صفحه 87 از 589 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187587 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط gentela نمایش پست ها
    بچه ها من به یکی از استادا ایمیل زدم گفتم من اپلای کردم چی شد؟

اینو گفت:
    We are in the process of reviewing and processing applications presently. At this time, however, I do not see offering an assistantship.

یعنی چی؟ نمی خواهد فاند بده؟
    At this time اش یعنی شاید بعدا داشته باشه.
    یا این که هنوز چونانتخاب نکرده دانشجوش رو، قولی نمی خواد بده.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    مي تونين از شهريورماه به استادها ايميل بزنيد و از همين حالا بگرديد در دانشگاه هاي مختلف و اساتيد مورد نظرتونو پيدا كنيد و حداقل هاي دانشگاه ها را بررسي كنيد. البته زبان هم بخونيد اگر نمره هاي لازم رو نداريد.
    شهریور دیره به نظر من. من از اوایل تیر زدم ایمیل هام رو. اون وسطش هم که استادا می رن تفریح. دوباره اوایل سپتامبر یا آخراش بر می گردند. اون موقع هم این قده سرشون شلوغه که دیر به دیر جواب می دن. من خودم عمده ی سرچ هام و ایمیل هام رو به کانادا و امریکا اوایل تابستون زدم. تا می آد دستت بیاد که کجاها بهتره واسه رفتنت، یه دوساه ماه طول می کشه، مگر این که مطمئن باشی فلانه جا استاده جا داره و حتمی دوستت داره و می گیرتت و این حرفا!
    من که خودم اول به ژاپنی ها میل زدم، تا اول یاد بگیرم چه طوری باید به استاد میل زد و چه جوابایی آدم می گیره. چون اصلا واسم مهم نبود، ضایع بازی هم می شد، ژاپن که نمی خواستم برم! ولی کم کم یاد گرفتم چه چیزایی باید نوشت و چه حوری بنویسی بهتره و اینا.
    ولی به اروپا، همین ماه های اکتبر و بهمن خیلی خوب هست. طبق تجریه های من اروپایی ها همش پول دارند!!!
    اروپا ددلاین هاش اصولا می / مارچ / ژوئن هست.

ولی اون طرف زودتره و تو دسامبر/فوقش ژوئن هست بیشتر.
    البته اون موقع تو تیر هم اگه استادی می دید فاندش معلوم نیست و... می گفت که بعدا دوباره باهام تماس بگیر.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

Question پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

دوستان سلام، من می خوام به عنوان خلاصه ای از کاری که واسه پروژه ام انجام دادم اینو تو ایمیل اولم به استادها بنویسم
    As a part of my thesis, synoptically, I’ve digitalized ZXY and developed FEM codes using YZX to simulate XYZ
    نظرتون چیه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    دوستان سلام، من می خوام به عنوان خلاصه ای از کاری که واسه پروژه ام انجام دادم اینو تو ایمیل اولم به استادها بنویسم
    As a part of my thesis, synoptically, I’ve digitalized ZXY and developed FEM codes using YZX to simulate XYZ
    نظرتون چیه؟
    البته عرف نیست تو ایمیل اول از کارتون توضیح بدید. همون CV شما این کار رو انجام میده و اشاره به این موضوع در متن ایمیل که تبهر در Numerical modeling دارید کافیه. استاد اگه تمایل به توضیح بیشتر داشته باشه، حتما خودش وارد جزئیات میشه و ازتون سوال می کنه.

Junior Member gouril آواتار ها

سلام
    م. ببینید الان که ددلاین برای ترم fall گذشته می شه برای spring اپلای کرد؟ یا وقتمون رو بذاریم برای fall بعدی اقدام کنیم؟ اصولا شانس گرفتن پذیرش برای spring بالا هست یا نه؟ بعد اینکه این ترم spring که داره می آد می شه spring 2013 دیگه؟

Junior Member

سلام دوستان من تازه عضو این سایت شدم
    من از برندگان لاتاری 2012 هستم و از طرفی سال سوم دکتری مهندسی شیمی تو ایران هستم
    حالا موندم چکار کنم ؟ بچند تا استاد که زمینه کاریشو ن شبیه پروژه دکترام بود میل زدم که بتونم به عنوان فرصت مطالعاتی برم امریکا و دکترا م رو تموم کنم
    اما جوابمو ندادند. موندم باید چی می نوشتم که جواب بدن.پ؟
    ضمنا من تافل و GRE ندارم که بخام واس Phd اپلای کنم
    نمی دونم با این اوضاع چطور برم امریکا؟ اگه بخام از نو واس Phd اپلای کنم یعنی سه سال عمرم پریده ولی شنیدم اگه مدرک دکتریم از اینجا باشه اونور کار گیرم نمیاد .
    راهنماییم کنید لطفا

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

این لینک مربوط به یکی از دانشگاههای کاناداست
    مطالب خوبی رو در مورد رعایت برخی نکات به هنگام فرستادن اولین ایمیل جهت پیدا کردن استاد راهنما نوشته. حتما بخونید:
    http://www.sfu.ca/dean-gradstudies/f...upervisor.html

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    اول از همه برنده شدنتونو تبریک میگم.
    اگر کسی جوابتونو نداد خودش دلایلی داره که میتونه به نحوه نگارش متن نامه وCV مربوط باشه. همچنین حتما سعی کنید در صورت امکان به اساتید در یه رنج گسترده (از نظر رنکینگ و تعداد ) ایمیل بزنید.
    فک میکنم اگه در مورد رزومتون کنی توضیح بدید دوستان بهتر بتونن نظر بدن چرا که رشته شما یکی از بهترین رشته های تحصیلی در آمریکاست.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrahnik نمایش پست ها
    من از برندگان لاتاری 2012 هستم و از طرفی سال سوم دکتری مهندسی شیمی تو ایران هستم
    حالا موندم چکار کنم ؟ بچند تا استاد که زمینه کاریشو ن شبیه پروژه دکترام بود میل زدم که بتونم به عنوان فرصت مطالعاتی برم امریکا و دکترا م رو تموم کنم
    نمی دونم با این اوضاع چطور برم امریکا؟ اگه بخام از نو واس Phd اپلای کنم یعنی سه سال عمرم پریده ولی شنیدم اگه مدرک دکتریم از اینجا باشه اونور کار گیرم نمیاد .
    راهنماییم کنید لطفا

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrahnik نمایش پست ها
    راهنماییم کنید لطفا
    به احتمال خیلی زیاد به دلیل نداشتن نمره مدرک زبان است که اساتید جواب شما را نمی دهند، استاد ها روزانه تعداد بسیاری ایمیل دریافت می کنند، تنها به ایمیل هایی پاسخ می دهند که شرایط اولیه را داشته باشند، اگر مقاله ISI دارید حتما پیوست ایمیل ها کنید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام.
    من می خوام پاییز سال دیگه برای مستر به دانشگاه های کانادا اپلای کنم. ( حدود 8 ماه دیگه!) ولی تصمیم گرفتم از الان به استاد ها ایمیل بزنم برای اینکه قبل از سال دیگه تصمیم بگیرم که اصن اپلای به درد می خوره یا برم دنبال کنکور. ولی مسلما الان نمره زبان ندارم و انتظار دارم اون موقع مقاله ای هم داشته باشم که الان ندارم. میشه ایمیل بزنم و رزومه هم نذارم، فقط علایقم رو مطرح کنم و ازشون بپرسم برای اینکه قبولم کنن چه کارایی باید انجام بدم؟ یا اینجوری محل نمی ذارن؟
    شاید بتونم به مقاله هاشونم نگاهی بندازم و دربارشون صحبت کنم.
    اما واقعا الان نمی دونم به جز نمره چند تا درس چی میشه تو رزومه گذاشت. به نظرتون باید رزومه باشه حتما برای این هدف؟
    همون اول هم درباره فاند نمی پرسم دیگه...