صفحه 6 از 589 نخستنخست 1234567891011121314151656106506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : نحوه تماس گرفتن با اساتید در مورد RA

شما در حال حاضر در همین مرحله تماس با اساتید هستید .ایمیل بزنید و رزومه بفرستید وقت جواب گرفتید با استاد بگویید که مدارک فرستاتید و آماده هست.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام، من یک سوال دارم، نمی دونم اینجا باید پست بشه یا نه. (؟)
    سوال: دو تا استاد از یک دانشکده با من تماس گرفتن و RA scholarship پیشنهاد دادن. یکی از طرف منشی دانشکده میل زده و مقدار scholarship را هم اعلام کردن، و دومی مستقیما خودش میل زده و هنوز مقدار را تعیین نکرده. راستش من موندم چی جواب اینا رو بدم چون زمینه هاشون تقریبا مشابه همه و چیزی که الآن بنظرم مهمه مقدار RA هست و اینکه TA هم میدن یا نه؟ اصولا چه شرایط دیگه ای را باید در نظر بگیریم؟
    بنظرتون اگه بهشون بگم که الآن دو تا offer دارم و هر کدام شرایط بهتری داشته باشه(TA و ... پول بیشتر ) اونو انتخاب میکنم، مشکلی بوجود میاد؟
    ممنون.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

والا بنظر من این قسمت داستان اپلای یکی از بدترین و سخترین بخش ها هستش.لااقل برای من که اینجوری هستش.
    بنظر من درست نیستش که در مورد مقدار فاند به یه استادی از یه استاد و دانشگاه دیگه تعریف کنید.بلاخره اینجا شما نمی خواهید که تجارت کنید. مقدار فول فاند هر دانشگاهی مشخصه و میزان آن بر اساس هزینه شما در آن ایالت و شهر محاسبه و معلوم هست پس چونه زدن نداره.
    در مورد انتخاب هم باز به خود شما و سلیقه شما بستگی داره یعنی معیار های زیاد واسه یه انتخاب و مقایسه خوشبختانه وجود داره همه فاکتورها در کنار هم بچینید و بهترین انتخاب خودتون را بکنید.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saraz
    سلام، من یک سوال دارم، نمی دونم اینجا باید پست بشه یا نه. (؟)
    سوال: دو تا استاد از یک دانشکده با من تماس گرفتن و RA scholarship پیشنهاد دادن. یکی از طرف منشی دانشکده میل زده و مقدار scholarship را هم اعلام کردن، و دومی مستقیما خودش میل زده و هنوز مقدار را تعیین نکرده. راستش من موندم چی جواب اینا رو بدم چون زمینه هاشون تقریبا مشابه همه و چیزی که الآن بنظرم مهمه مقدار RA هست و اینکه TA هم میدن یا نه؟ اصولا چه شرایط دیگه ای را باید در نظر بگیریم؟
    بنظرتون اگه بهشون بگم که الآن دو تا offer دارم و هر کدام شرایط بهتری داشته باشه(TA و ... پول بیشتر ) اونو انتخاب میکنم، مشکلی بوجود میاد؟
    ممنون.
    مشکلی نداره بپرسید. این حق شما هست که این چیزا رو بدونی و بهترین offer رو انتخاب کنی. اونا خودشون تعارف ندارن پس شما هم باهاشون تعارف نداشته باش. لزومی هم نداره فاند همه افراد تو یک دانشگاه برابر باشه. الان اینجا تو گروه ما یک نفر دیگه هم هست که مثل من تازه اومده و هر دو شاگرد یک استاد هستیم ولی میزان فاندمون حدود 100 دلار با هم تفاوت داره که تو ایالت ما پول کمی نیست. علتش هم این هست که فاند یکیمون رو استاد میده و فاند اون یکی رو بخشیش رو استاد میده و باقیش رو برای اینکه کمبود فاند جبران بشه از یک scholarship دانشگاهی میده که خوب باعث شده میزان فاندهامون کمی متفاوت باشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

البته پاسخ وحید جامع هستش و منظور من این نبودش که شما در مورد فاند یا مقدارش از دانشگاه ها نپرسید بلکه مقصودم این هستش که این کار حرفه ای نیست که بطور مثال به یه استادی بگید که استادX در فلان دانشگاه اینقدر قرار پول بده حالا شما چقدر پرداخت می کنید.

Senior Member

در تکمیل صحبتهای بهرنگ و وحید عزیز عرض کنم که بله شما لازم نیست به رقم اشاره کنید و میتونید به یکی از استادا بگید که جای دیگه هم بهم آفر دادن و بنابراین شما دقیقا" مشخص کنید که تا چه اندازه میتونید منو ساپورت کنید و آیا تضمینی هست یا نه ... بعد خودتون با توجه به فاند های پیشنهادی و مسائل جانبی تصمیم نهایی رو بگیرید ....

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

WOW- do that only if you are very confident to your resume and groundings

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    خیلی از اساتید جواب می دهند که برو Applyکن اگه پذیرفته شدی برگرد باهم در مورد کار صحبت کنیم.
    شما اگه پذیرش گرفتی حتی می تونید زنگ بزنید و با اساتید صحبت کنید البته حتما قبلش ایمیل بزنید و بگویید که پذیرش گرفته اید و مایل به همکاری هستید.
    اما در مورد اینکه هنوز پذیرش ندارید یکم سخته. دقیقا چی می خواهی به استاد بگی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    شما که هنوز پذیرش نداری چطوری میخوای به استاد بگی بره پرونده رو بررسی کنه... مطمئن باش اونم میگه اول بزار ببینیم اداره پذیرش چی میگه ... در واقع یه کمیته ای هست که باید تشکیل بشه و اگر استاد جزو اون کمیته نباشه معمولا" تا قبلش کاری نمیتونه بکنه ... وقتی به سلامتی پذیرفته شدی در اسرع وقت به استاده بگو ...
    سلام

شما که میگید حتما قبل از اپلی‌ با استاد تماس بگیرید و بدون ok بودن استاد اپلی‌ نکنید؟پس این جمله چیه؟

نکنه من دارم اروپا و آمریکا رو قاطی‌ می‌کنم ؟این مطلب واسه آمریکاست?

به mamal198 :

در هر زمانی دوست داری به استاد ایمیل بزن ولی همراه رزومه. چند حالت ممکنه پیش بیاد:
    1. استاد یا جوابتو نمیده. 2. یا یه template میفرسته. 3. یا جدی ازت خوشش میاد و قدرت اینو داره که کارتو پیگیری کنه و میکنه. 4. یا خوشش میاد ولی پذیرشتون از عهده ی ایشون خارجه و باید قبلش از سد اداره پذیرش بگذری. کلا مساله ای نیست که خیلی نگرانش بشی و بخوای قاعده براش جور کنی. همین طور مستمر هفته ای چند تا ایمیل بزن.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

من 2 ماه پيش قبل از اپلاي واسه يه استادي رزومم رو فرستادم و گفتم ميخوام اپلاي كنم..بعد جواب داد كه رزومه عالي داري حتما اپلاي كن و چند وقت ديگه باهات مصاحبه تلفني ميكنم و انقدر هم فاند ميدم..! منم اپلاي كردم و ايميل زدم كه مداركم رو فرستادم اون موقع اصلا جواب نداد. دوباره چند روز پيش دوباره همون ايميل رو فرستادم بازم جواب نميده...!! به نظرتون يعني چي؟ بايد چيكار كنم الان؟ يعني بيخيال من شده؟؟ يا زنگ بزنم بهش بهتره؟