صفحه 92 از 589 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    یه راهنمایی ازتون میخوام دوستان.
    نامه یکی از دانشگاههایی که بهم پذیرش داده بود توی فوریه ارسال شده بود و توش صحبتی از فاند نکرده بود.
    با یکی از استادها که مدیر گروه دپارتمان بود، قبل از اپلای ارتباط داشتم و بهم گفته بود که به نظرش به درد ریسرچ هاشون میخورم.
    وقتی پذیرش رو گرفتم، مجددا بهش ایمیل زدم و پرسیدم که Position داره یا نه و بهم جواب داد که اواخر مارچ موقعی هست که تصمیم فاندها مشخص میشه. منم تشکر کردم و صبر کردم.
    حالا دیدم خبری نشد. با منشی دپارتمان تماس گرفتم و پرسیدم که من هرچی صبر میکنم، خبری نیست و آیا این به منزله اینه که من فاند نمیگیرم؟
    جوابی که بهم داده اینه:

حالا میخوام دوباره به استاده میل بزنم ولی دیگه اینبار نمیدونم چی بگم... از یکی از دوستام که همون دانشگاه هست، شنیده بودم که این استاد خیلی جدی و خشک هست. درواقع یکم میترسم و واقعا فکرم کار نمیکنه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    خیلی راحت ایمیل میزنی و می پرسی که ایا نتیجه پوزیشن ها مشخص شده یا نه. بگو که قراره برای ویزا اقدام کنی و پروسه اش برای ایرانی ها طولانی و نیاز داری که زودتر اقدام کنی برای این مساله.
    در مورد مسایل مالی رک باشید (البته این معنیش بی ادب بودن نیست) و حرفتونو بزنید اونها هم رک جوابتونو می دن نگران نباشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

از کجا بفمهمم استاد فاند داره یا نه!!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhane66 نمایش پست ها
    از کجا بفمهمم استاد فاند داره یا نه!!!!
    ازش بپرسید!
    اگر در وب سایتس لیست گرنت هاشو گذاشته باشه هم یه دید کلی می ده بتون.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

Question پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام به همه ی دوستان، استادی بهم پاسخ داده که:

I want to ask you many questions, but first of all, do you understand that you can enter XXX University in September 2013 at the earliest, but not this year. So,
    after you graduate from master course soon this June, you have more than a year to start your PhD course.

Also, if you need fundamental support from government, the percentage may be, just I guess but I need to check in detail, 40 to 50%.

If you understand the above situation, and still if you consider XXX University as your PhD research work place, I am glad to start discussion with you

حالا نمی دونم که چی جواب بدم، مخصوصا واسه پارگراف های اول و دوم. راستشو بخواین این دومین پاسخیه که از استادها می گیرم و خیلی تجربه و اعتماد به نفس ندارم. ممنون می شم منو راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها

I want to ask you many questions, but first of all, do you understand that you can enter XXX University in September 2013 at the earliest, but not this year. So,
    after you graduate from master course soon this June, you have more than a year to start your PhD course.

Also, if you need fundamental support from government, the percentage may be, just I guess but I need to check in detail, 40 to 50%.

If you understand the above situation, and still if you consider XXX University as your PhD research work place, I am glad to start discussion with you

حالا نمی دونم که چی جواب بدم، مخصوصا واسه پارگراف های اول و دوم. راستشو بخواین این دومین پاسخیه که از استادها می گیرم و خیلی تجربه و اعتماد به نفس ندارم. ممنون می شم منو راهنمایی کنین.
    انگار بهش گفتید جون درستون تموم میشه. گفتهه اینجا زودتر از فال ۲۰۱۳ نمی تونی دکتری تو شروع کنی یعنی ۱ سال الافی بعد از مسترت. در ضمن فاند هم بین ۴۰ تا ۵۰ درصده اگه باشه. حالا می خواد بدونه با این اوصاف ایا باز هم حاضری برای این دانشگاه اقدام کنی یا نه. اگه اره بگو مه ادامه داستانو شروع کنه.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

Question پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    انگار بهش گفتید جون درستون تموم میشه. گفتهه اینجا زودتر از فال ۲۰۱۳ نمی تونی دکتری تو شروع کنی یعنی ۱ سال الافی بعد از مسترت. در ضمن فاند هم بین ۴۰ تا ۵۰ درصده اگه باشه. حالا می خواد بدونه با این اوصاف ایا باز هم حاضری برای این دانشگاه اقدام کنی یا نه. اگه اره بگو مه ادامه داستانو شروع کنه.
    مجید جان، مرسی از پاسخت، کاملا متوجه شدم که استاده چی می خواد. ولی نمی دونم در پاسخ چه جوری نظر مساعدم رو اعلام کنم و چه جوری بگم که اون یه سال رو می تونم صبر کنم. نمی دونم بگم که می خوام تو این مدت مثلا چندتا دوره برم یا جایی مرتبط کار کنم؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

مجید جان، مرسی از پاسخت، کاملا متوجه شدم که استاده چی می خواد. ولی نمی دونم در پاسخ چه جوری نظر مساعدم رو اعلام کنم و چه جوری بگم که اون یه سال رو می تونم صبر کنم. نمی دونم بگم که می خوام تو این مدت مثلا چندتا دوره برم یا جایی مرتبط کار کنم؟؟
    بگيد شرايط رو مي دونيد و براتون قابل قبول هست و اگر زمينه كاري پروژه اينده استاد ( كه شما قراره توش كار كنيد) مشخصه، دوست داريد بيشتر در موردش بدونيد و ...، در ضمن مي تويند اضافه كنيد كه قصد داريد بعنوان RA در چند پروژه در ايران كار كنيد تا تجربتون زياد شه.
    البته گفته بود سوال زياد داره اگه اشتباه نكنم، بگيد آماده پاسخ گويي به سوالاتش هم هستيد. كلا باهاش دوست باشيد :دي

من خیلی از کامنتها را خوندم اما به جوابم نرسیدم. من میخوام برای کانادا-امریکا برای دکترا اپلای کنم. نمره تافل هم دارم.میخام بدونم برای چه ترمی میتونم اپلای (با فاند) بگیرم و کی ایمیل زدن را شروع کنم؟

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

دکترا تا جایی که من متوجه شدم زمان شروع مشخصی نداره و باید دنبال Position های خالی باشین.
    باز کسانی که تو همین مقطع هستن و واردن راهنمایی کنن بهتره

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arnavaz63 نمایش پست ها
    من خیلی از کامنتها را خوندم اما به جوابم نرسیدم. من میخوام برای کانادا-امریکا برای دکترا اپلای کنم. نمره تافل هم دارم.میخام بدونم برای چه ترمی میتونم اپلای (با فاند) بگیرم و کی ایمیل زدن را شروع کنم؟
    شما از همین الان میل بدید. فرقی نداره زمانش. فقط اگه مثلا الان میدید بگید من میخوام واسه اسپرینگ 2013 بیام. البته میزان فاندها واسه ترم اسپرینگ کمتره اما شما تلاشتون را بکنید
    میلی که میدید یه نوع cordinator letter مانند باشه یعنی کمی از رزومه باشه و کارهایی که کردید را منطبق بدونید با کارها و علایق استادتون. و رزومتونم باز اتچ کنید واسش.