صفحه 61 از 589 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161561 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadmahdi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    می خواستم بپرسم که در متن ایمیل اول به استاد ذکر کردن نمره ی تافل کار درستی هست یا نه؟ آخه من نمره ی تافلم بد نشده (105) و فکر می کنم یکی از نقاط قوت رزومه ام باشه. آخه بقیه ی شرایطم تقریبا معمولیه. یعنی فوق با معدل 17.5 از صنعتی اصفهان و سه تا مقاله ی کنفرانس.
    ای آقا تو ای دوره که همه بالای 100 هستن چه گفتن داره ! نظر شخصی من اینه که نمره تافل، جی و معدل باید توی رزومه باشه توی نامه فقط شاخ غولی اگه شکستی مخصوصاً جایزه ای تقدیر نامه ای و ... و خیلی کلی سابقه تحقیق و تدریس اگه هست. ارتباط مستقیمی بین کوتاه بودن نامه و جواب اساتید وجود داره. نامه های آتشینی نوشتم کسی جواب نداد همونو کوتاهترش کردم حتی نقاط قوتمو از نامه کم کردم با اینحال جوابهای بیشتری گرفتم !
    شاد باشیدو خش.

Dear Prof....., My name is .........., and I have graduated (graduated or will graduate) in ...... Engineering from ............University, Tehran, Iran. Also, My B.Sc is in ......... Engineering (Delete this sentence). So far, I have published a conference paper (, ) and submitted another one dealing with my M.Sc project, (Delete , ) which was (is) on ....................... The project was done (conducted) under the supervision of ................. During my master education, I have learned (learned) several fundamental subjects relating (related) to control engineering. This made me really interested in expanding my knowledge in this field. My research interests include controlling of digital, stochastic and nonlinear systems. Thus, I am really eager to work under your supervision in the University of ......... The reason is that (I reason that) you did years of research in the field of control engineering and (surly will help) will surely help me in (Delete in) doing a (tremendous amount of) research on (with) high standards. Attached please find a copy of my CV which provides a better insight on my education and research background. I truly appreciate your kind consideration and look forward to hearing from you to see if there is any possibility to be you (one of your) PhD student. Best Regards, ................... (a) Graduated student of ....... engineering .......... University of Technology Tehran, Iran

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

دوستان من به یه استادی ایمیل زدم و رزومه و اینامو واسه اش فرستادم طرف این جواب رو به من داده

Dear...

Thank you for your interest. I am impressed by your experience.
    You are welcome to apply for our PhD program.

Best,
    ....

حالا چیکار کنم؟؟ من چجوری بهش بگم که فاند می خوام در ضمن من این مشکلات رو هم دارم:
    1. GPA پایین دارم
    2. نمرات زبانم هنوز آماده نیست! ( دسامبر IELTS میدم بهمن هم GRE میدم)
    3. Paper هم ندارم

در ضمن استاد مربوطه توی سایت دانشگاه نوشته که دانشجوی دکترا می گیره و توی سایتش هم یه چندتا دانشجو داشت

مزیتی که استاد خوشش اومده اینه که توی زمینه تحقیقاتی استاد و رشته مربوطه 10 سال سابقه کاری خوب دارم...

لطفا کمکم کنید...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

یه سوال خیلی فوری دارم!
    من تازه شروع کردم اینجا ارشد بخونم و همزمان قصد اپلای برای ارشد دارم. یعنی اگه پذیرش گرفتم، ارشد اینجا را ولش میکنم. به نظر دوستان، ذکر این نکته که من دارم دروس مرتبط با کار استاد را توی ارشد میگذرونم و اینکه اصلا ارشد هستم نکته مثبتیه؟ و اینکه توی ایمیل اول که به استاد میزنم خوبه این را بگم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadmahdi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    می خواستم بپرسم که در متن ایمیل اول به استاد ذکر کردن نمره ی تافل کار درستی هست یا نه؟ آخه من نمره ی تافلم بد نشده (105) و فکر می کنم یکی از نقاط قوت رزومه ام باشه. آخه بقیه ی شرایطم تقریبا معمولیه. یعنی فوق با معدل 17.5 از صنعتی اصفهان و سه تا مقاله ی کنفرانس.
    به نظر من بگید. چون هر کسی این نمره را نمیاره و نمره خوبی هست. بالاخره استاد باید یه دیدی نسبت به سطح زبان شما هم داشته باشه و گفتنش لازمه.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

استاد اگه نامه بخونه حتما به نمره شما در CV نگاه می کنه! اینو به کرات تو ایمیل هام دیدم که طرف رو نمره GRE زوم کرده بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
    به نظر من بگید. چون هر کسی این نمره را نمیاره و نمره خوبی هست. بالاخره استاد باید یه دیدی نسبت به سطح زبان شما هم داشته باشه و گفتنش لازمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

سلام
    من یه نمونه ایمیل از اولین ایمیلی که به استاد بزنم می خوام.کسی می تونه کمک کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

دوستان کسی می تونه دقیقا برای من شرح بده ایمیل زدن به استاد چه تاثیری داره؟ آخه بیشتر جوابی که استادا میدن اینه که باید اپلای کنید برا دانشگاه. به نظر من هم منطقیه که یه استاد بعد اینکه همه اپلیکیشن ها به دانشگاه رسید بیاد و انتخاب کنه. با ایمیل به استاد انتظار داریم دیگه استاد اکی قطعی بده و ما دانشجوش بشیم، حالا اگه بعدا رزومه های بهتری رسیده بود استاد نمی پیچونه؟! :|

ApplyAbroad Hero

دوستان کسی می تونه دقیقا برای من شرح بده ایمیل زدن به استاد چه تاثیری داره؟ آخه بیشتر جوابی که استادا میدن اینه که باید اپلای کنید برا دانشگاه. به نظر من هم منطقیه که یه استاد بعد اینکه همه اپلیکیشن ها به دانشگاه رسید بیاد و انتخاب کنه. با ایمیل به استاد انتظار داریم دیگه استاد اکی قطعی بده و ما دانشجوش بشیم، حالا اگه بعدا رزومه های بهتری رسیده بود استاد نمی پیچونه؟! :|
    معمولا اونا که میگن اپلای کن تمپلته. تقریبا به تجربه ثابت شده جواب از استاد نداشته باشید احتمال ریجکت بالا میره. مخصوصا تو دانشگاههای کانادا. جواب ندادن استادا به خیلی از عوامل من جمله رزومه شخص بستگی داره

ApplyAbroad Guru

بیشتر هدف اینه که استاد رزومه شما رو دیده باشه قبل از اینکه اپلیکیشن ها رو بررسی کنه. حتی برای مواردی که میگه اپلای کن تا ببینم هم بی فایده نیست. استاد که وقت نداره همه صدها اپلیکیشن رو یکی یکی بخونه. وقتی اسم و رزومه شما تو ذهنش باشه احتمال اینکه از بین پرونده ها اپلیکیشن شما رو بکشه بیرون بیشتره.