صفحه 584 از 589 نخستنخست ... 84484534574575576577578579580581582583584585586587588589 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,831 تا 5,840 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mans2 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه استادی به من اینطوری جواب داده
    Your CV is not sufficiently clear. Can you please do the following:
    1) In your CV, please provide the exact GPA without any scaling on 20poit basis same as in your transcripts. Provide the exact ranking in all national exams, competitions, etc. Under each project, please specify your personal contribution and novelty. Properly list all your publications formatted using IEEE style, including papers that are submitted, including paper IDs, submission dates, etc. Under each paper, please specify your personal contribution and novelty.
    2) In addition to your updated CV, please also include copies of your transcripts and copies of your TOEFL or GRE or equivalent tests.

یه سری مواردو گفته به رزومم اضافه کنم اینطوری رزومم خیلی زیاد میشه ، الان مثلا گفته رتبه کنکورتو بگو و نکته دیگه اینکه من فعلا نمره زبان ندارم و دارم آماده میشم برای آیلتس. به نظر شما چطوری باید جوابشو بدم و چه چیزهایی براش اماده کنم .
    ممنون از کمکتون
    سلام.برای چه مقطعی بهشون ایمیل زدید؟برای دکتری یکم غیر منطقی و غیر معموله بخصوص رتبه هایی که خواسه

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از سبک مکاتبه به نظر شبیه اساتید هندی/پاکستانی می آیند.

از دید من خواسته هایشان شاید کمی غیر معمول برای ایمیل اول باشد ولی غیر منطقی نیست . میخواهند شناخت کامل داشته باشند که تصمیم بگیرند پای اپلیکیشن شما محکم بایستند یا نه. معمولا در دانشگاههای که فاند مشکل است و اساتید باید برای فایننس گرفتن برای دانشجوهایشان بجنگند این دست اطلاعات را میخواهند.

به نظر شما چطوری باید جوابشو بدم

در جواب فقط صداقت. نمره زبان آماده نیست بفرمایید اماده نیست ولی قصد دارید در فلان تاریخ امتحان بدهید. ریز نمره خواسته اند حضورشان بفرستید. خواسته هایشان خیلی پیچیده نیست و حسنی که دارد این است که در واقع رزومه شمارا هم مرتب میکند.

امید که موفق باشید

سلام دوستان یه استادی به من اینطوری جواب داده
    Your CV is not sufficiently clear. Can you please do the following:
    1) In your CV, please provide the exact GPA without any scaling on 20poit basis same as in your transcripts. Provide the exact ranking in all national exams, competitions, etc. Under each project, please specify your personal contribution and novelty. Properly list all your publications formatted using IEEE style, including papers that are submitted, including paper IDs, submission dates, etc. Under each paper, please specify your personal contribution and novelty.
    2) In addition to your updated CV, please also include copies of your transcripts and copies of your TOEFL or GRE or equivalent tests.

یه سری مواردو گفته به رزومم اضافه کنم اینطوری رزومم خیلی زیاد میشه ، الان مثلا گفته رتبه کنکورتو بگو و نکته دیگه اینکه من فعلا نمره زبان ندارم و دارم آماده میشم برای آیلتس. به نظر شما چطوری باید جوابشو بدم و چه چیزهایی براش اماده کنم .
    ممنون از کمکتون
    ویرایش توسط susighton : November 26th, 2020 در ساعت 04:46 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    سلام.برای چه مقطعی بهشون ایمیل زدید؟برای دکتری یکم غیر منطقی و غیر معموله بخصوص رتبه هایی که خواسه
    برای دکتری خواسته
    منم نمیفهمم برای چی همچین چیزایی رو خواسته
    معل الوصف راهی به جز پاسخگویی به خواسته هاش نیست
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از سبک مکاتبه به نظر شبیه اساتید هندی/پاکستانی می آیند.

از دید من خواسته هایشان شاید کمی غیر معمول برای ایمیل اول باشد ولی غیر منطقی نیست . میخواهند شناخت کامل داشته باشند که تصمیم بگیرند پای اپلیکیشن شما محکم بایستند یا نه. معمولا در دانشگاههای که فاند مشکل است و اساتید باید برای فایننس گرفتن برای دانشجوهایشان بجنگند این دست اطلاعات را میخواهند.

به نظر شما چطوری باید جوابشو بدم

در جواب فقط صداقت. نمره زبان آماده نیست بفرمایید اماده نیست ولی قصد دارید در فلان تاریخ امتحان بدهید. ریز نمره خواسته اند حضورشان بفرستید. خواسته هایشان خیلی پیچیده نیست و حسنی که دارد این است که در واقع رزومه شمارا هم مرتب میکند.

امید که موفق باشید
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز
    استاد اهل روسیه است و از اساتید یکی از دانشگاه های کاناداست
    بنظرم راهی جز پاسخگویی به این موارد نیست و من هم دارم آمادشون میکنم
    من سعی میکنم با صداقت جوابشو بدم
    باز هم ممنون

برای دکتری خواسته
    منم نمیفهمم برای چی همچین چیزایی رو خواسته
    معل الوصف راهی به جز پاسخگویی به خواسته هاش نیست
    ممنون از راهنماییتون
    سلام خواهش.نکته مثبتش اینه رزومتونو کامل خونده و وقت گذاشته نشون میده که جدی گرفته کار رو.متاسفانه الان بالای 80 درصد موارد اساتید رزومه ها رو اصلا نگاه نمیکنن و فقط در جواب ایمیلها چیزای کلی میگنو ارجاع میدن به وبسایت دانشگاه.شما حتما خواسته هاشو انجام بدید

Junior Member

سلام وقتتون بخیر دوستان
    من تونستم از دو استاد به شکل مشترک برای supervisor شدن در مقطع دکترا موافقت دریافت کنم و ایمیل رو هم برای بخش admission دانشگاه ارسال کردم و تایید کردند گفتند هیچ مشکلی نیست. فقط الان من چندتا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید (فقط یکم عجله ای)
    اول اینکه من الان چطوری درباره فاند بپرسم ازشون که مودبانه و خوب باشه؟
    و اینکه باید ایمیلی بنویسم که به هر دو همزمان ارسال کنم یکی recipient و یکی دیگه هم cc؟ یا اینکه به هر کدوم جدا ایمیل بزنم؟
    سوال بعدی هم اینکه اگر همزمان ایمیل بزنم چطوری خطاب کنم در ابتدای ایمیل dear professors؟ یا اسماشونم بگم و به چه ترتیبی؟
    خیلی ممنونم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اولا برای دریافت موافقت اساتید تبریک میگویم. کار مهمی انجام شده امید که بقیه مسیر هم با موفقیت طی شود.

سوال از فاند اصلا مساله بی ادبانه ای نیست بلکه بعد از تعیین کلی موضوع و سوپروایزر اصلی ترین موضوع است. اساسا دکتری به معنی دریافت فاند است و سلف فاند بودن را باید در واقع استثنا بدانیم. بنابراین خیلی روشن از اساتید برای فاندهای موجود و راههای اپلای کردن برای انها سوال بفرمایید. صریح تر اگر بگویم اگر شما به عنوان دانشجو سوال نکنید نشانه نااگاهی شما تعبیر میشود. و اگر استادی در مورد فاند و منابع مالی از شما سوال نکنند احتمالا ایشان استاد مناسبی نیستند یا به لحاظ اطلاعات در مورد نحوه هدایت یک پروژه دکتری یا دقت در کارهایشان.

و اینکه باید ایمیلی بنویسم که به هر دو همزمان ارسال کنم یکی recipient و یکی دیگه هم cc؟ یا اینکه به هر کدوم جدا ایمیل بزنم؟

هر دو استاد را مخاطب اصلی قرار بدهید Dear X and Y . خوب استاد با درجه بالاتر را نامشان را اول بیاورید. یا استادی که بیشترین تماس را با او داشته اید و در واقع هدایت کار را به عهده گرفته اند. نشانه دقت شماست.

پایدار و موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ped_gamer نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر دوستان
    من تونستم از دو استاد به شکل مشترک برای supervisor شدن در مقطع دکترا موافقت دریافت کنم و ایمیل رو هم برای بخش admission دانشگاه ارسال کردم و تایید کردند گفتند هیچ مشکلی نیست. فقط الان من چندتا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید (فقط یکم عجله ای)
    سوال بعدی هم اینکه اگر همزمان ایمیل بزنم چطوری خطاب کنم در ابتدای ایمیل dear professors؟ یا اسماشونم بگم و به چه ترتیبی؟
    خیلی ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان سلام
    من چند وقت پیش که ب یه استادی در آمریکا ایمیل زدم برای پی اچ دی، ازم خواستن که به اساتیدم بگم که ریکام رو براش ایمیل کنن. استادای منم زحمت کشیدن فرستادن. الان هشت روز میگذره و خبری ازش نیست. خودم بهش ایمیل بزنم و بگم که چی شد؟ مثلا ازش فقط بپرسم که ایا نامه ها رو دریافت کرد؟ این خوبه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من چند وقت پیش که ب یه استادی در آمریکا ایمیل زدم برای پی اچ دی، ازم خواستن که به اساتیدم بگم که ریکام رو براش ایمیل کنن. استادای منم زحمت کشیدن فرستادن. الان هشت روز میگذره و خبری ازش نیست. خودم بهش ایمیل بزنم و بگم که چی شد؟ مثلا ازش فقط بپرسم که ایا نامه ها رو دریافت کرد؟ این خوبه؟
    ممنون
    من تجربه ای توی این زمینه ندارم ولی به نظرم حتما باید ایمیل بزنی تا تکلیفت مشخص بشه و برای این که ایمیلت باعث ناراحتی استاد نشه خوبه که به نحوی مودبانه بگی دلیل این ایمیلی که داری می دی اشتیاقی هست که بابت دریافت پاسخ و مشخص شدن نتیجه داری. به نحوی ذهنش رو روی افکار مثبت تر منطعف کنی تا منفی.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

منم تجربه ندارم و صرفا نظر شخصیم رو میگم...
    با نظر جناب تودفیوچر موافقم اما به نظر من نیازی نیست به اشتیاقتون اشاره مستقیمی بکنید، اشتیاق رو قاعدتا ایشون باید از رو پیگیری شما متوجه بشن، اما بجاش میتونید بگید چون مدتی گذشت و پاسخی دریافت نکردید، با توجه به اینکه احتمالا ایشون در این وقت از سال بیشتر از معمول سرشون شلوغ هست، نگران بودید که شاید ایمیل ها از چشم ایشون افتاده باشه یا متوجهش نشده باشن، برای همین برای اطمینان پیگیری کردید.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط tothefuture نمایش پست ها
    ... بگی دلیل این ایمیلی که داری می دی اشتیاقی هست که بابت دریافت پاسخ و مشخص شدن نتیجه داری...
    نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من چند وقت پیش که ب یه استادی در آمریکا ایمیل زدم برای...
    ...بپرسم که ایا نامه ها رو دریافت کرد؟ این خوبه؟
    ممنون
    96 nine or six