوتا سوال دارم.
    یکی اینکه اصلا میشه رو حرف این استاد حساب کرد؟ و اینکه من الان چجوری مسئله فاند رو با ایشون مطرح کنم؟ دوم اینکه با توجه به اینکه اگر من قراره دستیار پژوهشی ایشون بشم آیا باید پروپوزال رو من بنویسم یا خود استاد باید بنویسه؟
    ممنون میشم هرچه سریعتر جواب بدید

سلام دوستان. من قصد دارم توی یک دانشگاه خاص برای دو رشته در دکترا اپلای کنم و اتفاقا یک استاد مشترک هم در هر دو گروه هست، بنظرتون توی ایمیلم به این استاد بگم قصد دارم برای هر دو رشته اقدام کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اگر پذیرش دانشگاه کمیته محور است از دید من بررسی بفرمایید و نهایت برای یکی از دو رشته اقدام بفرمایید چون معمولا کمیته ها در اولین گام یکی از دو اپلیکیشن شما را از دور خارج میکنند.

اگر به هر دلیل تصمیم گرفتید برای هر دو اقدام بفرمایید باز از دید من حتما با هر دو استاد مطرح بفرمایید دلایلتان را هم توضیح بدهید. اگر شما نگویید و اساتید متوجه بشوند معمولا روی خوش نشان نمیدهند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط NasimSepid نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قصد دارم توی یک دانشگاه خاص برای دو رشته در دکترا اپلای کنم و اتفاقا یک استاد مشترک هم در هر دو گروه هست، بنظرتون توی ایمیلم به این استاد بگم قصد دارم برای هر دو رشته اقدام کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام مجدد دوست عزیز

من فکر کنم روشن باید نظرتان را بفرمایید. اگر قصد ادامه دارید به استاد بفرمایید از راهنمایی ایشان تشکر میکنید و در مهلت ثبت نام یعنی فرجه ای که دانشگاه برای این کار قرار میدهد اقدام میکنید. ایشان گفته اند اگر سوالی هم دارید بپرسید که خوب شما میتوانید کلیات مسایلی که در ذهن دارید را سوال کنید.

این مساله برق و مکانیک را من فکر نمیکنم ضرورتی داشته باشد برجسته کنید. قاعدتا استاد توجه دارند و اینکه همپوشانی رشته ها آنقدر وسیع هست که از دید من مشکلی ایجاد نخواهد شد.

پایدار باشید
    ببخشید، من 10 روز پیش به استاد ایمیل زدم که آیا باید دانشکده مکانیک اپلای کنم و یا دانشکده برق، استاد دیگه جواب نداد. یعنی دلیلی داشته که جواب نداده؟ مرسی

Junior Member

سلام
    من سال پیش ۴-۵ دانشگاه اپلای کردم برای رشته هنر ولی ریجکت شدم البته من زبانم نرسید و بعضی مدارکم ناقص بود.
    می خواستم امسال دوباره اپلای کنم ولی نمی دونم نامه اولیه به ادمیشن رو چی بزنم؟
    نامه سال پیش در مورد فاند داشتن بود ولی واقعا موندم امسال چی بنویسم یا اصلا بفرستم ایمیل اولیه یا نه ؟

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم هرچی زودتر منو راهنمایی کنید.
    من به یکی از اساتید دانشگاه اوکلند ایمیل زدم و این هم جواب ایشونه:
    "Hello
    .......,Thanks for contacting me and I am available to supervise you on the topic of...... . However, I do not have research funds for phd students, but if you find them, I will be pleased to collaborate.
    Thanks
    Good luck with your choice
    Regards"
    حالا خواستم بدونم من باید چی کارکنم؟
    آیا شروع به اپلای کنم به دانشگاه و تقاضای بورسیه از خود دانشگاه کنم یا کلاً منصرف بشم؟
    در ضمن من هنوز مدرک زبان رو نگرفتم. آیا احتمال گرفتن فول فاند به صورت کاندیشنال هست؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید...

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

این یک گام خوب هست که استاد هم نظر مساعد برای راهنمایی پروژه تحصیل شما دارند و هم میگویند که امادگی همراهی برای طی مسیر دریافت فاند دارند.

با اینحال ایشان تمام کار را به عهده خود شما گذاشته اند. به دنبال منابع مالی باشد و وارد تعامل بشوید و تلاش بفرمایید و ایشان هم ا زدید در حد دادن نظر مساعد یا تکمیل فرمها همراهی خواهند کرد.

این خوب است که همراهی استاد را دارید ولی از نظر من عمده کار با خود شماست. پیشنهاد من این است که تا از منبع مالی اطمینان کامل ندارید صبر بفرمایید و همزمان دانشگاهها و اساتید دیگر را هم در نظر بگیرید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم هرچی زودتر منو راهنمایی کنید.
    من به یکی از اساتید دانشگاه اوکلند ایمیل زدم و این هم جواب ایشونه:
    "Hello
    .......,Thanks for contacting me and I am available to supervise you on the topic of...... . However, I do not have research funds for phd students, but if you find them, I will be pleased to collaborate.
    Thanks
    Good luck with your choice
    Regards"
    حالا خواستم بدونم من باید چی کارکنم؟
    آیا شروع به اپلای کنم به دانشگاه و تقاضای بورسیه از خود دانشگاه کنم یا کلاً منصرف بشم؟
    در ضمن من هنوز مدرک زبان رو نگرفتم. آیا احتمال گرفتن فول فاند به صورت کاندیشنال هست؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید...

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان، وقت بخیر
    من بعد‌ از‌ دوره‌ کاردانی، چندسالی درس نخوندم،‌اخیرا تازه کارشناسیم تموم شد و میخام برای مستر، سلف فاند اقدام کنم .
    رشته کاردانی ICT و کارشناسی IT و گرایش Web Development هست و تخصص خودمم هم Web Development حوزه BackEnd هست. .
    میخاستم نظرتون رو بدونم...
    میخام‌ با اساتید ارتباط بگیرم و ذکر کنم بعد از دوره ای کار و فعال بودن‌در زمینه شغلیم،‌ بیشتر با این‌مساله روبرو شدم‌که باید بیشتر خودم رو پیشرفت‌اکادمیک‌بدم و برای همین‌ لیسانس گرفتم ولی چون در ایران محیط‌برای توسعه کم هست، میخام‌برای مستر اقدام کنم در کشوری پیشرفته تر .

حالا به صورت کلی نظرتون چی هست و‌ایا همچیپ متن و بیانی میتونه مناسب باشه ؟

با توجه به اینکه ۳۱ سال سن و سلف فاند هستم، میخاستم برای سوپروایزری با استاد در اراباط باشم که راحت تر بتونم اکسپت رو بگیرم .
    فول تایم هم‌کار کردم( فریلنسر) . مقاله و ... هم ندارم .

Junior Member

سلام دوستان. وقتتون بخیر.
    من رشته لیسانسم معماری بوده و الان میخوام برای مستر تو شاخه مدیریت اقدام کنم. به نظر شما امکانش هست بدون هیچ بک گراندی با استادا مکاتبه کنم و در آخر بپرسم که بهم فاند میدن یا نه؟
    معدلم 16.38/ دانشگاه سراسری گیلان / آیلتس 7.5 / جی آر ای هنوز ندادم