صفحه 69 از 589 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169569 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط pariya نمایش پست ها
    من ایمیل زدم و این جوابو گرفتم اما ددلاین برای financial aid گذشته. یکی راهنمایی کنه چی کار کنم؟ الان جوابه این استاد چیه؟

Your background looks strong. I encourage you to apply. I don’t know the availability of funding right now. But both TA and RA opportunities are there
    طبق تجربه ی شخصی خودم،این جوابها اکثرا تمپلت هستند و نمیشه خیلی روی اون حساب کرد.سعی کنید میل های بیشتری بزنید و جوابهای بهتری بگیرید.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط laser نمایش پست ها
    سلام.شاید سوالم خیلی ربطی به این قسمت نداشته باشه ولی خواهشن جواب بدید.1) من تازه می خوام شروع کنم برای اپلای ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم . چند تا دانشگاه پیدا کردم ولی هنوز امتحان زبان ندادم دو ماه دیگه ثبت نام کردم و همچنین دو تا مقاله برای ISI فرستادم شاید دو ماه دیگه جوابش بیاد البته دو تا مقاله ی داخلیه چاپ شده دارم ولی می خوام سی ویه قوی داشته باشم، خلاصه فعلا برای نوشتن cv آماده نیستم ، از طرفی می ترسم زمان اپلای بگذره . حالا من می تونم شروع به ایمیل زدن بکنم یا باید همه مدارک آماده بشه تا بتونم اقدام اولیه را کنم؟
    2) چون برای دکترا fund می خوام فقط باید یه استاد مناسب پیدا کنم و بهش ایمیل بدم یا به خود دانشگاهم باید ایمیل بدم.؟
    3) یه سواله دیگه داشتم که شاید پیش پا افتاده و خنده دار باشه ولی میشه توضیح بدید که تو اولین ایمیلم چی باید بنویسم؟ و فرم نوشتن باید چطوری باشه؟
    میشه نمونه ای از این طور ایمیلها را که طرز نوشتن و نگارشه یک ایمیله خوب را نشان بده را نشان بدهید؟
    لطفا راهنمایی کنید دوستان . ممنون
    برای تماس با استاد نیازی نیست که نمره ی زبان داشته باشید ولی حتما نیاز دارید که cv تون رو برای استاد ارسال کنید.برای آشنایی بیشتر با نحوه ی نگارش رزومه ،به این لینک یه سری بزنید.
    در مورد نحوه ی ارتباط با اساتید و چند نمونه ایمیل هم اینجا و اینجا می تونید یه چیزایی پیدا کنید.

Junior Member

ممنون از راهنمائیتون . در CV میشه بنویسم که دو تا مقاله ISI فرستادم و منتظره جوابه مقاله هام هستم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laser نمایش پست ها
    ممنون از راهنمائیتون . در CV میشه بنویسم که دو تا مقاله ISI فرستادم و منتظره جوابه مقاله هام هستم؟
    سلام...شما میتونید به عنوان working paper و یا submitted paper عنوان کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4 نمایش پست ها
    سلام

دوستان، من 2 ماه پیش با یک استاد در تماس بودم و ایشون ظاهرا در حال گرفتن یک پروژه بودند که من در آن زمینه کار کرده بودم ولی ایشون گفتند که فلن فاند ندارند و یا با پول خودم بیایم یا برای فاند دانشگاه اقدام کنم. من هم بهشون گفتم که بدون فاند نمیتونم بیام و ایشون گفتند که دارند پروپوزالشو مینویسند و به من خبر میدهند ولی تا الان که جوابی ندادند و از آنجا که بقیه جاها هم گفتند فاند ندارند، گفتن باز برای این یکی اپلای کنم.

حالا مشکل من اینکه باید اسم ایشون را در فرم آنلاین دانشگاه بنویسم و ایشون تائید کنند تا من بتونم اپلای کنم. باید به ایشون میل بزنم و بگم ولی نمیدونم چی بگم و چجوری بنویسم. از دوستان کسی میتونه در حد یکی و دو خط متنی را بنویسند تا من برای ایشون میل کنم؟؟!!

با تشکر
    دوستان من به این استاد میل زدم و جواب داد که اگر فاند میخوای باید صبر کنی تا قبل از اپلای کردنت، تکلیفش روشن بشه! ولی ددلاین اول February است و استاده هم نگفته تکلیف فاند کی مشخص میشه. میگه پروپوزال دادم، منتظر جوابم.
    بنظرتون بهش چه جوابی بدم؟

با تشکر

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

دوستان من به این استاد میل زدم و جواب داد که اگر فاند میخوای باید صبر کنی تا قبل از اپلای کردنت، تکلیفش روشن بشه! ولی ددلاین اول February است و استاده هم نگفته تکلیف فاند کی مشخص میشه. میگه پروپوزال دادم، منتظر جوابم.
    بنظرتون بهش چه جوابی بدم؟

با تشکر
    u definitely should apply to the univ
    it is worth it
    maybe you get it or not,but i hope the former
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    u definitely should apply to the univ
    it is worth it
    maybe you get it or not,but i hope the former
    ممنون از پاسختان

منم همین فکر را میکنم ولی نمیدونم چرا استاده با اینکه میدونه تا ددلاین زمانی نیست، اینو میگه و در ضمن چون در سیستم آنلاین ثبتنام این دانشگاه (manitoba) استاد باید حتما دانشجو را قبل از apply نهایی تائید کنه، من اگه بخوام اپلای کنم، باید حتما قبلش به استاده بگم و الان با این پاسخی که داده نمیدونم بهش چی بگم؟؟!!
    یکی هم که جوابمون را داده ...

با تشکر
    ویرایش توسط soheil4 : December 16th, 2011 در ساعت 12:56 AM

رشته و دانشگاه
    EE

ممنون از پاسختان

منم همین فکر را میکنم ولی نمیدونم چرا استاده با اینکه میدونه تا ددلاین زمانی نیست، اینو میگه و در ضمن چون در سیستم آنلاین ثبتنام این دانشگاه (manitoba) استاد باید حتما دانشجو را قبل از apply نهایی تائید کنه، من اگه بخوام اپلای کنم، باید حتما قبلش به استاده بگم و الان با این پاسخی که داده نمیدونم بهش چی بگم؟؟!!
    یکی هم که جوابمون را داده ...

با تشکر
    سلام دوباره
    شما بهش بگو من اپلای میکنم منظر جوابت وایمسیتم، فقط اسم منو به عنوان دانشجوت تایید کن(بگو حالا من اپلای میکنم تا تو هم ببینی فاندت چی میشه)
    بهش بگو ددلاین نزدیکه و از این چیزا. خیلی از استادا از ددلاین خبر ندارن! واقعا میگم!
    شما که اینقدر ناامیدی تا حالا چند تا ایمیل زدی عزیزم؟
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    سلام دوباره
    شما بهش بگو من اپلای میکنم منظر جوابت وایمسیتم، فقط اسم منو به عنوان دانشجوت تایید کن(بگو حالا من اپلای میکنم تا تو هم ببینی فاندت چی میشه)
    بهش بگو ددلاین نزدیکه و از این چیزا. خیلی از استادا از ددلاین خبر ندارن! واقعا میگم!
    شما که اینقدر ناامیدی تا حالا چند تا ایمیل زدی عزیزم؟
    ممنون از پاسختان
    بهش گفتم که ددلاین نزدیکه ولی میگه صبر کن.
    حدود 150 تا میل زدم
    راستی خیلی از استادایی که من بهشون میل زدم میگن که اول باید اپلای کنی بعدا ما بررسی میکنیم یا میگن صحبت در مورد فاند بعد از اپلای!! بنظرتون برای این دانشگاهها هم اپلای بکنم یا این یک جوابی است که به همه میگن؟؟

رشته و دانشگاه
    EE

ممنون از پاسختان
    بهش گفتم که ددلاین نزدیکه ولی میگه صبر کن.
    حدود 150 تا میل زدم
    راستی خیلی از استادایی که من بهشون میل زدم میگن که اول باید اپلای کنی بعدا ما بررسی میکنیم یا میگن صحبت در مورد فاند بعد از اپلای!! بنظرتون برای این دانشگاهها هم اپلای بکنم یا این یک جوابی است که به همه میگن؟؟
    ببین به جوابای که شما گرفتی میگن تمپلت!
    150تا برای این دوره زمونه واقعا رقمی نیست! باید بری در رنج 300 400 اگه جواب درست حسابی میخای!
    فقط تو فکر کانادا هم نباش
    برو آمریکا و اروپا هم یه سری به استادا بزن!
    موفق باشی