صفحه 78 از 589 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178578 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

ی استادی اینو واسم نوشته منظورش چیه؟

Thanks for your research interests. Please send your research proposal draft. After checking that we will proceed further

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

Question پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام به همه دوستانم،
    من درسم تمام شده و فقط پروژه ام رو نگه داشتم (به خاطر سربازی) و هر وقت بخوام می تونم دفاع کنم. الان شروع کردم به ایمیل زدن به نظرتون تاریخ مورد انتظار فارغ التحصیلی ام رو در نامه ها کی بزنم؟ من در مورد زمان ها خیلی گیج شدم.

Junior Member

سلام
    من به چندتا استاد تو کشورای مختلفِ -میل زدم.بعضیاشون جواب دادن.اما گفتن که اول باید اپلیکیشن تایید شه و دانشگاه قبول کنه بعدا راجع TA یا RA تصمیم میگیریم.البته من مقطع ارشد هستم رشته هنر.حالا باید چه کار کنم؟مرسی‌
    ویرایش توسط sahand_a : February 13th, 2012 در ساعت 11:20 PM دلیل: پینگلیش

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط hani80 نمایش پست ها
    ی استادی اینو واسم نوشته منظورش چیه؟

Thanks for your research interests. Please send your research proposal draft. After checking that we will proceed further
    هنوز جواب خاصی به شما نداده اما ازتون خواسته تحقیقات خودتون رو براش بفرستید تا بعد از مطالعه بهتون جواب دقیق تری بده

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من شنیدم برای تماس با استاد ها علاوه بر cv باید خودمون یه پروژه چند صفحه ای برای دکترا تعریف کنیم (PhD Proposal) و بگیم تمایل داریم روی این موضوع کار کنیم که البته باید مرتبط با فیلد استاد باشه
    کسی در مورد چیزی میدونه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    سلام به همه دوستانم،
    من درسم تمام شده و فقط پروژه ام رو نگه داشتم (به خاطر سربازی) و هر وقت بخوام می تونم دفاع کنم. الان شروع کردم به ایمیل زدن به نظرتون تاریخ مورد انتظار فارغ التحصیلی ام رو در نامه ها کی بزنم؟ من در مورد زمان ها خیلی گیج شدم.
    معمولا تاریخ فارغ التحصیلی ترم فرد، 30 تیر است که تا 30 شهریور هم میتونه ادامه پیدا کنه و ترم زوج 30 بهمنه. ولی بازهم با آموزش دانشکده خودتون چک کنید، چون تبصره هایی هر دانشگاه داره برای تک درس و از اینجور داستان ها.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanb نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من شنیدم برای تماس با استاد ها علاوه بر cv باید خودمون یه پروژه چند صفحه ای برای دکترا تعریف کنیم (PhD Proposal) و بگیم تمایل داریم روی این موضوع کار کنیم که البته باید مرتبط با فیلد استاد باشه
    کسی در مورد چیزی میدونه؟
    نه لازم نیست. فقط CV رو باید بفرستید. اگر استاد تمایلی به کار با شما داشته باشه، تو مراحل بعدی خودش ذکر میکنه که باید رو فلان پروژه کار کنید (بیشتر دانشگاههای آمریکا و کانادا) یا باید یه پروپوزال پیشنهادی بنویسید (بیشتر دانشگاههای اروپا)

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanb نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    کسی در مورد چیزی میدونه؟
    همیشه سعی کن قبل از هر کاری به دقت سایت دانشگاه، قسمت های مربوط به اپلای برای دکتری را مطالعه کنی. گاهی لازم است که صفحه های اساتید را هم بخونی با به طور کامل با روش کارشان آشنا بشی. هر دانشگاهی روش مخصوص به خودش را می تواند داشته باشد که توی بخش های مربوط به اپلای به طور کامل توضیح می دهند. بعضی جاها پروپوزال می خواهند، بعضی ها نه.

اپلای برای دکتری را مانند یک پروژه گران و سنگین در نظر بگیر که دانشگاه ها مشتریانت هستند و باید تک تک شان را بشناسی. یک تولید انبوه نیست که رزومه و پروپوزالی آماده کنی و به همه بفرستی. حتی رزومه ات را هم لازم است منطبق با دانشگاه اصلاح کنی. مثلا گاهی اینکه سابقه کار خارج دانشگاه داشته باشی خوب است، گاهی نه چندان خوب. گاهی داشتن مقاله در موضوعات مختلف و نامربوط به رشته خوب است، گاهی بد. اگر لازم باشد باید رزومه ات را هم تغییر بدهی، مثلا بعضی چیزها را حذف کنی، تا منطبق به اپلیکیشنت برای دانشگاه باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط hani80 نمایش پست ها
    سلام الان 3 هفتس مدارکمو فرستادم ولی استاده اصلا به روی خودش نمیاره حتی ایمیلی که بهش زدمو گفتم مدارکمو پست کردمو جواب نداد به نظرتون چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یه کم دست نگه دار، هیمنجوری ایمیل بدی خوب نیست، هرچیزی احتمال داره شاید داره بررسی می کنه یا هرچیز دیگه ای، بالاخره جواب میده یه چند روز منتظر بمون اگه خبری نشد اون موقع پیگیری بکن دوباره

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    هنوز جواب خاصی به شما نداده اما ازتون خواسته تحقیقات خودتون رو براش بفرستید تا بعد از مطالعه بهتون جواب دقیق تری بده
    دوست عزیز من فکر می کنم اشتباه برداشت کردید منظور از Reseach Proposal طرح تحقیقی هست که می خواد روش کار بکنه نه تحقیقات انجام شده رو !