صفحه 88 از 589 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188588 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط permutation نمایش پست ها
    سلام.
    من می خوام پاییز سال دیگه برای مستر به دانشگاه های کانادا اپلای کنم. ( حدود 8 ماه دیگه!) ولی تصمیم گرفتم از الان به استاد ها ایمیل بزنم برای اینکه قبل از سال دیگه تصمیم بگیرم که اصن اپلای به درد می خوره یا برم دنبال کنکور. ولی مسلما الان نمره زبان ندارم و انتظار دارم اون موقع مقاله ای هم داشته باشم که الان ندارم. میشه ایمیل بزنم و رزومه هم نذارم، فقط علایقم رو مطرح کنم و ازشون بپرسم برای اینکه قبولم کنن چه کارایی باید انجام بدم؟ یا اینجوری محل نمی ذارن؟
    شاید بتونم به مقاله هاشونم نگاهی بندازم و دربارشون صحبت کنم.
    اما واقعا الان نمی دونم به جز نمره چند تا درس چی میشه تو رزومه گذاشت. به نظرتون باید رزومه باشه حتما برای این هدف؟
    همون اول هم درباره فاند نمی پرسم دیگه...
    دوست عزیز، الان استادهای دانشگاه های کانادا مشغول ارزیابی اپلیکشن بچه ها برای فال 2012 هستند و سرشون از این جهت شلوغه. استادهای کانادایی کلا در کم جواب دادن شهرت دارند، به نظر من بهتره یک رزومه از خودتون اماده کنید، مقالات استادها رو بخونید و ازشون در مورد اونها بپرسید البته در خردادماه و بعد از اون.
    اینکه الان از ایمیل به استادها به این نتیجه برسید که اپلای خوبه یا برین سراغ کنکور راستش خیلی نتیجه مثبتی عایدتون نمی شه چون حتی شده استادی به دانشجویی قول پذیرش داده اما به گزینه بهتری که اپلای کرده پذیرش داده و استادی هم بوده جواب داشنجو رو نداده و بعد از اپلای بهش پذیرش داده!
    اگه معدلتون خوبه و فکز می کنید می تونید نمره زبان خوبی بیارید کانادا می تونه گزینه خوبی باشه.
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    دوست عزیز، الان استادهای دانشگاه های کانادا مشغول ارزیابی اپلیکشن بچه ها برای فال 2012 هستند و سرشون از این جهت شلوغه. استادهای کانادایی کلا در کم جواب دادن شهرت دارند، به نظر من بهتره یک رزومه از خودتون اماده کنید، مقالات استادها رو بخونید و ازشون در مورد اونها بپرسید البته در خردادماه و بعد از اون.
    اینکه الان از ایمیل به استادها به این نتیجه برسید که اپلای خوبه یا برین سراغ کنکور راستش خیلی نتیجه مثبتی عایدتون نمی شه چون حتی شده استادی به دانشجویی قول پذیرش داده اما به گزینه بهتری که اپلای کرده پذیرش داده و استادی هم بوده جواب داشنجو رو نداده و بعد از اپلای بهش پذیرش داده!
    اگه معدلتون خوبه و فکز می کنید می تونید نمره زبان خوبی بیارید کانادا می تونه گزینه خوبی باشه.
    موفق باشید
    ممنون. ولی مثلا من می خوام به اساتید SFU ایمیل بزنم و شنیدم که بعضی ها الان نتیجه اپلایشون از این دانشگاه اومده. حالا دقیقا هم برنامشون رو نمی دونم که ممکنه مثلا کسایی که فاند می خوان رو اول بررسی کنند و بعد بقیه رو یا همه مثل هم هستن...
    البته می دونم زود هست الان ولی به این فکر کردم که به هر حال نمی تونه ضرر داشته باشه. اگر بدونم احتمالش هست استادی قبول کنه می تونم روی اون زمینه سعی کنم مقاله بدم مثلا...
    مشکل زبان و معدل هم نیست..مشکل فقط پوله

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط permutation نمایش پست ها
    ممنون. ولی مثلا من می خوام به اساتید SFU ایمیل بزنم و شنیدم که بعضی ها الان نتیجه اپلایشون از این دانشگاه اومده. حالا دقیقا هم برنامشون رو نمی دونم که ممکنه مثلا کسایی که فاند می خوان رو اول بررسی کنند و بعد بقیه رو یا همه مثل هم هستن...
    البته می دونم زود هست الان ولی به این فکر کردم که به هر حال نمی تونه ضرر داشته باشه. اگر بدونم احتمالش هست استادی قبول کنه می تونم روی اون زمینه سعی کنم مقاله بدم مثلا...
    مشکل زبان و معدل هم نیست..مشکل فقط پوله
    اگر معدل و نمره زبان خوبی داشته باشید با انتخاب یک فیلد کاری به روز و مکاتبه با استادها می تونید پذیرش بگیرید و حتی ساپورت مالی.
    به نظر من وقت گذاشتن همزمان برای کنکور و اپلای باعث می شه نتونید در هیچ کدوم نتیجه مطلوب بگیرید (نظر شخصی). اول تصمیم بگیرید و با قدرت پیش برید در هر مسیری که انتخاب کردید.
    موفق باشید

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

سلام بچه ها،
    من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم. اما چون داخل نامه پذیرش خبری از فاند نبود ایمیل زدم به Graduate Coordinator اون دانشکده، اونم گفت که من هنوز چیزی نمیدونم. اما برای اینکه کارات زودتر انجام بشه برات نامه Financial Certificate رو می فرستم و فرستاد. حالا سوالم اینکه چطور میتونم از طریق استادم بفهمم که بم فاند میدن یا نه؟
    آخه یه بار بم ایمیل زد و گفت که نمرهات رو برام ایمیل کن دارم دانشجوهای فاندی رو معرفی میکنم!!

لطفا راهنماییم کنید تو نامه چه چیزای بنویسم و با چه لحنی صحبت کنم که بگیره
    بسیار ممنون.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط gentela نمایش پست ها
    سلام بچه ها،
    من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم. اما چون داخل نامه پذیرش خبری از فاند نبود ایمیل زدم به Graduate Coordinator اون دانشکده، اونم گفت که من هنوز چیزی نمیدونم. اما برای اینکه کارات زودتر انجام بشه برات نامه Financial Certificate رو می فرستم و فرستاد. حالا سوالم اینکه چطور میتونم از طریق استادم بفهمم که بم فاند میدن یا نه؟
    آخه یه بار بم ایمیل زد و گفت که نمرهات رو برام ایمیل کن دارم دانشجوهای فاندی رو معرفی میکنم!!

لطفا راهنماییم کنید تو نامه چه چیزای بنویسم و با چه لحنی صحبت کنم که بگیره
    بسیار ممنون.
    اگه فاند نداشته باشه خیلی راحت بهت می گه ندارم، پس شما هم خیلی راحت ازش بپرس! ( البته این غیر ظبیعی نیست که همراه نامه پذیرش حرفی از فاند نزده شده باشه! چون خیلی از جاها تکلیف فاندها دیرتر مشخص می شه و طی نامه جداگانه ای براتون ارسال می شه)
    می تونی ازش تشکر کنی که شما رو برای پذیرش ریکامند کرده و بگی ایمیل یا نامه پذیرش رو دریافت کردی اما در اون چیزی در مورد ساپورت مالی ننوشته! نتایج مربوط به ساپورت مالی رو اعلام کردید یا نه؟!
    ان شااله خبرهای خوبی می گیرید

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

نقل قول نوشته اصلی توسط gouril نمایش پست ها
    یکی جواب منو بده پلیییییییییز
    معمولا پذیرش های بهار کمتر هستن بخصوص برای اینترنشنال ها. قانونا میتونید اپلای کنید ولی شانس کمتره و خیلی از دانشگاه ها ورودی بهار ندارن. در هر صورت اگه دانشگاهی برای بهار هم پذیرش میده و جواب مساعدی هم ازشون دارید میتونید اپلای کنید. این دیگه بستگی به شرایط خودتون و جوابی که دارید داره.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

سلام

دوستان من دیروز از یکی از دانشگاههای کانادا یه ایمیل دریافت کردم که گفته بود ما میخوایم به شما آفر بدیم ولی چون Supervisor پیدا نکردیم فعلا نمیتونیم آفر MASc بدیم و برای MEng با قابلیت تبدیل به MASc بعد از پیدا شدن سوپروایزر میدیم!! حالا سوپروایزر که خودش پیدا نمیشه (اگه میخواست بشه تا حالا شده بود) من با اینکه قبلا هم ایمیل زده بودم به استادا میخوام بهشون ایمیل بزنم و ببینم عضو گروه کدوم میتونم بشم... ولی نمیدونم علاوه بر چیزای معمول که توی ایمیل به استادا همه مینویسن برای این شرایط چی بنویسم که توجهشون جلب بشه و جواب بدن منظورم اینه که چه چیزایی رو اضافه کنم؟ آخه در شرایط عادی هم اینا به زور جواب میدن چه برسه به الان!

اصلا به نظر شما شانسی هست؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pekhart نمایش پست ها
    سلام

دوستان من دیروز از یکی از دانشگاههای کانادا یه ایمیل دریافت کردم که گفته بود ما میخوایم به شما آفر بدیم ولی چون Supervisor پیدا نکردیم فعلا نمیتونیم آفر MASc بدیم و برای MEng با قابلیت تبدیل به MASc بعد از پیدا شدن سوپروایزر میدیم!! حالا سوپروایزر که خودش پیدا نمیشه (اگه میخواست بشه تا حالا شده بود) من با اینکه قبلا هم ایمیل زده بودم به استادا میخوام بهشون ایمیل بزنم و ببینم عضو گروه کدوم میتونم بشم... ولی نمیدونم علاوه بر چیزای معمول که توی ایمیل به استادا همه مینویسن برای این شرایط چی بنویسم که توجهشون جلب بشه و جواب بدن منظورم اینه که چه چیزایی رو اضافه کنم؟ آخه در شرایط عادی هم اینا به زور جواب میدن چه برسه به الان!

اصلا به نظر شما شانسی هست؟

ممنون
    بهترین کار همینه که ایمیل بزنید، بگید من پذیریش گرفتم، رزومه ام هم به کار شما خیلی میخوره و بسیار علاقه مند به کار با شما هستم، ممکنه براتون سوپروایزری منو قبول کنید، اون وقت میتونید M.Sc بشید. اگه فاندم نمی خواهید حتما تو ایمیل اشاره کنید، چون معمولا استاد ها سوپروایزری رو با فاند در نظر دارند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

دوستان من یه سوال داشتم.
    اگه یه نظریه در رابطه با رشتت داشته باشی و بفرستی واسه یه استاد تو آمریکا ممکنه برداره به نام خودش چاپ کنه؟ یا قانون کپی رایت از همون بدو فرستادن هر مطلبی صدق میکنه؟
    در کنار اون اگه این نظریه رو واسه ژورنال بفرستی هم مورد قبوله یا همون به استاد بفرستم بهتره؟ آخه ژورنال باید منبع و این جور چیزها داشته باشه که یکم فرق میکنه با چیزی که من مد نظرمه...
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    بهترین کار همینه که ایمیل بزنید، بگید من پذیریش گرفتم، رزومه ام هم به کار شما خیلی میخوره و بسیار علاقه مند به کار با شما هستم، ممکنه براتون سوپروایزری منو قبول کنید، اون وقت میتونید M.Sc بشید. اگه فاندم نمی خواهید حتما تو ایمیل اشاره کنید، چون معمولا استاد ها سوپروایزری رو با فاند در نظر دارند.
    مرسی میلاد جان. فقط دو تا موضوع هست اینجا! یکی اینکه با توجه به اینکه یه ذره عجله ای و اضطراریه برای جواب هر استاد چقدر صبر کنم؟ و اینکه آیا اگه به چند نفر میل بزنم بد میشه؟ (میدونم در حالت کلی بده ها!)