صفحه 63 از 589 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فرق اساسی نداره ولی ایمیل دانشگاه بهتره.
    gholbe جان ایمیل دانشگاه تهران (ut.ac.ir@) ممکنه اسپم یا ف*ی*ل*ت*ر بشه؟ بعضیا میکن با جی میل بزن
    ویرایش توسط shamim65 : October 28th, 2011 در ساعت 12:50 AM دلیل: ستاره بارون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    gholbe جان ایمیل دانشگاه تهران (ut.ac.ir@) ممکنه اسپم یا ***** بشه؟ بعضیا میکن با جی میل بزن
    والا حقیقتش نمیدونم چون تا بحال خودم ندیدم. کسی از استادهای اونطرف گفته که این ایمیل آدرس اسپم حساب میشه یا اینکه بر اساس حدس بچه هاست؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

ایمیل دانشگاهای ایران معمولا دچار مشکل هستند..اینو من که با این ایمیل ثبت نام کرده بودم برای ارسال مقاله ISI ام...ایمیل زدن و گفتن plz provide a valid email ...ظاهرا اصلا براشون اعتبار نداره...یا اینکه اونا نمی تون ایمیل بفرستن برامون...شنیدم که اسپم هم میشه..
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    ایمیل دانشگاهای ایران معمولا دچار مشکل هستند..اینو من که با این ایمیل ثبت نام کرده بودم برای ارسال مقاله ISI ام...ایمیل زدن و گفتن plz provide a valid email ...ظاهرا اصلا براشون اعتبار نداره...یا اینکه اونا نمی تون ایمیل بفرستن برامون...شنیدم که اسپم هم میشه..
    بیشتر احتمال میدم مشکل از طرف ایران باشه یعنی ایمیل سرور دانشگاه های ایران نمیتونه درست ایمیل رو از خارج دریافت کنه. اگر اینطور باشه که طبعا جی میل بهتره.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    والا حقیقتش نمیدونم چون تا بحال خودم ندیدم. کسی از استادهای اونطرف گفته که این ایمیل آدرس اسپم حساب میشه یا اینکه بر اساس حدس بچه هاست؟
    بیشتر بر اساس حدس بچه هاست. اگه یه استاد یه دپارتمان ایمیل منو دریافت کرده باشه و جوابش اومده باشه برام ولی بقیه اساتید اون دپارتمان بعد از کلی ایمیل زدن جواب ندن ممکنه واسه بقیه اون استادا اسپم بشه و فقط واسه همین یه استاد که جواب داده اتفاقی اسپم نشده باشه؟؟

سلام،
    من پذیرش گرفتم و الان منتظر ویزا هستم. می‌خواستم ببینم آیا باید الان با استادم در تماس باشم؟ اگه بخوام ایمیل بزنم چه چیز‌هایی‌ بهتر هست که بگم؟ چون نمی‌خوام پر حرفی‌ کنم.. یا اینکه احتیاجی‌ نیست اصلا ایمیل بزنم؟ خیلی‌ ممنون میشم اگه کسی‌ تجربهٔ داره بم بگه.

آقا وقتی مطمئن نیستید لطفا تو دل بچه ها رو الکی خالی نکنید. ایمیل دانشگاه تهران سالمه، اساتید دانشگاه تهران هم از همین دامنه استفاده میکنند.

Junior Member

سلام دوستان ميخواستم بپرسم اگه تو اولين ايميل به استاد ازش بپرسيم فاند داره يا نه ايرادي نداره و كلا چه جوري بايد از يه استاد در اين مورد سوال كرد...........ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط golbahar نمایش پست ها
    سلام دوستان ميخواستم بپرسم اگه تو اولين ايميل به استاد ازش بپرسيم فاند داره يا نه ايرادي نداره و كلا چه جوري بايد از يه استاد در اين مورد سوال كرد...........ممنونم.
    حتماً باید این کار را انجام بدید. استادها هم میدونن که اکثر دانشجوهای اینترنشنال دنبال فاند میگردن و اصلاً در این مورد تعارف ندارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط باران_۸۶ نمایش پست ها
    سلام،
    من پذیرش گرفتم و الان منتظر ویزا هستم. می‌خواستم ببینم آیا باید الان با استادم در تماس باشم؟ اگه بخوام ایمیل بزنم چه چیز‌هایی‌ بهتر هست که بگم؟ چون نمی‌خوام پر حرفی‌ کنم.. یا اینکه احتیاجی‌ نیست اصلا ایمیل بزنم؟ خیلی‌ ممنون میشم اگه کسی‌ تجربهٔ داره بم بگه.
    بستگی به سلیقه استاد داره، مثلاً استاد من فقط چند تا تاپیک را معرفی کرد و گفت اونها را مطالعه کنم تا آماده بشم، هر بار هم که بعد از اون بهش ایمیل زدم خیلی خلاصه جواب داده، فکرکنم خیلی حوصله ایمیل زدن نداره. ولی استاد یکی از دوستام علاوه بر این ازش خواسته بود که گزارش هفتگی بهش بده. بهر حال به نظر من این یک روش مناسب برای در تماس بودن با استاد بعد از پذیرش هست.