صفحه 84 از 589 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184584 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Atib نمایش پست ها
    دوستان من یه مشکلی دارم، اینکه مستقیم برای PHD از لیسانس می خوام اقدام کنم.
    آیا استادها راقب تر هستند به اینجور دانشجوها؟ یعنی شانس پذیرش و فاند دادن بیشتر میشه؟
    بعد اینکه چه جوری این موضوع رو تو ایمیل به استاد بیان کنم که تاثیر گزار هم باشه؟
    سوال آخر هم اینکه من می خوام GRE Subject بدم توی اردیبهشت، برای زدن 4 تا کد دانشگاه ها بهتر نیست که دانشگاه های سطح بالاتر رو انتخاب کنم با توجه به اینکه برای PHD میخوام اقدام کنم؟
    امسال انگار زیاد کسی راغب به پذیرش دادن مستقیم واسه PhD نبوده...
    خودم و یکی از دوستام از UCF ریجکت شدیم، یکی دو تا دیگه بچه ها هم توی تاپیک نتایج ریجک زده ن که اونا هم ریجکت شدن...
    کلا به نظر من امسال حداقل زیاد وضع این مدل پذیرش جالب نیست (مگه اینکه استاد دقیقا بگه اینکارو کنین)
    الان که فکرشو میکنم میبینم اگه طمع نکرده بودم و همونجا رو مسترش رو فرستاده بودم، خیلی احتمال گرفتن پذیرشم بالا بود.

Junior Member Atib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software-Engineering/Alzahra

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    امسال انگار زیاد کسی راغب به پذیرش دادن مستقیم واسه PhD نبوده...
    خودم و یکی از دوستام از UCF ریجکت شدیم، یکی دو تا دیگه بچه ها هم توی تاپیک نتایج ریجک زده ن که اونا هم ریجکت شدن...
    کلا به نظر من امسال حداقل زیاد وضع این مدل پذیرش جالب نیست (مگه اینکه استاد دقیقا بگه اینکارو کنین)
    الان که فکرشو میکنم میبینم اگه طمع نکرده بودم و همونجا رو مسترش رو فرستاده بودم، خیلی احتمال گرفتن پذیرشم بالا بود.
    ممنون از جواب.
    پس به نظر شما بهتره اول برم سراغ MS؟یا مثلا بگم که برای MS می خوام ولی اگه پذیرش برای PHD احتمالش زیاده و شما راقبین برای PHD ، apply کنم؟
    راستش یکم گیج شدم.
    Formula for success: rise early, work hard, strike oil
    J. Paul Getty

ApplyAbroad Veteran

ممنون از جواب.
    پس به نظر شما بهتره اول برم سراغ MS؟یا مثلا بگم که برای MS می خوام ولی اگه پذیرش برای PHD احتمالش زیاده و شما راقبین برای PHD ، apply کنم؟
    راستش یکم گیج شدم.
    برای این کار حتما با استاد هماهنگ کنید. اگه استاد نظر مساعدی داشت، اقدام به اپلای کنید. در غیر اینصورت احتمال پذیرش خیلی پایینه.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

ممنون از جواب.
    راستش یکم گیج شدم.
    دقیقا همونطوری که آقا میلاد گفتن عمل کن. البته باید با استادی ارتباط برقرار کنی که به قولی توی کمیته تصمیم گیری کاری بتونه بکنه! وگرنه اگه یه استاد معمولی باشه و همینطوری بگه آفرین اپلای کن برای PhD، ولی کاری از دستش برنیاد فایده نداره.

Junior Member Atib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software-Engineering/Alzahra

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    دقیقا همونطوری که آقا میلاد گفتن عمل کن. البته باید با استادی ارتباط برقرار کنی که به قولی توی کمیته تصمیم گیری کاری بتونه بکنه! وگرنه اگه یه استاد معمولی باشه و همینطوری بگه آفرین اپلای کن برای PhD، ولی کاری از دستش برنیاد فایده نداره.
    ممنون.
    توی ایمیل ازش بخوام که مطمئنم کنه که واسه PHD منو میگیرن؟ چه جوری متوجه بشم که می تونه برام کاری بکنه یا به قول شما توی کمیته تصمیم گیری کاری بتونه بکنه؟
    Formula for success: rise early, work hard, strike oil
    J. Paul Getty

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

ممنون.
    توی ایمیل ازش بخوام که مطمئنم کنه که واسه PHD منو میگیرن؟ چه جوری متوجه بشم که می تونه برام کاری بکنه یا به قول شما توی کمیته تصمیم گیری کاری بتونه بکنه؟
    استاد ها اگه توی کمیته نباشن، بلافاصله میگن. ولی اگه باشن، هیچی نمیگن!!! یا نهایت میگن اپلای کن بررسی میکنیم.
    البته من نمیدونم تا چه حد با استاده ارتباط داشتی ولی میتونی ازش اینطوری بپرسی که با توجه به رزومه و اینام، آیا شانسی دارم که مستقیم برای PhD پذیرش شم؟
    من اگه بودم، اول از همه نظر استادو میدیدم. یعنی میدیدم استاده اصلا خوشش میاد یا نه؟ بعد اگه خوشش می اومد، ازش وضعیت فاند رو میپرسیدم.
    اگه مثلا میگفت آره خوبه و فاند هم میگیری (یعنی جواب تا این حد که خیلی امیدوار کننده باشه) اونوقت ازش در مورد اپلای کردن PhD میپرسیدم.
    البته اینا همه ش نظر منه، ولی خوب بالاخره وقتی داره آدم واسه یه دانشگاه این همه پول Application Fee و ریپورت تافل و GRE میفرسته، بهتره واقع گرایانه تر و عاقلانه تر عمل کنه.

ولی در کل قبول دارم فکر کردن به اینکه آدم بتونه مستقیم بره PhD واقعا لذت بخشه!!!

من به یه استادی ایمیل زده بودم،بعد بهم گفته بود من دوست دارم سورپروایزرت باشم. منم اون دانشگاه رو اپلای کردم الانم ادمیژن گرفتم ولی زنگ زدم به دانشکده پرسیدم گفتن واسه فاند تا 1 ماه دیگه بررسی می کنن و خبر می دن. قبلا راجع به فاند اصلا از استاد نپرسیدم، به نظرتون الان بهش ایمیل بزنم و راجع به فاند بپرسم؟ چی بهش بگم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    من به یه استادی ایمیل زده بودم،بعد بهم گفته بود من دوست دارم سورپروایزرت باشم. منم اون دانشگاه رو اپلای کردم الانم ادمیژن گرفتم ولی زنگ زدم به دانشکده پرسیدم گفتن واسه فاند تا 1 ماه دیگه بررسی می کنن و خبر می دن. قبلا راجع به فاند اصلا از استاد نپرسیدم، به نظرتون الان بهش ایمیل بزنم و راجع به فاند بپرسم؟ چی بهش بگم؟
    حتما ایمیل بزنید و در مورد فاند سوال کنید. بگید پذیرش گرفتم و دوست دارم با شما کار کنم. آیا پروژه فاند داری دارید که من بتونم روش کار کنم؟؟

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

سلام به همه ی دوستان گلم

گرایش من چند علمیه (مکانیک، پزشکی و ... ) واسه همین استاد به راحتی گیر نمی یاد. نظرتون چیه اگر استادی رو دیدم که مثلا تو مکانیک زمینه کاریش مشابه بود ولی زمینه ی زیستی/پزشکی کار نکرده بود بهش ایمیل بزنم و پیشنهاد بدم که استاد راهنمای دوم یعنی Co-supervisor هم از یه دپارتمان دیگه بگیریم؟

بدیش اینکه که اگر تو ایمیل اول اینو نگم، بعیده که استاده چون زمینه کاریش خیلی نزدیک نیست قبول کنه، از طرفی هم تو ایمیل اول اینو بگی شاید گوشه اش باز باشه و طرف حال نکنه.

ظاهرا امسال وضع فاند خیلی خرابه! به هر کس میل میزنم میگه حیف شد که فاند ندارم!

Dear Mehran

First let me congratulate you on an impressive resume. Your long list of publications show that you have an excellent start on your scientific career. However, I am sorry to say that I do not have any funding for a Ph.D. student starting in the fall of 2012. Sorry I could not be of help.

Sincerely,
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Hi Mehran, Your cv and publication record are impressive- I’d be delighted to have you join my research group. Unfortunately, my funding is committed at this time and I am not admitting new PhD students for next fall.
    I am delighted that our research was helpful to you in your work.