صفحه 71 از 589 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121171571 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط laser نمایش پست ها
    میشه همزمان به چند استاد از یک دانشگاه ایمیل زد در خواست found کرد؟
    نه.....از نظر اخلاقی هم درست نیست....اصلا همچین کاری نکنید....اگر استاد تا 3 روز کاری جواب نداد به استاد دیگه میتونید ایمیل یزنید

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نقل قول نوشته اصلی توسط laser نمایش پست ها
    میشه همزمان به چند استاد از یک دانشگاه ایمیل زد در خواست found کرد؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%86/page7

حتما اینجا رو بخون.

Junior Member

سلام دوستان
    من از پایان نامه‌ی ارشدم یک مقاله درآوردم که در کنفرانسی پذیرفته شده، اما علاوه بر اسم خودم، اسم استاد راهنما و مشاورم هم داخلش هست. الان می‌خوام با یه استاد برای پذیرش مکاتبه کنم. کل میل رو با فرمت اول شخص نوشتم (من فلانی هستم، تو این زمینه کار کردم...)، اون قسمتی که می‌خوام به مقاله‌ی کنفرانس اشاره کنم باید بنویسم we published a conference paper یا I published a conference paper؟از طرفی فکر کردم چون کل نامه با فرمت اول شخصه، گفتن we بی‌معنیه، از طرفه دیگه مقاله تنها به نام من نیست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rojan1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از پایان نامه‌ی ارشدم یک مقاله درآوردم که در کنفرانسی پذیرفته شده، اما علاوه بر اسم خودم، اسم استاد راهنما و مشاورم هم داخلش هست. الان می‌خوام با یه استاد برای پذیرش مکاتبه کنم. کل میل رو با فرمت اول شخص نوشتم (من فلانی هستم، تو این زمینه کار کردم...)، اون قسمتی که می‌خوام به مقاله‌ی کنفرانس اشاره کنم باید بنویسم we published a conference paper یا I published a conference paper؟از طرفی فکر کردم چون کل نامه با فرمت اول شخصه، گفتن we بی‌معنیه، از طرفه دیگه مقاله تنها به نام من نیست
    اگر شما نویسنده اول هستید مشکلی نیست.

من مدتی با یک دانشجوی ایرانی در آمریکا آشنا شدم.ایشون سوالات علمی منو جواب میداد یا برام مقاله پیدا میکرد خیلی هم سطحشون بالاس امسال دانشجوی نمونه دانشگاهشون شدن.استادش از اوناست که اصلا جواب ایمیل نمیده.ایشون قبول کرده که از استادش بخواد رزومه منو ببینه و سفارش منو بکنه.حالا سوال من اینه که تو ایمیلم به این استاده بگم که با دانشجوش از قبل در ارتباط بودم یا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
    من مدتی با یک دانشجوی ایرانی در آمریکا آشنا شدم.ایشون سوالات علمی منو جواب میداد یا برام مقاله پیدا میکرد خیلی هم سطحشون بالاس امسال دانشجوی نمونه دانشگاهشون شدن.استادش از اوناست که اصلا جواب ایمیل نمیده.ایشون قبول کرده که از استادش بخواد رزومه منو ببینه و سفارش منو بکنه.حالا سوال من اینه که تو ایمیلم به این استاده بگم که با دانشجوش از قبل در ارتباط بودم یا نه؟
    استاد خودش میدونه که قبلا در ارتباط بودین دیگه....ارتباط داشتین که رزومه شما رو نشون میده به استاد....نیازی نیست

منظورم اینکه به جزئیات اشاره کنم آخه من به کار این استاده علاقمند بودم و با کلی تلاش تونستم دانشجوشونو پیدا کنم و ارتباط علمی برقرار کنم میگم اینارو بگم به استاده بهتر نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
    منظورم اینکه به جزئیات اشاره کنم آخه من به کار این استاده علاقمند بودم و با کلی تلاش تونستم دانشجوشونو پیدا کنم و ارتباط علمی برقرار کنم میگم اینارو بگم به استاده بهتر نیست؟
    مانعی نداره. میتونید این دانشجوش رو بعنوان رفرنس معرفی کنید.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

[QUOTE=marjan912;591190]دوستان
    در وب پیج استادی لنیک مستقیم پروژه ش بود که با انتخاب اون یه فرم می اومد که در اون باید زمینه های مورد علاقه رو ثبت می کردی و سایر اطلاعات شخصی و رزومه و sop و اسم همون استاد به عنوان راهنما. پس از اتمام فکر می کنم مستقیم به شورای آموزشی دانشگاه یا یه همچین ارسال می شد.
    من به خود استاد هم ایمیل زدم که جواب نیومد.
    اما دانشگاه بعد یک روز جواب ارسال کرد که هر چه زودتر پروپزالتونو که حاوی این موارد باشه برامون بفرست.

دوستان دارم پرو پوزال رو آماده می کنم و قصد دارم مدلی رو در اون به کار بگیرم که تا حالا در زمینه های دیگه ای به کار گرفته می شده اما با اهداف من در این پروپوزال همخوانی داره. حالا موندم اگه بنویسم کلا خونه رو بر آب بنیان گذاشته باشم! با توجه به این که این استاد محترم دو بار قبلی جواب نداده، فکر می کنید اگه الان ایمیل بزنم و سوالمو بپرسم جواب می ده؟ حالا فکر می کنم جواب داد اگه این فرض من غلط باشه پیش خودش نمیگه این چه دانشجوی ضعیفیه که چی رو به چی ربط داده؟! مثلا می خوام یه طرح ابتکاری ارائه بدم.اگر از اساتید دانشگاههای دیگه بپرسم از کجا بدونم این که قرار استاد راهنما باشه ( پروپوزال با عنوان موضوعیه که خودش تو وب پیجش خواسته دانشجوها رو اون موضوع کار کنن) کاربرد این مدل رو بی اساس نمی دونه؟

ممنون که مثل همیشه وقت می زارید و همراهی می کنید

Junior Member

ممنون از راهنماییتون. حالا اگه به دو تا استاد از یک دانشگاه ولی در دو رشته متفاوت (ولی هر دو از دپارتمان مهندسی) همزمان ایمیل بدهم چطور ؟ بازم کاره درستی نیست؟