صفحه 61 از 561 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام
    ممکنه بفرمائید برای مکاتبه با اساتید باید علاوه بر CV که می فرستیم sop رو هم بفرستیم یا لازم نیست؟
    ممنون

Junior Member

بنظر من SoP تیر آخر شماست که باید به دانشگاه فرستاده بشه. از طرفی، یک استاد خیلی وقت بزاره، دو صفحه از CV شما رو نگاه کنه. پس بهتره نفرستی. البته این که میگم واسه استاد های بزرگه. فنچ باشه شاید خیلی بیشتر وقت بزاره. موفق باشی

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

دوستان من به یه استادی ایمیل زدم و رزومه و اینامو واسه اش فرستادم طرف این جواب رو به من داده

Dear...

Thank you for your interest. I am impressed by your experience.
    You are welcome to apply for our PhD program.

Best,
    ....

حالا چیکار کنم؟؟ من چجوری بهش بگم که فاند می خوام در ضمن من این مشکلات رو هم دارم:
    1. GPA پایین دارم
    2. نمرات زبانم هنوز آماده نیست! ( دسامبر IELTS میدم بهمن هم GRE میدم)
    3. Paper هم ندارم

در ضمن استاد مربوطه توی سایت دانشگاه نوشته که دانشجوی دکترا می گیره و توی سایتش هم یه چندتا دانشجو داشت

مزیتی که استاد خوشش اومده اینه که توی زمینه تحقیقاتی استاد و رشته مربوطه 10 سال سابقه کاری خوب دارم...

لطفا کمکم کنید...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

یه سوال خیلی فوری دارم!
    من تازه شروع کردم اینجا ارشد بخونم و همزمان قصد اپلای برای ارشد دارم. یعنی اگه پذیرش گرفتم، ارشد اینجا را ولش میکنم. به نظر دوستان، ذکر این نکته که من دارم دروس مرتبط با کار استاد را توی ارشد میگذرونم و اینکه اصلا ارشد هستم نکته مثبتیه؟ و اینکه توی ایمیل اول که به استاد میزنم خوبه این را بگم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

سلام
    من یه نمونه ایمیل از اولین ایمیلی که به استاد بزنم می خوام.کسی می تونه کمک کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

دوستان کسی می تونه دقیقا برای من شرح بده ایمیل زدن به استاد چه تاثیری داره؟ آخه بیشتر جوابی که استادا میدن اینه که باید اپلای کنید برا دانشگاه. به نظر من هم منطقیه که یه استاد بعد اینکه همه اپلیکیشن ها به دانشگاه رسید بیاد و انتخاب کنه. با ایمیل به استاد انتظار داریم دیگه استاد اکی قطعی بده و ما دانشجوش بشیم، حالا اگه بعدا رزومه های بهتری رسیده بود استاد نمی پیچونه؟! :|

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
    دوستان کسی می تونه دقیقا برای من شرح بده ایمیل زدن به استاد چه تاثیری داره؟ آخه بیشتر جوابی که استادا میدن اینه که باید اپلای کنید برا دانشگاه. به نظر من هم منطقیه که یه استاد بعد اینکه همه اپلیکیشن ها به دانشگاه رسید بیاد و انتخاب کنه. با ایمیل به استاد انتظار داریم دیگه استاد اکی قطعی بده و ما دانشجوش بشیم، حالا اگه بعدا رزومه های بهتری رسیده بود استاد نمی پیچونه؟! :|
    معمولا اونا که میگن اپلای کن تمپلته. تقریبا به تجربه ثابت شده جواب از استاد نداشته باشید احتمال ریجکت بالا میره. مخصوصا تو دانشگاههای کانادا. جواب ندادن استادا به خیلی از عوامل من جمله رزومه شخص بستگی داره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
    بیشتر هدف اینه که استاد رزومه شما رو دیده باشه قبل از اینکه اپلیکیشن ها رو بررسی کنه. حتی برای مواردی که میگه اپلای کن تا ببینم هم بی فایده نیست. استاد که وقت نداره همه صدها اپلیکیشن رو یکی یکی بخونه. وقتی اسم و رزومه شما تو ذهنش باشه احتمال اینکه از بین پرونده ها اپلیکیشن شما رو بکشه بیرون بیشتره.

با سلام خدمت شما دوستان
    ممنون میشم این ایمیل رو از نظر گرامر و مفهوم بررسی کنید، قراره اولین ایمیل من باشه
    Dear pof…
    I’m graduating my master of science in biomedical engineering. I’ve some talk, Conference papers. Also I’ve four journals in preparation related to tissue engineering and bioreactor design and some other projects to be submitted to J.biomech. I’m enthusiastic in doing research on …, I’m looking for an open PhD position with financial support. I would appreciate it if you could let me know if you have any position in your research group for fall 2012.
    Your sincerely,

A.R
    Iran University of Science and Technology
    Mechanical engineering school, Biomedical engineering group

Senior Member

[Dear pof…
    I’m graduating my master of science in biomedical engineering from (esme daneshgah)..... I’m enthusiastic in doing research on …, I’m looking for an open PhD position with financial support. I would appreciate it if you could let me know if you have any position in your research group for fall 2012.
    Your sincerely,

A.R
    Iran University of Science and Technology
    Mechanical engineering school, Biomedical engineering group
    بهتره مسایل حذف شده تو رزومه بیاد و کلا ایمیل باید کوتاه باشه .......اینا نظر منه...دوستان دیگه هم میتونه نظرشون متفاوت باشه