صفحه 77 از 589 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177577 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hani80 نمایش پست ها
    سلام
    الان 1 هفتس مدارکمو واسه دانشگاه پست کردم ولی هنوز واسه استاد ایمیلی ننوشتم.لطفا راهنمایی کنید که متن ایمیلو چی بنویسم.
    مرسی
    بگو این ایمیل تنها جهت اطلاع شماست
    مدارک من رسیده به دانشگاه و منتظر تصمیم گیری های نهایی هستم
    امیدوارم شما منو مناسب و درخور ببینید
    البته شما اینو ترجمه کن دیگه
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

سلام
    فرق بين فاند با اسكالر شيپ چي هست؟
    من بعد از پيدا كردن دانشگاههاي مورد نظرم يكراست ميرم قسمت اسكالرشيپو چك ميكنم و به ايميل مربوطه همانجا ايميل ميزنم و شرايطمو ميگم و رزومه امو پيوست ميكنم.
    لازمه به استاد هم مستقيم ايميل بدم؟؟؟
    لطفا دوستان راهنمايي كنيد... مرسي

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_saza نمایش پست ها
    سلام
    فرق بين فاند با اسكالر شيپ چي هست؟
    من بعد از پيدا كردن دانشگاههاي مورد نظرم يكراست ميرم قسمت اسكالرشيپو چك ميكنم و به ايميل مربوطه همانجا ايميل ميزنم و شرايطمو ميگم و رزومه امو پيوست ميكنم.
    لازمه به استاد هم مستقيم ايميل بدم؟؟؟
    لطفا دوستان راهنمايي كنيد... مرسي
    scholarship یه جور کمک هزینه است. معمولَن کسی که Full Financial Support دریافت می کنه، بخشی از اون به صورت Scholarship (یا Award/Fellowship) و بخشی Research/Teaching Assistantship هست. در مورد TA/RA شما در ازای کارتون پول دریافت می کنید.
    در مورد ای میل زدن به اون قسمت از دانشگاه، بیش تر وقت ها، فایده ای نداره چون کسی که جواب می ده معمولَن، یه کارمنده، و اطلاعات کلی (که تو سایت هست) رو بهتون می ده.
    حتا اگر مسئولیت مهم تری هم داشته باشه معمولن سی وی شما رو باز نمی کنه، و بهتون می گه باید Full Application Package شما باشه تا بتونه نظر بده و توصیه می کنه اپلای کنید.

Junior Member

منظورتون اينه كه با استادا در تماس باشم؟؟ و بعد از جلب نظرشون براي فاند اقدام به پست مدارك به پذيرش كنم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

منظورتون اينه كه با استادا در تماس باشم؟؟ و بعد از جلب نظرشون براي فاند اقدام به پست مدارك به پذيرش كنم؟؟
    یه روش ثابت و همگانی وجود نداره. هر دانشگاهی یه سیستم خاص خودشو داره. اغلب دانشگاه های بزرگ، تصمیم گیری رو به کمیته ی پذیرش واگذار می کنند و اساتید دیگه کمتر دخالت می کنند. بعضی دانشگاه های کوچک تر (مثل بیشتر دانشگاه های متوسط کانادا)، استاد تصمیم می گیره که یه دانشجو رو بگیره یا نه. حتا در یک دانشگاه هم بین دپارتمان ها، در این موضوع تفاوت چشم گیر هست.
    من پیشنهادم به شما اینه که در هر دانشگاهی که می خواهید اپلای کنید، استاد های مورد علاقه رو پیدا کنید و به اون ها ای میل بزنید. با توجه به پاسخی که می گیرید می تونید به مرور متوجه بشید که سیستم اون دانشگاه خاص چه طوریه.
    البته من یه کم از نظر زمانی که می خواین این کار رو شروع کنید، متعجبم! چون الآن نزدیک deadline خیلی از جاهاست و خیلیا هم مهلتشون تموم شده.

Junior Member

مرسي از راهنماييتون... من برا سال ديگه ميخوام اقدام كنم..
    ميشه در مورد متن نامه هم راهنمايي ام كنيد. من خيلي وارد نيستم. اگر هم برام نمونه بفرستين ممنون ميشم.
    اگر يك نامه رو به چند استاد در يك دانشگاه بزنيم اشكالي پيش نمياد؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

مرسي از راهنماييتون... من برا سال ديگه ميخوام اقدام كنم..
    ميشه در مورد متن نامه هم راهنمايي ام كنيد. من خيلي وارد نيستم. اگر هم برام نمونه بفرستين ممنون ميشم.
    اگر يك نامه رو به چند استاد در يك دانشگاه بزنيم اشكالي پيش نمياد؟؟
    توی فروم بین تاپیکها بگردین هست

دوستان من برای ارتباط با اساتید اغلب از ایمیل آکادمیک استفاده میکردم. متاسفانه این ایمیل دانشگاه یه خط درمیون مشکل پیدا میکنه. از میل یاهو خودم گاهی اقات پیش اومده به ایمیل دانشگاهم ایمیل زدم ولی delivery failure داده. دو تا از استاده همین ایمیل دانشگاهمو دارن. یکی قرار بوده تو مارچ بهم خبر بده واسه مصاحبه، یکی هم قرار بوده این موقع ها بهم نظرش رو بگه. حالا میترسم میل بزنن ولی بهمین مشکل بر بخورن و بیخیال بشن. به نظرتون چه کار کنم؟ ایمیل بزنم چی بهشون بگم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    دوستان من برای ارتباط با اساتید اغلب از ایمیل آکادمیک استفاده میکردم. متاسفانه این ایمیل دانشگاه یه خط درمیون مشکل پیدا میکنه. از میل یاهو خودم گاهی اقات پیش اومده به ایمیل دانشگاهم ایمیل زدم ولی delivery failure داده. دو تا از استاده همین ایمیل دانشگاهمو دارن. یکی قرار بوده تو مارچ بهم خبر بده واسه مصاحبه، یکی هم قرار بوده این موقع ها بهم نظرش رو بگه. حالا میترسم میل بزنن ولی بهمین مشکل بر بخورن و بیخیال بشن. به نظرتون چه کار کنم؟ ایمیل بزنم چی بهشون بگم؟
    اگر ایمیل دیگه ای پیدا کردی که تونستی باهاش ایمیل بفرستی و مطمئن تر از این یکیه! ایمیل بزنو و بگو ایمیل قبلی سرورش موقتا مشکل پیدا کرده برای همین با این ایمیل جدید باهاتون مکاتبه دارم.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام الان 3 هفتس مدارکمو فرستادم ولی استاده اصلا به روی خودش نمیاره حتی ایمیلی که بهش زدمو گفتم مدارکمو پست کردمو جواب نداد به نظرتون چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟