صفحه 95 از 589 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام.
    من رزومم آمادست و 2 تا مقاله ISI دارم و 3 تا هم دارم که داره داوری می شه. معدلم هم بالاست. می خوام برای phd اقدام کنم و با اساتید ارتباط بر قرار کنم.
    اما هنوز زبانم را نخوندم و دارم تازه می خونم. به احتمال زیاد شهریور امتحان می دم. می شه قبل امتحان با استادا ارتباط بر قرار کنم و نمره زبان نداشته باشم. چه جوری بهش بگم؟
    البته عذر خواهی می کنم اگه سوالم تکراریه...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_trb نمایش پست ها
    سلام.
    من رزومم آمادست و 2 تا مقاله ISI دارم و 3 تا هم دارم که داره داوری می شه. معدلم هم بالاست. می خوام برای phd اقدام کنم و با اساتید ارتباط بر قرار کنم.
    اما هنوز زبانم را نخوندم و دارم تازه می خونم. به احتمال زیاد شهریور امتحان می دم. می شه قبل امتحان با استادا ارتباط بر قرار کنم و نمره زبان نداشته باشم. چه جوری بهش بگم؟
    البته عذر خواهی می کنم اگه سوالم تکراریه...
    نه مشکلی نیست و می تونید در این مورد بگید که دارید برای امتحان اماده می شیدی و مثلا قصد دارید اویل سپتامبر امتحان بدید. البته اگر از الان می خواهید برای فال بعدی اقدام کنید فکر کنم یکمی زوده برای ارسال ایمیل، حالا باز هرطور صلاح می دونید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوستان اگر deadlineدانشگاهی گذشته باشه email زدن به استادا (برای دکترا) فایده ای داره؟ با توجه به اینکه ترم اینده هم پذیرش ندارن
    بله فایده داره، اینکه ترم آینده پذیرش ندارن را نمی دونم، اما من بعد از ددلاین به استاد ایمیل دادم و هم جواب از استاد گرفتم و هم پذیرش دانشگاه

پیش فرض متن ایمیل هایی که منجر به گرفتن فاند و در نهایت پذیرش شده

سلام

میشه متن ایمل هایی که برای استادی فرستادید و اون استاد به شما فاند داده و در نهایت پذیرش شدین رو قرار بدین
    (اگر متن رو ندارید ، متنی شبیه به اون بنویسید که حاوی همه نکات مهمی که اونجا نوشتین بوده باشه ، حتی سابجکت ایمیل رو)

شاید نکات آموزشی خیلی خوبی توش باشه

با تشکر

Junior Member

سلام به همگی
    من لیسانس کامپیوتر هستم و می خوام برای فوق لیسانس رشته مدیریت توریسم که taught program هست ، اقدام کنم. توی اکثر دانشگاه ها گفته می شه که برای این برنامه از لیسانس های مختلفی پذیرش می شه. اما خب به هر حال مهندسی کامپیوتر یه کم زیادی پرته! می خوام قبل از اپلای کردن مکاتبه کنم که حداقل به خاطر لیسانس نامرتبط من رو ریجکت نکنن. اما من در این زمینه اطلاعات خیلی کمی دارم ، نمی دونم که چه جوری این رو عنوان کنم. می شه من رو راهنمایی کنید که توی ایمیلم به چه چیزهایی اشاره کنم؟ و ایمیلم رو چه جوری عنوان کنم که شانس خودم رو هرچند کم خراب نکنم؟
    و سوال دیگه هم اینکه باید به Course Director ایمیل بزنم یا به Course Administrator ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng at Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط hooriana نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من لیسانس کامپیوتر هستم و می خوام برای فوق لیسانس رشته مدیریت توریسم که taught program هست ، اقدام کنم. توی اکثر دانشگاه ها گفته می شه که برای این برنامه از لیسانس های مختلفی پذیرش می شه. اما خب به هر حال مهندسی کامپیوتر یه کم زیادی پرته! می خوام قبل از اپلای کردن مکاتبه کنم که حداقل به خاطر لیسانس نامرتبط من رو ریجکت نکنن. اما من در این زمینه اطلاعات خیلی کمی دارم ، نمی دونم که چه جوری این رو عنوان کنم. می شه من رو راهنمایی کنید که توی ایمیلم به چه چیزهایی اشاره کنم؟ و ایمیلم رو چه جوری عنوان کنم که شانس خودم رو هرچند کم خراب نکنم؟
    و سوال دیگه هم اینکه باید به Course Director ایمیل بزنم یا به Course Administrator ؟
    تجربه من نشون داده تغییر فیلد منجر به ریجکت میشه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hooriana نمایش پست ها
    سلام به همگی
    ببینید نمی شه قطعی گفت شما ریجکت یا اکسپت می شید. اتفاقا برای رشته های مدیریتی خیلی از رشته های مهندسی اپلای می کنند. زیاد هم پرت نیست. دوست من امسال با اینکه رشته اش عمران بود، ولی برای فوق هنر، انیمیشن اپلای کرد و فول فاند پذیرش گرفت. ولی خوب رزومه بسیار قوی در زمینه انیمیشن داشت و تمامی نرم افزارهای این رشته رو بلد بود و یک کارش هم در مسکو دوم شده بود. جالب بود خودش هم باورش نمی شد پذیرش با فاند گرفته، وقتی به استاد گفت مطمئنی من قبول شدم، استاد گفت من می فهم شما چه کاری انجام دادید.!
    این هارو گفتم که زیاد نگران نباشید در مورد تغییر رشته، هر چیزی امکان پذیره. ولی باید چیزی داشته باشید در رزومه که نظر استاد رو بگیره. این خیلی مهمه.
    در مورد سوال آخر هم منظورتون رو متوجه نشدم متاسفانه!

Senior Member aida8404 آواتار ها

دوستان من ایمیل دادم ولی استاد گفت

Thank you for your interest in my work and in studying ... at ... Unfortunately, the deadline for applying to the Ph.D. program in ... passed on January 15t.
    But since you appear to be a very promising candidate, I recommend that you apply in January 2013 for admission that fall. Here's a link to information about doctoral study in English literature...
    Please take a look at the information on the site, and let me know if you have any questions or concerns. If you apply and are accepted, I would be very happy to work with you.

این پاسخ برای این بوده که نمی خواسته باهام کار کنه یا واقعا خوشش اومده؟ حالا چی جوابش بدم؟ چقدر میشه رو حرفش حساب کرد؟از همتون ممنونم دوستان

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوستان من ایمیل دادم ولی استاد گفت

Thank you for your interest in my work and in studying ... at ... Unfortunately, the deadline for applying to the Ph.D. program in ... passed on January 15t.
    But since you appear to be a very promising candidate, I recommend that you apply in January 2013 for admission that fall. Here's a link to information about doctoral study in English literature...
    Please take a look at the information on the site, and let me know if you have any questions or concerns. If you apply and are accepted, I would be very happy to work with you.

این پاسخ برای این بوده که نمی خواسته باهام کار کنه یا واقعا خوشش اومده؟ حالا چی جوابش بدم؟ چقدر میشه رو حرفش حساب کرد؟از همتون ممنونم دوستان
    نمی دونم در ایمیتون به استاد چی گفتید اما این استاد داره می گه ددلاین برای فال 2012 تموم شده و اگر می خواهی برای فال 2013 اپلای کن. یکمی هم ازت تعریف کرده. گفته اگر قبلا برای فال 2012 اپلای کردی و اکسپت شدی خوشحال مشیه باهات کار کنه.
    اگر برای اینجا اپلای نکردید که بخش اول جوابش شامل حال شما می شه که یک جواب معمولیه و حرف خاصی نیست مگر اینکه ارتباطتون با استاده حفط کنید تا ژانویه 2013 و تا اون موقع سعی کنید شرایط رو به نفع خودتون تغییر بدید.
    اگر اپلای کردید و ادمیت شدید یا منتظر جوابید که جواب خوبیه می تونید پیگیری کنید تا به جاهای خوب برسید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member aida8404 آواتار ها

دوست عزیز معنی ایمیل را کاملا متوجه هستم فقط نمیدونم این ایمیل یعنی واقعا خوشش اومده یا اینکه به همه یه ایمیل شبیه به این میده؟ من اپلای نکردم و دیرم شده. الان دارم ایمیل میزنم به استادا چون دوستان باتجربه گفتن برای دکترا ایمیل زدن حتی بعد از ددلاین بازم فایده داره. با توجه به این پاسخ ایا سعی کنم ارتباطم را باهاش حفظ کنم یا بی فایده است؟ مرسی