صفحه 83 از 589 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133183583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    من به جفتش می زنم! چون این اتفاق واسم افتاد که یه استادی بود یه ای میل واسه دپارتمانشون بود مثه ece.x.edu یدونه هم واسه دانشگاهشون x.edu من اولش به ای میل دانشگاهش زدم دیدم جواب نداد. بعد که به ای میل دپارتمانش زدم بلافاصله جواب داد.
    من واسم یه مورد مثل شما با دوتا ایمیل اینجوری پیش اومد، از یه استاد که اونور بوده پرسیدم، گفت ایمیل های هر دو تا آدرس به یه Box وارد میشه. اینکه ایمیل دوم شما رو جواب داده اینو تایید نمیکنه ایمیل ها با هم فرق میکنن، چه بسا اگه بار دوم هم به ایمیل اول میفرستادین جواب میداد.
    cc کردن و به دو ایمیل فرستادن زیاد درست نیست، فکر کنم بهتر باشه فقط به یکی بفرستین و به خاطر احتیاط اگه اولیو جواب نداد به اون یکی آدرس بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    من واسم یه مورد مثل شما با دوتا ایمیل اینجوری پیش اومد، از یه استاد که اونور بوده پرسیدم، گفت ایمیل های هر دو تا آدرس به یه Box وارد میشه. اینکه ایمیل دوم شما رو جواب داده اینو تایید نمیکنه ایمیل ها با هم فرق میکنن، چه بسا اگه بار دوم هم به ایمیل اول میفرستادین جواب میداد.
    cc کردن و به دو ایمیل فرستادن زیاد درست نیست، فکر کنم بهتر باشه فقط به یکی بفرستین و به خاطر احتیاط اگه اولیو جواب نداد به اون یکی آدرس بفرستید.
    البته! ممکنه همین جوری باشه که شما می گید!

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

بچه ها به نظرتون بعد از چند وقت به ایمیل دوم یه استاد ایمیل بزنم؟
    به نظرتون ضایعست که به یه استاد دوبار ایمیل زد؟ نخ سوزن وقتی به یه ایمیل دوبار بفرستی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    من به جفتش می زنم! چون این اتفاق واسم افتاد که یه استادی بود یه ای میل واسه دپارتمانشون بود مثه ece.x.edu یدونه هم واسه دانشگاهشون x.edu من اولش به ای میل دانشگاهش زدم دیدم جواب نداد. بعد که به ای میل دپارتمانش زدم بلافاصله جواب داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    به نظرتون ضایعست که به یه استاد دوبار ایمیل زد؟ نخ سوزن وقتی به یه ایمیل دوبار بفرستی؟
    به استاد حدود یک هفته مهلت بدین، اگه جواب نداد میتونین دوباره بفرستین، حالا فرق نمیکنه دو تا ایمیل داشته باشه یا یکی. البته اگه استادی میل اولتون رو جواب داد و بعد واسه ایمیل دوم به بعد تاخیر داشت، باید وقت بیشتری بهش داد و درست نیست سریع براش ایمیل تکراری بفرستین. ولی اگه دیدین تو ایمیل های بعدی زیاد تاخیر داشت. موقع ارسال مجدد ایمیل، اولش بنویسین فکر کردم شاید ایمیل قبلی من رو یه جورایی دریافت نکرده باشین و ادامه .......

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    به نظر من اصلا نباید ناامید شد که اگه یک استاد ظرف ۴-۵ روز یا حتا یک هفته جوابمونو نده. چون اینها هر روز علاوه بر ایمیل‌های که متقاضی های دوره ی فوق و دکترا براشون میفرستند، باید احیانا ایمیلهای داخلی‌ دانشگاه، دانشجوهای خودشون، رویو‌های که از ژورنال‌های مختلف میاد رو جواب بدهند. و حتا بعضیهاشون در صنعت هستند و باید جواب مشاوره‌های اونها رو هم بدهند. خوب اینها رو در کنار وظیفه های روزانشون که تدریس هست اگه بگذارید، باید بهشون حق داد که دیر جواب بدهند! اما ایده فرستادنِ ایمیل بعد از یک هفته، ایده خوبی هست. بنظرام بعده ایمیل دومم می‌شه با استاد تماس تلفنی هم گرفت.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان یه سوال.
    یه استادی بود که ازش قبل از اپلای جواب گرفته بودم و حالا هم دانشگاه بهم گفته که پذیرش گرفتم (وضعیت بورس هنوز مشخص نیست)
    لازم به ذکره که زمانی که اپلای کردم، بهش میل زدم و گفتم که اپلای کردم. البته جوابی بهم نداد.
    به نظر شما الان که پذیرش گرفتم، لزومی داره با استاده دوباره تماس بگیرم؟؟ و اگه باید تماس بگیرم، چی باید بگم اصلا!؟؟
    ممنون پیشاپیش

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    دوستان یه سوال.
    یه استادی بود که ازش قبل از اپلای جواب گرفته بودم و حالا هم دانشگاه بهم گفته که پذیرش گرفتم (وضعیت بورس هنوز مشخص نیست)
    لازم به ذکره که زمانی که اپلای کردم، بهش میل زدم و گفتم که اپلای کردم. البته جوابی بهم نداد.
    به نظر شما الان که پذیرش گرفتم، لزومی داره با استاده دوباره تماس بگیرم؟؟ و اگه باید تماس بگیرم، چی باید بگم اصلا!؟؟
    ممنون پیشاپیش
    حتما تماس بگیرید و از وضعیت فاندش جویا بشید. چیز خاصی لازم نیست بگید، فقط اطلاع بدید که قبول شدید و بگید فاندتون چطوریه. بهتره همون ایمیل هایی که جواب داده رو ریپلای کنید دوباره.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    حتما تماس بگیرید و از وضعیت فاندش جویا بشید. چیز خاصی لازم نیست بگید، فقط اطلاع بدید که قبول شدید و بگید فاندتون چطوریه. بهتره همون ایمیل هایی که جواب داده رو ریپلای کنید دوباره.
    به استاده میل زدم و پرسیدم که Position برای RA/TA هست یا نه، 5 دقیقه بعد جواب داد که نتایج فاند آخر مارچ مشخص میشه...
    حداقل خیالم راحت شد...

Junior Member

من با ليسانس برق دانشگاه تبريز معدل 14.54،فوق ليسانس برق شريف با معدل 15.45 بدون مقاله خاص، IELTS 6.5،GRE V:330,Q:760,AW:2.5 كجا ميتونم پذيرش بگيرم با فاند؟
    نيوزيلند با يه استاد صحبت كردم موضوع هم مشخص كردم اما در مورد فاند چيزي بهم نميگه و ميگه وري ليميتد.
    چيكار كنم بنظرتون؟؟؟؟
    توروخدا برادر كوچيكتونو راهنمايي كنيد!

Junior Member Atib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software-Engineering/Alzahra

دوستان من یه مشکلی دارم، اینکه مستقیم برای PHD از لیسانس می خوام اقدام کنم.
    آیا استادها راقب تر هستند به اینجور دانشجوها؟ یعنی شانس پذیرش و فاند دادن بیشتر میشه؟
    بعد اینکه چه جوری این موضوع رو تو ایمیل به استاد بیان کنم که تاثیر گزار هم باشه؟
    سوال آخر هم اینکه من می خوام GRE Subject بدم توی اردیبهشت، برای زدن 4 تا کد دانشگاه ها بهتر نیست که دانشگاه های سطح بالاتر رو انتخاب کنم با توجه به اینکه برای PHD میخوام اقدام کنم؟
    Formula for success: rise early, work hard, strike oil
    J. Paul Getty