صفحه 91 از 589 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    primarily,let me apologize you for answering late your email due to new year holidays and lack of access to the net
    ولی اصلا به نظر من نیازی نیست هیچی بگی.
    همین طوری بگو
    sorry for the delay
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

مرسی از همه دوستان گلم که پاسخ دادنیه استاده تو ایمیلش گفته که I am glad to start discussion with you.حالا به اون چی جواب بدم؟ نمی خوام تلفنی یا از طریق چت باهاش صحبت کنم، آخه، می ترسم خرابکاری کنم. نظرتون چیه؟ چی بگم که اصلا ازین فکر بیاد بیرون.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    مرسی از همه دوستان گلم که پاسخ دادنیه استاده تو ایمیلش گفته که I am glad to start discussion with you.حالا به اون چی جواب بدم؟ نمی خوام تلفنی یا از طریق چت باهاش صحبت کنم، آخه، می ترسم خرابکاری کنم. نظرتون چیه؟ چی بگم که اصلا ازین فکر بیاد بیرون.
    بگین :
    It is a great pleasure working with you and being under your guidance for xxx program, please fell free contact me and tell me what information do you need then I'll give you

سلام دوستان
    من یکی از دانشگاهایی که اپلای کردم، بهم گفتن خودت باید سوپروایزر پیدا کنی. فکر کنم فایلم تا استاد نخواد، تو دفتر منشی دپارتمان می مونه.
    هر چیم ایمیل میزنم، نه میگن آره نه منگن نه. به نظرتون متن ایمیل تو این موارد چجوری باید باشه که یکم هم غلو داشته باشه؟
    تو متن ایمیل بهشون بگم که لطفا بدون جواب اینو رها نکنید حتی اگر جوابتون منفیه؟ چقدر باید منتظر جواب موند؟
    دوستان لطفا یه راهنمایی بکنید
    ممنون

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یکی از دانشگاهایی که اپلای کردم، بهم گفتن خودت باید سوپروایزر پیدا کنی. فکر کنم فایلم تا استاد نخواد، تو دفتر منشی دپارتمان می مونه.
    هر چیم ایمیل میزنم، نه میگن آره نه منگن نه. به نظرتون متن ایمیل تو این موارد چجوری باید باشه که یکم هم غلو داشته باشه؟
    تو متن ایمیل بهشون بگم که لطفا بدون جواب اینو رها نکنید حتی اگر جوابتون منفیه؟ چقدر باید منتظر جواب موند؟
    ممنون
    یعنی قبول شدی و باید الان سوپروایزر پیدا کنی؟ یا می گن به شرط این قبولی که یکی پیدا کنی؟
    خوب یعنی چی؟ یعنی از مرجله ی کمیته رد شدی؟
    خوب به استاده بگو که قبول شدی.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member esf11 آواتار ها

سلام دوستان
    ممنون
    دوست خوبم متاسفم که این را میگم. اما اگر دانشگاهه مد نظرتون از کانادا باشه که معمولا روالشون اینه که به استاد میل بزنید بعد از پذیرش اولیه.
    2 تا دوستام پارسال هر چی میل میزدن جواب ندادن.
    شاید شرایط اونا ایده آل استاد ها نبوده. شما تلاشتون را ادامه بدید. اگر یه آشنا داشته باشید توی دانشگاهتون خیلی کمک میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    یعنی قبول شدی و باید الان سوپروایزر پیدا کنی؟ یا می گن به شرط این قبولی که یکی پیدا کنی؟
    خوب یعنی چی؟ یعنی از مرجله ی کمیته رد شدی؟
    خوب به استاده بگو که قبول شدی.
    نگفته قبول شدی یا نه، من از استاد جواب نداشتم، ولی اپلای کردم، ایمیل زدم به منشی دپارتمان گفته تکیه نکن به اینکه فایلت دست به دست بشه بین استادا، بگرد سوپروایزر پیدا کن. اونطور که من فهمیدم اینا مثکه تا استاد نره فایلت رو بخواد بررسی نمیکنن. انگار که هیچ کمیته ای نیست که اول یه سری رو ***** کنه.
    حالا من هرچی ایمیل میزنم، نه میگن آره نه میگن نه. همینکه جواب نمیدن اعصاب آدم رو خورد میکنه. در حالیکه اپلیکیشن فی 130 دلاری داشته!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    دوست خوبم متاسفم که این را میگم. اما اگر دانشگاهه مد نظرتون از کانادا باشه که معمولا روالشون اینه که به استاد میل بزنید بعد از پذیرش اولیه.
    2 تا دوستام پارسال هر چی میل میزدن جواب ندادن.
    شاید شرایط اونا ایده آل استاد ها نبوده. شما تلاشتون را ادامه بدید. اگر یه آشنا داشته باشید توی دانشگاهتون خیلی کمک میکنه.
    بله این دانشگاه کلگری هست. این دانشگاهای کانادا واقعا اعصاب خورد کنن. حالا به نظر شما و دیگر دوستان چطور ایمیلی میتونه بهتر کمک کنه؟
    انتهای ایمیل بگم بهشون تو روخدا بدون جواب نذار این پیغام رو حتی اگر جوابت منفیه؟

Senior Member esf11 آواتار ها

بله این دانشگاه کلگری هست. این دانشگاهای کانادا واقعا اعصاب خورد کنن. حالا به نظر شما و دیگر دوستان چطور ایمیلی میتونه بهتر کمک کنه؟
    انتهای ایمیل بگم بهشون تو روخدا بدون جواب نذار این پیغام رو حتی اگر جوابت منفیه؟
    یه جور cordintor letter بنویسید و کارها و رزومتون را بنویسید و در یه حدود بدونید کارهای خودتون و استتاد را.
    نه از این کارا نکنید به نظر من.
    کانادا فقط دنباله اپلیکیشد فی است. واقعا که خیلی نامرددن.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

یه راهنمایی ازتون میخوام دوستان.
    نامه یکی از دانشگاههایی که بهم پذیرش داده بود توی فوریه ارسال شده بود و توش صحبتی از فاند نکرده بود.
    با یکی از استادها که مدیر گروه دپارتمان بود، قبل از اپلای ارتباط داشتم و بهم گفته بود که به نظرش به درد ریسرچ هاشون میخورم.
    وقتی پذیرش رو گرفتم، مجددا بهش ایمیل زدم و پرسیدم که Position داره یا نه و بهم جواب داد که اواخر مارچ موقعی هست که تصمیم فاندها مشخص میشه. منم تشکر کردم و صبر کردم.
    حالا دیدم خبری نشد. با منشی دپارتمان تماس گرفتم و پرسیدم که من هرچی صبر میکنم، خبری نیست و آیا این به منزله اینه که من فاند نمیگیرم؟
    جوابی که بهم داده اینه:
    We encourage you to contact the faculty member whose area of research you are interested in to see if they have any positions/funding available. This is all that we are able to offer at this time.
    حالا میخوام دوباره به استاده میل بزنم ولی دیگه اینبار نمیدونم چی بگم... از یکی از دوستام که همون دانشگاه هست، شنیده بودم که این استاد خیلی جدی و خشک هست. درواقع یکم میترسم و واقعا فکرم کار نمیکنه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.