صفحه 67 از 589 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام
    اگر بخوایم از یه استاد که توی ایمیلش حرفی از فاند نزده، درمورد فاند بپرسیم باید مستقیم بپرسیم؟
    این جمله خوبه؟
    Unfortunately, I cannot support myself; may I ask you about scholarship and funding?
    اگر بخوایم غیرمستقیم بپرسیم چطوری باید بگیم؟
    ممنونم
    خیلی راحت فقط بپرسید: I would like to know if any financial support would be available at U of xx for my studies.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایتون...من به ایشون ایمیل زدم و این جواب رو بهم داده:

The major concern now is your low GRE score. According to our department admission rule: "
    A minimum combined score of 1100 is expected on the verbal and quantitative sections of the GRE test. Both verbal and quantitative scores should exceed the 50th percentile".

I hope your next GRE score will be good enough to pass this minimum standard (Higher is better). Please keep me update once you get the new score.

Keep in touch.

حالا به نظرتون چی ج.اب بهش بدم(فکر میکنم این ایمیل جواب نخواد)!!!!!

منظورم اینه که چطور باهاش ارتباطم رو حفظ کنم تا زمانی که نمره GRE من بیاد؟

چون خودش گفته فقط موقعی باهاش تماس بگیرید که نمره جدید GRE تون بیاد. حفظ ارتباط وقتی هنوز استاد شما رو نخواسته معنی نداره. براتون که جا نگه نمیداره.

Junior Member

سلام سوالی دارم که نمیدونم درست به اینجا مربط میشه یا نه اما گیجم و امیدوارم کمکم کنید
    همزمان که دارم به استاد ایمیل میزنم آیا باید به faculty دانشگاه هم ایملم را بزنم یا صبر کنم اگه استاد جواب داد بعدش بزنم؟

Junior Member

در مورد این جواب هم بگید که چی بهش جواب بدم تا مطمئن بشم از حمایت این استاد:

Thank you for your interest in UW Cartography; we are always looking for intelligent and motivated students. I think your CV is on par with most applications, so I encourage you to apply.

My own research does not emphasize ###, so there may be other, more qualified scholars that can supervise that aspect of your research (e.g., ***); however, I am interested in **** and ****, and so there may be interesting areas of overlap to pursue.

Please let me know if you have any additional questions about the UW program and my research interests.

من میخوام بهش بگم که تو این فیلدی که ایشون داره کار میکنه میخوام ادامه بدم

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    در مورد این جواب هم بگید که چی بهش جواب بدم تا مطمئن بشم از حمایت این استاد:

Thank you for your interest in UW Cartography; we are always looking for intelligent and motivated students. I think your CV is on par with most applications, so I encourage you to apply.

My own research does not emphasize ###, so there may be other, more qualified scholars that can supervise that aspect of your research (e.g., ***); however, I am interested in **** and ****, and so there may be interesting areas of overlap to pursue.

Please let me know if you have any additional questions about the UW program and my research interests.

من میخوام بهش بگم که تو این فیلدی که ایشون داره کار میکنه میخوام ادامه بدم

ممنون
    بهش بگید، ولی توجه کنید گفته رزومه شما در حد بقیه اپلیکنت هاست در نتیجه پذیرش قطعی نیست.

دوستان برای ایمیل اولیه که به استاد میزنیم SOP هم باید بفرستیم؟؟؟
    cover letter چطور؟....این دو تا با هم فرق میکنند اصلاً یا یکیه؟؟؟

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

سلام به همه ،
    من با یکی از استاتید دانشگاه های فرانسه هماهنگ کردم و اون استاد منو قبول کرده
    اما چون فرانسه خیلی بد ویزا میده ، میترسم ویزا نگیرم و یه سال عقب بمونم
    برای همین میخوام برای یکی از دانشگاه های انگلیس هم پذیرش بگیرم ، اما اتفاقی فهمیدم که استادی که تو انگلیس مرتبط با رشتم کار میکنه ، با اون استاد فرانسه ، با هم روی پروژه های مختلف کار میکنن.
    به نظر شما کار درستیه تو اولین ایمیلم به اون استاد انگلیس بگم که من با فرانسه هماهنگ کردم و اگه بهم ویزا ندادن میام دانشگاه شما؟ آیا در اینصورت اصلا قبولم میکنه؟
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    سلام به همه ،
    برای همین میخوام برای یکی از دانشگاه های انگلیس هم پذیرش بگیرم ، اما اتفاقی فهمیدم که استادی که تو انگلیس مرتبط با رشتم کار میکنه ، با اون استاد فرانسه ، با هم روی پروژه های مختلف کار میکنن.
    به نظر شما کار درستیه تو اولین ایمیلم به اون استاد انگلیس بگم که من با فرانسه هماهنگ کردم و اگه بهم ویزا ندادن میام دانشگاه شما؟ آیا در اینصورت اصلا قبولم میکنه؟
    به نظر من اینکار نه تنها کمکی به پذیرش دومتون نمیکنه حتی ممکنه پذیرش فرانسه تونم از دست بره. من بودم به دومی نمیگفتم!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    سلام به همه ،
    مطمئن باشید استادا در مورد دانشجوهاشون با هم صحبت میکنن...مخصوصا اینترنشنال اگه باشن...پس مواظب باشید که فرانسه رو از دست ندید

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    به نظر من اینکار نه تنها کمکی به پذیرش دومتون نمیکنه حتی ممکنه پذیرش فرانسه تونم از دست بره. من بودم به دومی نمیگفتم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    مطمئن باشید استادا در مورد دانشجوهاشون با هم صحبت میکنن...مخصوصا اینترنشنال اگه باشن...پس مواظب باشید که فرانسه رو از دست ندید
    خوب چطوره به استاد فرانسم بگم که میترسم ویزا نگیرم و نظرش رو راجع به اون دانشگاه انگلیس بپرسم؟ واااااااااای ، خیلی بد شانسی اوردم
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را