صفحه 96 از 589 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوست عزیز معنی ایمیل را کاملا متوجه هستم فقط نمیدونم این ایمیل یعنی واقعا خوشش اومده یا اینکه به همه یه ایمیل شبیه به این میده؟ من اپلای نکردم و دیرم شده. الان دارم ایمیل میزنم به استادا چون دوستان باتجربه گفتن برای دکترا ایمیل زدن حتی بعد از ددلاین بازم فایده داره. با توجه به این پاسخ ایا سعی کنم ارتباطم را باهاش حفظ کنم یا بی فایده است؟ مرسی
    برای امسال فایده ای نداره چون گفته اگر اپلای نکردی برای سال دیگه اپلای کن. اما اگر داری برای سال دیگه سرمایه گذاری می کنی، می تونی در اینده بیتشر قانعش کنی و پذیرش ازش بگیری.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

به طور متوسط چند روز باید منتظر جواب استاد باشم.؟ دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن تو ایمیل دوم که به استاد میزنیم چه تغیری باید بدیم؟

ApplyAbroad Veteran

پست شماره 882 رو مطالعه بفرمایید.

بستگی به ایمیل اولتون و سمت و سوی مذاکره داره، نمی شه کلی گفت!

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

نقل قول نوشته اصلی توسط MJ65 نمایش پست ها
    به طور متوسط چند روز باید منتظر جواب استاد باشم.؟ دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن تو ایمیل دوم که به استاد میزنیم چه تغیری باید بدیم؟
    دوست عزیز، معمولا استادها در ایمیل دوم سوالاتی از شما مطرح می کنن. ایمیل دوم رو باید بسته به خواسته ی اونها نوشت. اگر هم منظور شما اینکه که اگر استادی ایمیل اول رو جواب نداد و خواستین دوباره براش ایمیل بفرستید باید یه هم چی چیزی بگید "این ایمیل رو دوباره می فرستم تا مطمئن شم که ایمیل به دستون رسیده"

در رابطه با زمانی که باید منتظر بود فکر نکنم بشه عدد دقیقی داد. من پاسخ هایی با فاصله ی نصف روز هم داشتم (البته منفی بودن ) ولی یه جواب مثبتم بعد از 25 روز بوده! این نشون می ده که جا داره تا یه ماه منتظر بود. هر چند این حرفی که می زنم کاملا نظر شخصیه من هستش و مبنای دیگری نداره ولی اگر یه استادی بخواد قبل از جواب با اپلیکنت با ریفرنسش تماس بگیره شاید همین یه ماه طول بکشه.
    ویرایش توسط homo : April 24th, 2012 در ساعت 11:39 PM

Senior Member aida8404 آواتار ها

دوستان من یه مشکلی دارم. استادا تقریبا به تمام ایمیلهای من پاسخ میدن ولی میگن ددلاین گذشته ولی سال دیگه اپلای کن تا با هم کار کنیم. این یعنی چی به نظر شما؟ یعنی دارن سر کارم میذارن تا سال دیگه بیخیال شم یا اینکه واقعا چون ددلاین گذشته کاری نمیتونن کنن؟ حالا چی کار کنم صبر کنم تا پذیرش های فال 2013 یا به کارم ادامه بدم؟ مرسی از همه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

دوستان من یه مشکلی دارم. استادا تقریبا به تمام ایمیلهای من پاسخ میدن ولی میگن ددلاین گذشته ولی سال دیگه اپلای کن تا با هم کار کنیم. این یعنی چی به نظر شما؟ یعنی دارن سر کارم میذارن تا سال دیگه بیخیال شم یا اینکه واقعا چون ددلاین گذشته کاری نمیتونن کنن؟ حالا چی کار کنم صبر کنم تا پذیرش های فال 2013 یا به کارم ادامه بدم؟ مرسی از همه
    ببینید دوست عزیز اکثر دانشگاه ها یا تایج پذیرش رو اعلام کردند یا در شرف اعلام نتایج هستند. استادها هر کاری نمی تونند بکنند، و از حالا تا فال بعدی هم زمان خیلی زیادی مونده. اگر می خواهید روی این جواب ها حسابی باز کنید باید ارتباطونو با استادها تا زمان اپلای و بعد از اون حفظ کنید تا نتیجه بگیرید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

مسلما سرکار که نمیزارن. وقتی ددلاین بگذره استاد دستش بستست.
    یا بگردین دنبال دانشگاهی که هنوز ددلاینش تموم نشده باشه یا باید صبر کنید واسه ترم بعد تا دوباره با استادا هماهنگ کنید قبولتون کنن

مرسی از شما دوستای خوبم. پس بنظرتون بهتر نیست که دیگه ایمیل ندم تا زمان پذیرش؟ اخه حفظ ارتباط خیلی سخته اونم 1 سال

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

مرسی از شما دوستای خوبم. پس بنظرتون بهتر نیست که دیگه ایمیل ندم تا زمان پذیرش؟ اخه حفظ ارتباط خیلی سخته اونم 1 سال
    خوب حالا واسه winter و spring هم میشه اپلای کرد. واسه winter از اواسط تابستون میشه با استاد در تماس بود
    اگر هم به زمان احتیاج دارین به بهونه های مختلف یکی دوتا استاد رو سوال پیچ کنین مثلا هر از گاهی راجع به یه source یا مقاله ازش کمک بخواین
    چون همونطور که گفتین انگار جواب تمام ایمیل هاتون رو میدن . فقط ایمیل های ما بی جواب می مونه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    خوب حالا واسه winter و spring هم میشه اپلای کرد. واسه winter از اواسط تابستون میشه با استاد در تماس بود
    اگر هم به زمان احتیاج دارین به بهونه های مختلف یکی دوتا استاد رو سوال پیچ کنین مثلا هر از گاهی راجع به یه source یا مقاله ازش کمک بخواین
    چون همونطور که گفتین انگار جواب تمام ایمیل هاتون رو میدن . فقط ایمیل های ما بی جواب می مونه
    دوست عزیز اتفاقا همین بیشتر نگرانم میکنه. میبینم بچه ها میگن جواب نمیگیرن میگم شاید اینا منو سر کار میذارن نه اتفاقا کاملا اماده هستم برای همین دوست دارم از دستشون ندم. مشکل ایجاست اینطور جواب دادن وقتی حرف از سال اینده میزنن و قول قطعی هم نمیدن نمیدونم بدرد میخوره یا نه. و نمیدونم که باید رو حرفشون حساب کنم یا نه؟