صفحه 85 از 589 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135185585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان گلم

گرایش من چند علمیه (مکانیک، پزشکی و ... ) واسه همین استاد به راحتی گیر نمی یاد. نظرتون چیه اگر استادی رو دیدم که مثلا تو مکانیک زمینه کاریش مشابه بود ولی زمینه ی زیستی/پزشکی کار نکرده بود بهش ایمیل بزنم و پیشنهاد بدم که استاد راهنمای دوم یعنی Co-supervisor هم از یه دپارتمان دیگه بگیریم؟

بدیش اینکه که اگر تو ایمیل اول اینو نگم، بعیده که استاده چون زمینه کاریش خیلی نزدیک نیست قبول کنه، از طرفی هم تو ایمیل اول اینو بگی شاید گوشه اش باز باشه و طرف حال نکنه.
    معمولا اساتید دوست ندارن کسی تو کارشون دخالت کنه و این پیشنهاد هم یه جور دخالته! انتخاب co-advisor (اصطلاح supervisor معمولا برایه دورانه undergrad استفاده میشه و نه grad) کاملا نظر به صلاحدید استاده و اگه شما این رو پیشنهاد کنین ممکنه ناراحت بشه.

Junior Member

سلام،
    من از یه استادی جواب داشتم که گفته بود فاندش به این زودیا معلوم نمیشه، حالا از همون دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفتم، می خوام راهنمایی کنیم که الان به استاد ایمیل بزنم بازم؟ تو ایمیل بش چی بگم؟ با توجه به اینکه قبلا گفته که تا این موقع معلوم نیست؟ سوال دیگه اینکه گفتن تا 10 روز دیگه تصمیم بگیرم، مگه صبر نمی کنن همه جا جواباشون معلوم شه؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نه صبر نمیکنند- دانشگاه ها و حتی دانشکده ها مستقل از هم هستند.............اره بهش ایمیل بزن بگو پذیرش داری-شاید یه کم دیگه فکر کرد یادش اومد فاند داره.........بگو میدونم گفتی فعلا خبری نیست---اماjust i wanted to make u updated

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    نه صبر نمیکنند- دانشگاه ها و حتی دانشکده ها مستقل از هم هستند.............اره بهش ایمیل بزن بگو پذیرش داری-شاید یه کم دیگه فکر کرد یادش اومد فاند داره.........بگو میدونم گفتی فعلا خبری نیست---اماjust i wanted to make u updated
    ممنون. به بقیه استادا هم میل بزنم؟ این استاد از کارم خوشش اومد اما گفته بود چون معلوم نیست فاند داشته باشه به بقیه هم ایمیل بزنم که قبل از اپلای ایمیل زدم و جواب نگرفتم.

دوستان عزیز سلام
    من یک مشکل دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید
    از یه دانشگاه امریکا پذیرش بدون فاند اومده مقطع دکترا . به یک استاد قبلا ایمیل زده بودم گفته بود بعد از اپلای بیا صحبت کنیم. الان باعاش تماس گرفتم میگه به رئیس دانشکده سپردم شما را برای فاند در نظر بگیره.
    سوال اول : منطور استاده از فاند چیه TA یا RA. مگه RA دست خودش نیست؟؟؟؟ پس منظورش از اول TA بوده !!!!
    با یکی از دوستان که در مین دانشگاه دانشجو است تماس گرفتم رفت از دفتر دانشکده پرسید، منشی گفته فاند دانشکده کمه در نتیجه اگر بخواهیم به توصیه یک استاد عمل کنیم بقیه اساتید ناراحت می شوند!!!!
    باز از استاده پیگیر شدم که استاد کی خبر می دین، میگه فعلا باید صبر کنی
    به رییس دانشکده ایمیل زدم میگه هنوز تصمیم نگرفتیم ما همه رو بررسی می کنیم.
    دوباره از دوستم خواهش کردم از دفتر دانشکده بپرسه که کی جواب فاند دانشکده معلوم میشه که اگر جور نشد من به بقیه اساتید ایمیل بزنم؟
    دوستم میگه دانشکده دقیقه نود (که معلوم نیست کی هستش) تصمیم میگیره. و ظاهرا استاده خودش پول داره ولی من و گذاشته اگر دانشکده شد فاند دانشکده را بده و اگر نه! معلوم نیست می خواهد چی کار کند؟؟؟؟
    حالا دیگه من چی کار کنم الان حدود 2 ماه هست که منتظرم. ایا من به استاد دیگه ای ایمیل بزنم؟ ایا من به خود همین استاد بگم چرا خودت پول نمیدی؟ یا چی کار کنم؟
    برای پیگیری بیشتر و پیدا کردن فاند باید چی کار کنم به نطرتون.
    الان خیلی از بچه هایی که در این دو ماه پذیرش شدن دارن فاند ها را می گیرند و این استاد با این کار دست مرا بسته. دوستان لطفا راهنمایی کنید......
    ممنون
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من یک مشکل دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید
    از یه دانشگاه امریکا پذیرش بدون فاند اومده مقطع دکترا . به یک استاد قبلا ایمیل زده بودم گفته بود بعد از اپلای بیا صحبت کنیم. الان باعاش تماس گرفتم میگه به رئیس دانشکده سپردم شما را برای فاند در نظر بگیره.
    سوال اول : منطور استاده از فاند چیه TA یا RA. مگه RA دست خودش نیست؟؟؟؟ پس منظورش از اول TA بوده !!!!
    با یکی از دوستان که در مین دانشگاه دانشجو است تماس گرفتم رفت از دفتر دانشکده پرسید، منشی گفته فاند دانشکده کمه در نتیجه اگر بخواهیم به توصیه یک استاد عمل کنیم بقیه اساتید ناراحت می شوند!!!!
    باز از استاده پیگیر شدم که استاد کی خبر می دین، میگه فعلا باید صبر کنی
    به رییس دانشکده ایمیل زدم میگه هنوز تصمیم نگرفتیم ما همه رو بررسی می کنیم.
    دوباره از دوستم خواهش کردم از دفتر دانشکده بپرسه که کی جواب فاند دانشکده معلوم میشه که اگر جور نشد من به بقیه اساتید ایمیل بزنم؟
    دوستم میگه دانشکده دقیقه نود (که معلوم نیست کی هستش) تصمیم میگیره. و ظاهرا استاده خودش پول داره ولی من و گذاشته اگر دانشکده شد فاند دانشکده را بده و اگر نه! معلوم نیست می خواهد چی کار کند؟؟؟؟
    حالا دیگه من چی کار کنم الان حدود 2 ماه هست که منتظرم. ایا من به استاد دیگه ای ایمیل بزنم؟ ایا من به خود همین استاد بگم چرا خودت پول نمیدی؟ یا چی کار کنم؟
    برای پیگیری بیشتر و پیدا کردن فاند باید چی کار کنم به نطرتون.
    الان خیلی از بچه هایی که در این دو ماه پذیرش شدن دارن فاند ها را می گیرند و این استاد با این کار دست مرا بسته. دوستان لطفا راهنمایی کنید......
    ممنون
    با سلام

به نظرم اگر بتونيد ز طريق همون دوستتون آمار بگيريد كه كدوم استاد مرتبطي در دانشكده در حال حاضر فاند داره و به دنبال دانشجو هست، ميتونيد با استاد ديگه اي تماس بگيريد، چون ايشون هيچ قولي به شما نداده و اين احتمال هم وجود داره كه اگه از دانشكده فاندي نگيريد ايشون هم به شما فاندي نده يا اصلا فاندي نداشته باشه كه بده، اما اگه استاد مناسبي در شرايط فعلي پيدا نشد، بهترين كار اينه كه صبر كنيد تا نتيجه فاند دانشكده مشخص بشه، TA يا ساير ship ها معمولا رقابتيه، اما اگه معدل و نمره زبان خوبي داشته باشيد، شانستون بالا ميره، ضمنا بهتره ايميل شاكيانه در اين خصوص براي استاد نفرستيد، چراكه انتخاب دانشجو به عهده ايشونه و ممكنه ديگه اصلا جواب شما رو نده، اميدوارم كه هرچي كه خيره براتون پيش بياد، موفق باشيد.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

سلام دوستان، من واسه Fall 2013 دارم برنامه ریزی اپلای رو میکنم،
    خواستم ببینم بهترین زمان برای شروع ایمیل زدن به استادا کی هست؟ و کی باید اطلاعات اساتید رو از سایتاشون جمع کنیم؟ و از چه زمانی حدودا میتونیم اطلاعات مربوط به اپلای Fall 2013 دانشگاه ها رو از توی سایتشون جمع آوری کنیم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanshokooh نمایش پست ها
    سلام دوستان، من واسه Fall 2013 دارم برنامه ریزی اپلای رو میکنم،
    خواستم ببینم بهترین زمان برای شروع ایمیل زدن به استادا کی هست؟ و کی باید اطلاعات اساتید رو از سایتاشون جمع کنیم؟ و از چه زمانی حدودا میتونیم اطلاعات مربوط به اپلای Fall 2013 دانشگاه ها رو از توی سایتشون جمع آوری کنیم؟
    مي تونين از شهريورماه به استادها ايميل بزنيد و از همين حالا بگرديد در دانشگاه هاي مختلف و اساتيد مورد نظرتونو پيدا كنيد و حداقل هاي دانشگاه ها را بررسي كنيد. البته زبان هم بخونيد اگر نمره هاي لازم رو نداريد.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Member bolotus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

سلام
    براي
    apply كردن، استاد نهايتا" تا چه سطحي بايد باشه؟ چون من پست هاي مختلف مي بينم كه راستش معني شون رو نمي دونم(اگه معني هر كدوم رو بفرستيد ممنون ميشم):

Chair-فكر كنم رئيس دانشكده
    Professors- همون استاد
    Associate Professors- كه از استاد پائين تر بايد باشه. آيا به اينها هم ميشه ايميل فرستاد و درخواست apply كرد؟
    Assistant Professors - چه طور؟
    -Emeritus Professors
    PAPRICAN Adjunct Professor
    AdjunctProfessors

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bolotus نمایش پست ها
    سلام
    براي
    apply كردن، استاد نهايتا" تا چه سطحي بايد باشه؟ چون من پست هاي مختلف مي بينم كه راستش معني شون رو نمي دونم(اگه معني هر كدوم رو بفرستيد ممنون ميشم):

Chair-فكر كنم رئيس دانشكده
    Professors- همون استاد
    Associate Professors- كه از استاد پائين تر بايد باشه. آيا به اينها هم ميشه ايميل فرستاد و درخواست apply كرد؟
    Assistant Professors - چه طور؟
    -Emeritus Professors
    PAPRICAN Adjunct Professor
    AdjunctProfessors

Associate Professors یعنی دانشیار که یک مرتبه از استاد تمام (professor) پایین تره، Assistant می شه استادیار که یه درجه از دانشیار پایین تره. به این اساتید هم می شه ایمیل فرستاد و همه ی این ها عضو اون گروه آموزشی حساب می شن و این عنوانین هم بر اساس سابقه تدریس و کارهای پژوهشی و اینا بهشون داده شده و بر اساس اینها ارتقا پیدا می کنه درجه هاشون! این اساتید هم گروه تحقیقاتی دارن و دانشجو هم می گیرند.
    Emeritus Professors استاد بازنسشته است و فکر نمی کنم کار زیادی از دستش بر بیاد برای کمک به اپلای (یکی از دوستام به یکی از استادهای بازنشسته ایمیل زده بود و اون گفته بود که کاری نمی تونه بکنه براش! مثل ایران که استادای بازنشسته معمولا نمی شه باهاشون پایان نامه برداشت!)
    Adjunct Professors هم مثل اساتید مدعو هستند، یعنی مثلا از یک گروه آموزشی دیگه می تونن باشن و برای یک سری دورس می رن و تو یک دپارتمان دیگه هم درس می دن. به نظر من این استادا هم ایمیل زدن بهشون کمکی نمی تونه بکنه!
    PAPRICAN Adjunct Professor رو هم نمی دونم!!
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...