صفحه 65 از 589 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    سلام دوستان، من می خوام برای PHD فقط برای دانشگاه های کانادا اقدام کنم ، متاسفانه زمینه پژوهشی ام که چند تا مقاله ، کنفرانس و موضوع تز و سابقه کار هست همه متمرکز رو یه موضوع هست که فقط یکی دو تا استاد تو کانادا پیدا کردم که تو این زمینه کار کردند و راستش الان خودمم خیلی تمایل ندارم تو این موضوع ادامه بدم و دوست دارم رو فیلدهای دیگه واسه دکترا کار کنم اما رزومه ام خیلی تک بعدی هست به نظر شما اگه تو ایمیل ها بگم که به فیلد شما علاقه مندم در حالی که رزومه ام این موضوع رو نشون نمی ده تحویلم می گیرند؟ واقعا نمی دونم چی کار کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید...
    این خیلی بده چونکه بکگراند یکی از مهمترین فاکتورهای گرفتن پذیرش هست. هیچ استادی در مقطع دکتری با دانشجوی صفر کیلومتر دلش نمیخواد کار کنه به صرف اینکه علاقه منده. بدین ترتیب نه تنها شما در گرفتن بورس پژوهشی از اساتید کاملاً مشکل داری بلکه توی گرفتن پذیرش هم تو دردسر میافتی و کار برات خیلی سخته! چندتا راه داری
    1- اینه که برای TA اپلای کنی و در SOP کاملاً تشریح که چرا موضوع قبلی رو ول کردی و میخوای موضوع جدیدی دنبال کنی. پیش خودشون میگن این چند سال این موضوع رو کار کرده و میخواد ولش کنه از کجا معلوم که چند سال دیگه موضوع جدید رو ول نکنه ؟؟؟ این از عقل و منطق بدوره که شما چند وقت رو 1 موضوع کار کنی که بش علاقه نداری فقط توی ایران اتفاق میافته - جدی میگم
    2- اگه TA رو نگرفتی با هزینه شخصی یا وام دانشجویی بری اونور بعد برا سال بعد روی فاند حساب کنی.
    3- اگه خدای ناکرده پذیرش رو نگرفتی. 1سال وقت داری روی موضوع جدید کار کنی و مقاله بدی و استاد پیدا کنی و با مشت پر اقدام کنی ....

آقا من به یک یاس اساسی رسیدم
    به هر استاد Computer Science که ایمیل میزنم یک جور جواب میده:
    خط اولش اینه: ایول! رزومت خوبه. interested
    خط دومش اینه: باید اپلای کنی تا بعدش ببینیم پذیرفته میشی یا نه. در ضمن من تصمیم گیرنده نیستم.

وقتی هم میگم خوب بابا فرض کن پذیرش گرفتم فاند داری بهمون بدی میگند: بعد که پذیرش گرفتی راجع بهش صحبت میکنیم الان زوده از این حرفا بزنیم!!!!

خوب پس با این اوصاف من چرا باید هی فرت فرت ایمیل بزنم؟ اینا که همه موکول کردند به بعد از اپلای.
    خواهش میکنم یک نفر درست و حسابی مارا راهنمایی کنه. بدجوری گیجم. به نظر شما من وقتی روی تماس با اساتید نگذارم و بچسبم به اپلای؟

Banned

سلام به اعضای محترم این سایت
    من هنوز هیچ ایمیلی به هیچ استادی نفرستادم.رشتم کامپیوتر و واسه مستر می خوام.امتحان gre که 30 مهر بود هنوز جوابش نیومده.حالا صبر کنم تا نتیجش بیاد یعد ایمیل بزنم؟کلا قبل اپلای ایمیل زدن خوبه؟بده؟
    ممنون از همگی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi63 نمایش پست ها
    من هنوز هیچ ایمیلی به هیچ استادی نفرستادم.رشتم کامپیوتر و واسه مستر می خوام.امتحان gre که 30 مهر بود هنوز جوابش نیومده.حالا صبر کنم تا نتیجش بیاد یعد ایمیل بزنم؟کلا قبل اپلای ایمیل زدن خوبه؟بده؟
    ممنون از همگی
    خیلی از بچه ها بدون در دست داشتن نمرات ازمونهای زبان ایمیل زدن و حتی جوابم گرفتن. به هر حال میخوای صبر کن یه هفته دیگه نمرتو تلفنی بپرس بعد شروع کن.

Senior Member

ممنون از همگی
    بهتره هر چه سریعتر شروع به زدن ایمیل کنید...GRE رو میتونید چند روز دیگه تلفنی بگیرید...جاشو تو رزومتون خالی بزارید..منم مثل شما نگرفتم نمرمو

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_in_abroad نمایش پست ها
    آقا من به یک یاس اساسی رسیدم
    به هر استاد Computer Science که ایمیل میزنم یک جور جواب میده:
    خط اولش اینه: ایول! رزومت خوبه. interested
    خط دومش اینه: باید اپلای کنی تا بعدش ببینیم پذیرفته میشی یا نه. در ضمن من تصمیم گیرنده نیستم.

وقتی هم میگم خوب بابا فرض کن پذیرش گرفتم فاند داری بهمون بدی میگند: بعد که پذیرش گرفتی راجع بهش صحبت میکنیم الان زوده از این حرفا بزنیم!!!!

خوب پس با این اوصاف من چرا باید هی فرت فرت ایمیل بزنم؟ اینا که همه موکول کردند به بعد از اپلای.
    خواهش میکنم یک نفر درست و حسابی مارا راهنمایی کنه. بدجوری گیجم. به نظر شما من وقتی روی تماس با اساتید نگذارم و بچسبم به اپلای؟
    موافقم
    من هم قبلا به همین موضوع اشاره کردم
    به این نتیجه رسیده ام که امسال برای آمریکا نباید ایمیل زد چون تاثیری ندارد ولی شاید برای کانادا تاثیر داشته باشه هر چند هیچ جوابی هم از کانادا نگرفته ام
    موفق باشید

چه جالب دوست عزیز که تجربه مشترکی داریم.
    من از کانادا جوابهای خوبی گرفتم. مگه امسال توی آمریکا چه اتفاقی افتاده؟ اگه بحران اقتصادی منظوره که گریبان همه رو گرفته. شاید دارند سیاست پذیرش دانشجو رو عوض می کنند و همه رو به کمیته پذیرش واگذار می کنند؟
    حالا با این تفاسیر باید چه کار کرد؟ ایمیل یا اپلای؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    موافقم
    من هم قبلا به همین موضوع اشاره کردم
    به این نتیجه رسیده ام که امسال برای آمریکا نباید ایمیل زد چون تاثیری ندارد ولی شاید برای کانادا تاثیر داشته باشه هر چند هیچ جوابی هم از کانادا نگرفته ام
    موفق باشید

Banned

سلام به همه اعضای محترم اپلای ابورد و خسته نباشید
    کارشناسی کامپیوتر تموم کردم و واسه مستر اقدام کردم و برای شروع یه جایی تاپی رو در نظر نگرفتم.ترکیه رو انتخاب کردم.حالا سوالم اینه به نظرتون واسه کشورهای مثل ترکیه قبل اپلای هم به اساتید ایمیل بزنم یا بمونم واسه همون پذیرش؟با توجه اینکه پذیرش واسه spring کمتر از fall هست.
    اگه ممکنه راهنمایم کنید.ممنون از همگی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    خیلی از بچه ها بدون در دست داشتن نمرات ازمونهای زبان ایمیل زدن و حتی جوابم گرفتن. به هر حال میخوای صبر کن یه هفته دیگه نمرتو تلفنی بپرس بعد شروع کن.
    من این پست خودمو اصلاح میکنم. نتایج ازمون 22 اکتبر در تاریخ 21 نوامبر به صورت تلفنی ریپورت میشه. بنده اشتباها گفتم هفته ی اینده!
    اینم لینک: http://www.ets.org/gre/revised_general/scores/get
    موفق باشید

Banned

سلام به همه اعضای محترم اپلای ابورد و خسته نباشید
    کارشناسی کامپیوتر تموم کردم و واسه مستر اقدام کردم و برای شروع یه جایی تاپی رو در نظر نگرفتم.ترکیه رو انتخاب کردم.حالا سوالم اینه به نظرتون واسه کشورهای مثل ترکیه قبل اپلای هم به اساتید ایمیل بزنم یا بمونم واسه همون پذیرش؟با توجه اینکه پذیرش واسه spring کمتر از fall هست.
    اگه ممکنه راهنمایم کنید.ممنون از همگی
    ای بابا کسی نیست سوال ما را در یابد؟! مثلا خواستیم قبل هر گونه حرکت با شما ها مشورت کنیم ها..