صفحه 60 از 589 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160560 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    سلام، به یه استاد می خواهم میل بزنم که زمینه ی کاریش رو خیلی ریز نفهمبدم چیه، برای همین کلی گویی کردم، ممنون می شم نظرتونو درباره ی ای میلیم بدید

Dear Prof.....,

My name is .........., and I have graduated in ...... Engineering from ............University, Tehran, Iran. Also, My B.Sc is in ......... Engineering. So far, I have published a conference paper and submitted another one dealing with my M.Sc project, which was on ....................... The project was done under the supervision of .................

During my master education, I have learned several fundamental subjects relating to control engineering. This made me really interested in expanding my knowledge in this field. My research interests include controlling of digital, stochastic and nonlinear systems. Thus, I am really eager to work under your supervision in the University of ......... The reason is that you did years of research in the field of control engineering and will surely help me in doing a research on high standards.

Attached please find a copy of my CV which provides a better insight on my education and research background. I truly appreciate your kind consideration and look forward to hearing from you to see if there is any possibility to be you PhD student.

Best Regards,
    ...................
    Graduated student of ....... engineering
    .......... University of Technology
    Tehran, Iran
    با سلام.به شکل زیر تغییر بدهید:
    Dear Prof.....,
    I will graduate from M.S.C in june 2012 from tehran university iran.I have published 3 conference paper on
    ...and I'm interested research in...
    My B.Sc overall GPA is 18 and My M.SC overall GPA is 19.50
    I'm very interested to join for your research group i attached email i would be very grateful if you send me your opinion.
    Best Regards,
    ...................
    Tehran, Iran
    خیلی به جزئیات نپردازید وقتی شما می گید خیلی علاقه مندم به گروه شما عضو شم ایشون می فهمه که به فیلدش علاقه داری و بقیه صحبتها تکراری هست.این ایمیل خیلی خلاصه و مفید هست.اگر معدلتون هم خیلی خوب هست در ایمیل بنویسید اگر نه در رزومه بودنش کافیه.
    خیلی خوشحالم از اینکه با دانشجوی قوی ای مثله حضرتعالی که در دانشگاه تهران در حال تحصیل هستید کانکت کوچکی برقرار کردم.یادتون باشه که دانشگاه تهران رو تو خارج خیلی خیلی خوب می شناسند پس حتما تو ایمیلتون بگید از دانشگاه تهران هستید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط nimaafshar8 : October 9th, 2011 در ساعت 08:49 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    با سلام.به شکل زیر تغییر بدهید:
    Dear Prof.....,
    I will graduate from M.S.C in june 2012 from tehran university iran.I have published 3 conference paper on
    ...and I'm interested research in...
    My B.Sc overall GPA is 18 and My M.SC overall GPA is 19.50
    I'm very interested to join for your research group i attached email i would be very grateful if you send me your opinion.
    Best Regards,
    ...................
    Tehran, Iran
    خیلی به جزئیات نپردازید وقتی شما می گید خیلی علاقه مندم به گروه شما عضو شم ایشون می فهمه که به فیلدش علاقه داری و بقیه صحبتها تکراری هست.این ایمیل خیلی خلاصه و مفید هست.اگر معدلتون هم خیلی خوب هست در ایمیل بنویسید اگر نه در رزومه بودنش کافیه.
    خیلی خوشحالم از اینکه با دانشجوی قوی ای مثله حضرتعالی که در دانشگاه تهران در حال تحصیل هستید کانکت کوچکی برقرار کردم.یادتون باشه که دانشگاه تهران رو تو خارج خیلی خیلی خوب می شناسند پس حتما تو ایمیلتون بگید از دانشگاه تهران هستید.
    موفق باشید
    سلام، ممنون ولس من از دانشگاه تهران نیستم و اگه دقت کنید اسم دانشگام و ... گذاشتم، اونTehran, Iran یعنی این که دانشگام تو تهرانه!
    در ضمن فارق التحصیلیم! I have graduated

معدلم اون قدر بالا نیست که بذارم و بعدش اینام که سر در نمی یارن از معدلمون تا نبدیل نشه!
    ولی فکر نمی کنید اگه پاراگرافه دوم رو حذف کنم رسماً تمامی ایمیلام یه تمپلیت مشابه می شن! آخه من برای هر ایمیل همون پاراگرافه دوم را تغییر میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    سلام، به یه استاد می خواهم میل بزنم که زمینه ی کاریش رو خیلی ریز نفهمبدم چیه، برای همین کلی گویی کردم، ممنون می شم نظرتونو درباره ی ای میلیم بدید

Dear Prof.....,

My name is .........., and I have graduated in ...... Engineering from ............University, Tehran, Iran. Also, My B.Sc is in ......... Engineering. So far, I have published a conference paper and submitted another one dealing with my M.Sc project, which was on ....................... The project was done under the supervision of .................

During my master education, I have learned several fundamental subjects relating to control engineering. This made me really interested in expanding my knowledge in this field. My research interests include controlling of digital, stochastic and nonlinear systems. Thus, I am really eager to work under your supervision in the University of ......... The reason is that you did years of research in the field of control engineering and will surely help me in doing a research on high standards.

Attached please find a copy of my CV which provides a better insight on my education and research background. I truly appreciate your kind consideration and look forward to hearing from you to see if there is any possibility to be you PhD student.

Best Regards,
    ...................
    Tehran, Iran
    سلام.
    نیازی نیست اسمتون رو اول بگین، آخر ایمیل هست.
    پاراگراف اول: نیازی نیست از Bs حرف بزنید، اول بگین تزتون رو چی بوده و under supervision of اسم استادتون و بعد بگین که از اون یه مقالم چاپ شده و یکی سابمیت.
    پاراگراف دوم: تمام این مطلب
    During my master education, I have learned several fundamental subjects relating to control engineering. This made me really interested in expanding my knowledge in this field. My research interests include controlling of digital, stochastic and nonlinear systems.
    زیاده، SOP که نمی نویسی!
    به جای
    Thus, I am really eager to work under your supervision in the University of ......... The reason is that you did years of research in the field of control engineering and will surely help me in doing a research on high standards.
    Since I am really interested in ....... که به جای نقطه ها به اون پروژه های استاد اشاره می کنی، میگی میخوام اپلای کنم.
    Attached please find a copy of my CV which provides a better insight on my education and research background.
    نباید دلیل اتچ کردن CV رو که بگی! بگو CV رو اتچ کردم، ممنون میشم نگاه کنید و بهم بگین آیا امکان این وجود داره که به گروهتون ملحق شم

Junior Member

سلام
    من CV تقریبا خوبی دارم و و میخوام برای سپتامبر 2012 اپلای کنم. همسرم در کانادا هستن و انتظار داریم تا اون موقع ویزای منهم اکی بشه. گفتن این شرایط در ایمیل ارسالی به استاد معقول هست و در تصمیمش تاثیری داره؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط shamisa نمایش پست ها
    سلام
    من CV تقریبا خوبی دارم و و میخوام برای سپتامبر 2012 اپلای کنم. همسرم در کانادا هستن و انتظار داریم تا اون موقع ویزای منهم اکی بشه. گفتن این شرایط در ایمیل ارسالی به استاد معقول هست و در تصمیمش تاثیری داره؟
    نه خیر...استاد فکر نمی کنم به این چیزا اهمیتی بده ......اما خود پذیرش و یا ویزا چرا...
    I love you USA

Junior Member anahita_22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - AUT

دوستان یکی از استادا اینجوری جوابمو داده
    Thanksfor your interest in my research. I expect to be recruiting 1 or 2students between now and September. You should understand thatobtaining a position is very competitive and that a completeapplication would need to be submitted
    .حالا من میخوام بهش بگم که واسه ژانویه میخوام اقدام کنم و اینکه میتونه تو کمیته هوامو داشته باشه؟ چجوری بگم اینارو بهش؟
    بعد اینکه میخوام ببینم میتونه بهم فاند بده به نظرتون زود نیست واسه گفتن این؟استاد UBC کاناداست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_22 نمایش پست ها
    Thanksfor your interest in my research. I expect to be recruiting 1 or 2students between now and September. You should understand thatobtaining a position is very competitive and that a completeapplication would need to be submitted
    .حالا من میخوام بهش بگم که واسه ژانویه میخوام اقدام کنم و اینکه میتونه تو کمیته هوامو داشته باشه؟ چجوری بگم اینارو بهش؟
    بعد اینکه میخوام ببینم میتونه بهم فاند بده به نظرتون زود نیست واسه گفتن این؟استاد UBC کاناداست
    اصلا قولی به شما نداده. گفته جا دارم ولی رقابت زیاده. مشخصه که قرار نیست هوای شما رو داشته باشه. اگر فکر میکنید شرایطتون خوبه اقدام کنید وگرنه نه.

سلام
    ممکنه بفرمائید برای مکاتبه با اساتید باید علاوه بر CV که می فرستیم sop رو هم بفرستیم یا لازم نیست؟
    ممنون

Junior Member

بنظر من SoP تیر آخر شماست که باید به دانشگاه فرستاده بشه. از طرفی، یک استاد خیلی وقت بزاره، دو صفحه از CV شما رو نگاه کنه. پس بهتره نفرستی. البته این که میگم واسه استاد های بزرگه. فنچ باشه شاید خیلی بیشتر وقت بزاره. موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_22 نمایش پست ها
    دقیقاً همین جوابو چند نفر دیگه هم گرفتن که نشون میده این تمپلته و امیدی بش نیست.
    بپرس اگه پذیرش بگیرم پروژه ای داری که روش کار کنم. اگر دقیقاً گفت آره اینو اینو این ... هست یعنی داره اگه کلی گویی کرد بدون که فعلاً فاندی در کار نیست. (این یه روش مطمعنه)
    شاد باشیدو خش.