صفحه 81 از 589 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131181581 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    دوستان، من همین الان یه اشتباه خیلی بدی کردم توی ایمیلم به استاد به جای پروفسور، دکتر خطابش کردم ! به نظرتون خیلی بده؟؟ یه ایمیل دیگه بزنم عذرخواهی کنم؟ :Sad:
    به نظر من هیچ اشکالی نداره و اصلا نفهمیده و شما الکی خودتو آزار میدی
    من هزار بار استادا رو دکتر خطاب کردم
    مگه همکاراش اونو پروفسور خطاب میکنن !
    فحش نیست که
    اینا استادی ایرانن که جوو گیرن
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

بچه ها سلام
    من از یکی از دانشگاه ها ادمیژن گرفتم و تو نامه ادمیژن گفتن که با دپارتمان برا فاند هماهنگ کنید. من به Graduate advisor ایمیل دادم جواب نداد، بعدش به یکی از استادا میل دادم بازم جواب نداد... نمیدونم چرا؟ به نظر شما چیکار کنم. نمیدونم نوشتنم بد بوده .... اگه پیشنهادی دارین لطفا بگین... مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    دوستان، من همین الان یه اشتباه خیلی بدی کردم توی ایمیلم به استاد به جای پروفسور، دکتر خطابش کردم ! به نظرتون خیلی بده؟؟ یه ایمیل دیگه بزنم عذرخواهی کنم؟ :Sad:
    دکتر عنوان تحصیلی است و پروفسور رده شغلی. فرق نداره با هرکدوم میتونید خطابش کنید.
    در امریکا و کانادا که اصلا دانشجوهای لیسانس هم استاداشون رو با اسم کوچک صدا میزنند (البته حالا شما تا نیومدید این کار رو نکنید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    من از یکی از دانشگاه ها ادمیژن گرفتم و تو نامه ادمیژن گفتن که با دپارتمان برا فاند هماهنگ کنید. من به Graduate advisor ایمیل دادم جواب نداد، بعدش به یکی از استادا میل دادم بازم جواب نداد... نمیدونم چرا؟ به نظر شما چیکار کنم. نمیدونم نوشتنم بد بوده .... اگه پیشنهادی دارین لطفا بگین... مرسی
    بعد از پذیرش برای فاند باید به طور مستقیم به استادا ایمیل بزنی، اینکه جوابت رو ندادن دلیلهای زیادی می تونه داشته باشه شاید هنوز نرسیده بخونه ! توی ایمیلت یه چیزایی رو حتمن بگو، مثل ID number و CV رو هم دوباره اتچ کن ! من اینکارو کردم سریع جواب گرفتم

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

بچه ها به نظرتون اینو ته ایمیلم به استاده بنویسم؟P.S. I’ve read dozen of articles about ..., in most of them the ... remain unclear, but your paper is so straight forward and sound a lot more convincingنکنه واقعا چاپلوسانه باشه؟ خدایش اونقدرها قصد پاچه خواری ندارم. فقط می خوام بگم که ما هم بعله!

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    بچه ها به نظرتون اینو ته ایمیلم به استاده بنویسم؟P.S. I’ve read dozen of articles about ..., in most of them the ... remain unclear, but your paper is so straight forward and sound a lot more convincingنکنه واقعا چاپلوسانه باشه؟ خدایش اونقدرها قصد پاچه خواری ندارم. فقط می خوام بگم که ما هم بعله!
    ننویس! به استاد که ای میل می زنید دارید دنبال position می گردید. این یعنی یه کار حرفه ای که هم اون سود ببره هم شما! دلیلی نداره قربون صدقه اش برید! می خواید واسش کار کنید لطف مفت که نمی کنه! من تجربه کرذم استادی که دنبال دانشجو باشه، به ای میل شما پاسخ می ده. اگه دانشجو نخواد هر کاری بکنید جواب نمی ده. شما Publication دارید و این نشون دهنده ی قدرت کار پژوهشیتونه. دلیلی نداره بگید مقاله ی من خوب نبوده ولی مقاله ی شما عالیه و ایناست! حرفه ای باشید! دارید کارتونو می فروشید باید دلشم بخواد!!
    البته این نظر شخصی منه. شاید درست نباشه! GL

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    ننویس! به استاد که ای میل می زنید دارید دنبال position می گردید. این یعنی یه کار حرفه ای که هم اون سود ببره هم شما! دلیلی نداره قربون صدقه اش برید! می خواید واسش کار کنید لطف مفت که نمی کنه! من تجربه کرذم استادی که دنبال دانشجو باشه، به ای میل شما پاسخ می ده. اگه دانشجو نخواد هر کاری بکنید جواب نمی ده. شما Publication دارید و این نشون دهنده ی قدرت کار پژوهشیتونه. دلیلی نداره بگید مقاله ی من خوب نبوده ولی مقاله ی شما عالیه و ایناست! حرفه ای باشید! دارید کارتونو می فروشید باید دلشم بخواد!!
    البته این نظر شخصی منه. شاید درست نباشه! GL
    اوخ فک کردم مقاله ها واسه خودتونه! ولی به هر حال بازم اینو ننویسید. فقط بگید اینو اینو خوندم و از اینو این خوشم اومده یا کار مشابهشو انجام دادم یا روش کار کردم یا....

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

Question پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    اوخ فک کردم مقاله ها واسه خودتونه! ولی به هر حال بازم اینو ننویسید. فقط بگید اینو اینو خوندم و از اینو این خوشم اومده یا کار مشابهشو انجام دادم یا روش کار کردم یا....
    مرسی از پاسخ سریعتون. حالا به نظرتون چه جوری بیان کنم که نسبت به این موضوع علاقه مند شدم و در موردش مطالعه کردم. آخه فک می کنم اگر بزارمش توی Research Interest خیلی تابلویه که مخصوص همون استاده اینو نوشتم، فک کنم که گوشش باز باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من این بیشتر بی احترامیه تا تعریف! اولا که یه استاد وقتی یه چیزو چاپ میکنه پس خودش مطمئنه که کارش کامل درسته و خفنه و شما از دیدگاه یک دانشجو نباید اینو بهش بگین . من تجربه شخصیم اینه که: به یه استاد بعد از رد و بدل کردن یکی دو تا ایمیل در مورد یکی از آخرین ژورنالاش پرسیدم و گفتم که ادامه کارتون رو میخواین در این زمینه انجام بدین و از این جور چیزا. که اونم به صورت کاملا مبسوط در موردش توضیح داد. تو یه سری ایمیل هم چند تا مقاله از چند گروه های دیگه تو اون زمینه داد تا بخونم. پس شاید بد نباشه اگر شما بهش بگین که من کاراتون و مقالاتتون رو follow میکنم و مثلا فلان کارتون خیلی علاقه منو به خودش جذب کرد و از این جور چیزا.

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من این بیشتر بی احترامیه تا تعریف! اولا که یه استاد وقتی یه چیزو چاپ میکنه پس خودش مطمئنه که کارش کامل درسته و خفنه و شما از دیدگاه یک دانشجو نباید اینو بهش بگین . من تجربه شخصیم اینه که: به یه استاد بعد از رد و بدل کردن یکی دو تا ایمیل در مورد یکی از آخرین ژورنالاش پرسیدم و گفتم که ادامه کارتون رو میخواین در این زمینه انجام بدین و از این جور چیزا. که اونم به صورت کاملا مبسوط در موردش توضیح داد. تو یه سری ایمیل هم چند تا مقاله از چند گروه های دیگه تو اون زمینه داد تا بخونم. پس شاید بد نباشه اگر شما بهش بگین که من کاراتون و مقالاتتون رو follow میکنم و مثلا فلان کارتون خیلی علاقه منو به خودش جذب کرد و از این جور چیزا.
    منم با moj موافقم. اصلا بد نیست که به استاد بگید کار شما جزو research interestهای منه! خوب دلیلی که شما به یه استاد ای میل می زنید همینه دیگه! البته همینطوری که moj گفت، باید یه خورده جزیی تر درباره اش صحبت کنید، نه این که فقط research interestها رو کپی کنید. به قول فرنگی ها be specific!! علاقه تونو که بیان کردید، اگه تجربه ای تو اون زمینه دارید حتما بگید، مثلا بگید که تز کارشناسی ارشدم (مثلا) دور و بر همین موضوع بوده یا از این جور چیزا!