صفحه 73 از 589 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123173573 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    برای کانادا و آمریکا بخوام برای فال2013 اقدام کنم یا برای زمستان 2012، از کی باید به اساتید انتخابیم ایمیل بزنم؟از کی تا کی؟من درسم بهمن 91 یا فوریه 2013 تموم میشه.درست نمیدونم که نزدیکترین زمان ممکن برای پذیرشم کی میتونه باشه!!!
    شما spring رو از دست میدی...البته شاید بتونی پذیرش بگیری و دیفر کنی....برا فال معمولا که فاند معمولا فاند پیدا میشه.....از شهریور تا دی ماه سال بعد معمولا ایمیل میزنن

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    شما spring رو از دست میدی...البته شاید بتونی پذیرش بگیری و دیفر کنی....برا فال معمولا که فاند معمولا فاند پیدا میشه.....از شهریور تا دی ماه سال بعد معمولا ایمیل میزنن
    ببخشید من اشتباه کردم.لیسانس من در فوریه 2012 تمام میشه . کی باید شروع به مکاتبه و اپلای و ارسال مدارک بکنم؟

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

از تابستون و بخصوص اواخر تابستون باید شروع کنید.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

با سلام
    من برای دکترا برای کانادا آمریکا و اروپا برای فال2013می خوام اقدام کنم ازمرداد یا شهریورآینده ایمیل به اساتیدوشروع کنم خوبه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_ees نمایش پست ها
    با سلام
    من برای دکترا برای کانادا آمریکا و اروپا برای فال2013می خوام اقدام کنم ازمرداد یا شهریورآینده ایمیل به اساتیدوشروع کنم خوبه؟
    اروپا دلاین نداره که....پوزیشن هستش....همیشه میشه....آمریکا مرداد زوده....اواسط یا اواخر شهریور خوبه.....کانادا اوایل شهریور بهتره

سلام دوستان ،من می خوام به editor نشریه ای ایمیل بزنم و بپرسم که مقاله ای که نوشتم در حیطه چاپی اون نشریه هست یا نه ؟ دوستان در قسمت نشریات گفتن که این کار ایرادی نداره، من متن نامم رو به فارسی می زارم شما ببنید خوبه؟ ممنونم
    سلام (اسم سر دبیر)
    ما قصد داریم مقاله ای رو درمورد یکی از آثار صادق هدایت(بزرگترین رمان نویس تاریخ ایران) در نشریه شما سابمیت کنیم ، قبل ازانجام این کار می خواستیم بدونیم که این مقاله در حیطه فعالیت ژرنال شما می باشد یا خیر؟ چکیده مقاله برایتان ضمیمه شده است.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    سلام دوستان ،من می خوام به editor نشریه ای ایمیل بزنم و بپرسم که مقاله ای که نوشتم در حیطه چاپی اون نشریه هست یا نه ؟ دوستان در قسمت نشریات گفتن که این کار ایرادی نداره، من متن نامم رو به فارسی می زارم شما ببنید خوبه؟ ممنونم
    سلام (اسم سر دبیر)
    ما قصد داریم مقاله ای رو درمورد یکی از آثار صادق هدایت(بزرگترین رمان نویس تاریخ ایران) در نشریه شما سابمیت کنیم ، قبل ازانجام این کار می خواستیم بدونیم که این مقاله در حیطه فعالیت ژرنال شما می باشد یا خیر؟ چکیده مقاله برایتان ضمیمه شده است.
    Hi
    Dear………
    We are intended to publish a paper about Sadegh Hedayat's (who is the greatest novel-writer of Iran) writings and we want to know whether the paper is in scope of your journal or not?? Paper abstract is enclosed to this email.
    Regards
    بازم از دیگران بپرس...نظر من

ممنونم سعید جان بابت ترجمه ، اما ترجمش مرحله بعدی هست فعلا روی خود نامه به نظرت خوبه؟ مختصر و مفید نوشتم حالا پرسیدم از چند نفر،بازم ممنون
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Senior Member

ممنونم سعید جان بابت ترجمه ، اما ترجمش مرحله بعدی هست فعلا روی خود نامه به نظرت خوبه؟ مختصر و مفید نوشتم حالا پرسیدم از چند نفر،بازم ممنون
    نامه کاملا استاندارد هستش و مشکلی نداره

Senior Member Simplex آواتار ها

سلام (اسم سر دبیر)
    چه نیازی به این کار است؟ اول توضیحات نشریه و اسکوپ کارش را مطالعه کن و اگر تصور می کنی می شه اونجا سابمیت کنی، همین کار رو بکن. در بدترین حالت رد می کنند و می گن که این موضوع رو چاپ نمی کنند.
    همیشه بهترین روش برای انتخاب ژورنال اینه که ببینی رفرنس هات بیشتر در کدام ژورنال چاپ شده اند، و در ضمن اینکه از کسی که توی این موضوع مقاله چاپ کرده بپرسی.

به نظرم این نامه نگاری ها وقت رو از بین می بره.