صفحه 74 از 589 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124174574 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

دوست عزیز من با چند تا مشکل مواجه شدم
    تقریبا کسی پیدا نکردم که در زمینه ادبیات ایران مقاله بین المللی کار کرده باشه. این اولین مشکل
    دومن من الان دانشجو نیستم دسترسی به پایگاه ها ندارم که مقالات رو بگیرم گرچه دارم نشریات مرتبط که چیزی نزدیک 200 تا می شه یکی یکی چک می کنم هم موضوعات رو می شه دید بعضی هاشون هم یکی دو تا مقاله نمونه گذاشتن که واسه درک فرمت کار بد نیست گرچه اونم یک جورایی بین المللی هست.
    ماهیت کار اینه که همه موارد رو دارم تا حدود زیادی همزمان می رم پیش ، حالا گفتم به یک 20 تا ادیتور نامه می نویسم اگر چند تایی نظرشون تا حدودی مثبت بود سابمیت می کنم البته قبول دارم سامبمیت کردن هم خودش یک روش خوب واسه بازخورد گرفتن هست. ممنونم.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    تقریبا کسی پیدا نکردم که در زمینه ادبیات ایران مقاله بین المللی کار کرده باشه. این اولین مشکل
    دومن من الان دانشجو نیستم دسترسی به پایگاه ها ندارم که مقالات رو بگیرم گرچه دارم نشریات مرتبط که چیزی نزدیک 200 تا می شه یکی یکی چک می کنم هم موضوعات رو می شه دید بعضی هاشون هم یکی دو تا مقاله نمونه گذاشتن که واسه درک فرمت کار بد نیست گرچه اونم یک جورایی بین المللی هست.
    ماهیت کار اینه که همه موارد رو دارم تا حدود زیادی همزمان می رم پیش ، حالا گفتم به یک 20 تا ادیتور نامه می نویسم اگر چند تایی نظرشون تا حدودی مثبت بود سابمیت می کنم البته قبول دارم سامبمیت کردن هم خودش یک روش خوب واسه بازخورد گرفتن هست. ممنونم.
    دوست عزیز میتونید تو بخش مقاله ها میتونین به صورت کاملا رایگان لینک مقاله تون رو بدین و سپس بعد از چند ساعت مقاله کامل دانلود شده را دریافت کنین
    موفق باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

در راستایِ تکمیل حرفِ امیرِ عزیز
    تو این تاپیک می تونین درخواست بدین

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Senior Member Simplex آواتار ها

خب، اصلا اطلاعی درباره روش کار در رشته های ادبیات ندارم، در رشته های فنی، مهندسی و علوم پایه، معمولا چاپ کردن مقاله بدون داشتن رفرنس از مجلات معتبر غیر ممکن است، یعنی مقاله باید به مقالات دیگر رفرنس داده باشد و این یعنی یک پیوستگی بین مقاله ها وجود داشته باشد، اما شاید توی ادبیات اینجوری نباشد. همانطور که amirhossein.gh گفتند شاید تنها کمک ممکن این باشد که شما لینک مقاله هایی که فکر می کنید بد نیست نگاهی بیندازید را در بخش مقاله ها بگذارید تا بشود آنها را برایتان گرفت و بتوانید از آنها استفاده کنید.

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم 2 کارشناسی ارشدم بنظرتون زود از الان شروع کنم؟
    سایت استادایی رو از کجا می شه پیدا کرد؟
    مرسی

در دانشگاهای معمولا (99%)قسمت faculty می تونی ایمیل اساتید،حوزه های فعالیت علمی و مورد علاقه اونها، و گاهی هم اگر سایت شخصی داشته باشن سایتشون رو پیدا کنی.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

سلام به همه دوستان. من درسم انتهای Feb 2012 تمام می شه. لطفا نخندین که چرا تا حالا اقدام نکردم. به نظر شما زمان مناسب برای شروع تماس با استادا کیه؟

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

how can i prove my ability to a proffessor that finging for MS/Phd student for research assistant?????

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Apolo نمایش پست ها
    how can i prove my ability to a proffessor that finging for MS/Phd student for research assistant?????
    If you need to prove something to someone, he or she will never believe you. Human relationships are not like logical or mathematical relations. If it was a math problem you could solve it on the paper. I can't say anything about the discussions between you and the professor, simply because I do not know anything about it. But there are some hints that you may want to consider before taking any decisions about your life:

1. People do not act optimally. Professors do not want to hire "the best student in the world". They simply want to have someone who is active and happy and has the acceptable level of knowledge and skills. Believe me, a happy but khengool student is much more interesting than an extraordinary but akhmoo student. Show the professor that you are a happy person and you can work 8 hours with a smile on your face.

2. Nobody wants to change the world. If you want to, nobody is interested in working with you. The number of people who have a sensible influence in changing the world are very limited and they are mature enough to not write their goals in their resumes. They do what they want, and never talk about that beforehand. Never say that you are going to change the world, instead say that you know their work and are eager to work with them.

3. Learners are better students than scientists. If you want to get a position you must believe that you will learn a lot of things there and you must show that you are interested in learning. Who is interested in working with someone who knows everything and shout that all the time?

4. Avoid all the anchors. If you start your discussions with something, that would be an anchor and you will never skip that. For example, if you say I want to be another Einstein, you cannot say something else and say I want to be like other students. But if you start by saying that you are an active student with a good resume, this would be the anchor. Be very careful in your first words, they can build your future or destroy it completely. All the time start by the simplest wishes and use your abilities as spices. Like a meal, use your skills to decorate the dish of your resume, and of course you must use them very carefully. Never say that I am better than others, instead show that you are as good as others but you have some more things.

5. Try to understand their needs. If for example they need a person who can program in Matlab, you cannot say that I know how to build a rocket. Improve your skills in software and programming, and the Internet. And show them that you can work with software they use.

6. Have a good English. If you read my text, you will find lots of mistakes, I know. Try to have a better English than me. If I had a good level of English I would be in a much better place in the world and would have millions of dollars. I have missed many opportunities just because my English was not good enough. Use all your free minutes to learn more and practice more. If you can talk and write fluently hundred of doors will open and you will have better chances to build your future.

Junior Member

سلام دوستان، این ایمیله خوبو کاملیه برای اولین ایمیل به استاد؟ اگر اشکالی داره میشه راهنمایی کنید؟ متن طولانی نیست ؟ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست