صفحه 97 از 589 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوست عزیز اتفاقا همین بیشتر نگرانم میکنه. میبینم بچه ها میگن جواب نمیگیرن میگم شاید اینا منو سر کار میذارن نه اتفاقا کاملا اماده هستم برای همین دوست دارم از دستشون ندم. مشکل ایجاست اینطور جواب دادن وقتی حرف از سال اینده میزنن و قول قطعی هم نمیدن نمیدونم بدرد میخوره یا نه. و نمیدونم که باید رو حرفشون حساب کنم یا نه؟
    همه جور مواردی دیده شده . ممکنه دیگه استاد اصلا جواب نده یا باز دوباره جواب بده.
    مهمترین چیز ددلاین دانشگاه هستش یعنی وقتی آماده اپلای هستین
    ایشالا حتما جواب میدن باز
    نگران نباشید

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

سلام
    آقا من یه سوال داشتم، اونم اینکه با یه استاد تماس گرفتم بعد اونم جواب داد و گفت اپلای کن. منم اپلای کردم و پذیرش گرفتم. بعد چند وقت گفت نمره تافل و GRE برام بفرست دارم دانشجوهای فاند دار رو مشخص میکنم. ولی الان چند وقته ازش خبری نیست، نمی دونم چطوری ازش در مورد فاند و اینا سوال کنم که بد نباشه.
    اگه ممکنه راهنماییم کنید که چطور سوال کنم و چی بنویسم که بدش نیاد.
    بعدم من یه مقاله دارم سابمیت میکنم، صلاح هست که قبل از سابمیت کردن براش درفتشو بفرستم شاید بم فاند بده؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط gentela نمایش پست ها
    سلام
    آقا من یه سوال داشتم، اونم اینکه با یه استاد تماس گرفتم بعد اونم جواب داد و گفت اپلای کن. منم اپلای کردم و پذیرش گرفتم. بعد چند وقت گفت نمره تافل و GRE برام بفرست دارم دانشجوهای فاند دار رو مشخص میکنم. ولی الان چند وقته ازش خبری نیست، نمی دونم چطوری ازش در مورد فاند و اینا سوال کنم که بد نباشه.
    اگه ممکنه راهنماییم کنید که چطور سوال کنم و چی بنویسم که بدش نیاد.
    بعدم من یه مقاله دارم سابمیت میکنم، صلاح هست که قبل از سابمیت کردن براش درفتشو بفرستم شاید بم فاند بده؟
    مرسی
    در مورد بد بودن پرسیدن این سوال، پست شماره 934 رو مطالعه بفرمایید.
    بهش خیلی محترمانه بگید که میخوام بدونم قضیه فاند چی شد؟ شانس داشتم که این فاند رو بگیرم یا نه. اگر هم متن انگلیسی منظورتون هست، بنویسید من اینجا درستش می کنم.
    اگه مقاله نداشتید در رزومه، بهتره این مقاله رو رو کنید، اونهم اشاره کنید بهش فقط، نیازی به فرستادن مقاله نیست.

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    در مورد بد بودن پرسیدن این سوال، پست شماره 934 رو مطالعه بفرمایید.
    بهش خیلی محترمانه بگید که میخوام بدونم قضیه فاند چی شد؟ شانس داشتم که این فاند رو بگیرم یا نه. اگر هم متن انگلیسی منظورتون هست، بنویسید من اینجا درستش می کنم.
    اگه مقاله نداشتید در رزومه، بهتره این مقاله رو رو کنید، اونهم اشاره کنید بهش فقط، نیازی به فرستادن مقاله نیست.
    Thanks a lot for your open response, below you can find my email which I am about to send him.

Dear Prof. ...,

I trust you are well.
    Finally, I could finish my paper and it is going to be submitted on "....". A very early draft is attached to this email for your review.

Prof. ..., two days ago I called graduate program coordinator to get information about funding decisions. He told me you should wait and they are in the middle of the process and it takes time. In this regard, I was wondering if you could help me. I would like to know what are my chances to get financial assistance like RA or TA?

I am looking forward to hearing from you. Thanks a lot for your attention.

Sincerely yours
    .

ApplyAbroad Veteran

.

Dear Prof. ...,

I wish you all the best and I hope you have a good time..
    Recently, I have completed my research paper and I am going to submit it to "....". A very early draft is attached to this email for your review. (as I told you, this is not necessary, but if you want to send him your paper, do it

Additionally, I am willing to know about available assistantship position in your research group (that you told me before), and also my chance to get this great opportunity.
    As you know, I am in a shortage of time for visa and immigration procedures and I have to know about this issue as soon as possible.
    I kindly want to know your decision about assistantship positions. .
    I am looking forward to hearing from you. Thanks in advance. .

Sincerely yours
    .
    تو همون متن مواردی رو اضافه کردم، قرمز تصحیح شده هاست و سبز توضیحات اضافه.
    موفق باشید.

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    تو همون متن مواردی رو اضافه کردم، قرمز تصحیح شده هاست و سبز توضیحات اضافه.
    موفق باشید.
    خیلی خیلی لطف کردین.

من خیلی اصراری ندارم براش بفرستم، اما چون فبلا تو رزومه بش اشاره کرده بودم یعنی In preparation زده بودم میخوام بدونه که بیکار نبودم ، همین.

ApplyAbroad Veteran

خیلی خیلی لطف کردین.

من خیلی اصراری ندارم براش بفرستم، اما چون فبلا تو رزومه بش اشاره کرده بودم یعنی In preparation زده بودم میخوام بدونه که بیکار نبودم ، همین.
    همین که نوشتید مقاله آماده سابمیته یعنی بیکار نبودید . همچنین میتونید یه جمله بگید که اگه میخواید میتونم درفت رو براتون بفرستم. بهتره اینجور موارد رو بزارید استاد ازتون بخواد، اینجوری حرفه ای تره و همچنین دلیلی برای ادامه ارتباط هستش.
    ویرایش توسط milad1988 : April 26th, 2012 در ساعت 09:22 PM دلیل: اضافه کردن توضیح

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ..

با سلام
    دوستان عزیز میتونین راهنمایی بکنین که علاوه بر cv و متن نسبتا کوتاهی که در خود میل تایپ میشه نیاز به یک صفحه cover letter هم هست یا نه؟من فعلا دارم روی پروژه کارشناسیم کار میکنم.به نظر شما فرستادن صفحه ایی جدا به عنوان معرفی پروژه کارشناسی که البته مرتبط به فیلد استاد هم هست کار درستی هست و واقعا میخونن یا نه؟
    با تشکر

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ..

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز میتونین راهنمایی بکنین که علاوه بر cv و متن نسبتا کوتاهی که در خود میل تایپ میشه نیاز به یک صفحه cover letter هم هست یا نه؟من فعلا دارم روی پروژه کارشناسیم کار میکنم.به نظر شما فرستادن صفحه ایی جدا به عنوان معرفی پروژه کارشناسی که البته مرتبط به فیلد استاد هم هست کار درستی هست و واقعا میخونن یا نه؟
    با تشکر
    سلام.
    به طور معمول نیازی به Cover letter نیست. ضمن این که بهتره حجم ضمیمه ایمیل خیلی بالا نباشه چون ممکنه استاد رغبت نکنه بازش کنه یا حوصله نکنه همش رو بخونه. اگه می تونین در CV یا متن ایمیل اشاره ای کوتاه به موضوع پروژه تون بکنین. اگه استاد احساس کنه پروژه به فیلد تحقیقاتیش مرتبط هست یا خوشش بیاد، ممکنه بخواد بیشتر براش توضیح بدین. به این دقت کنین که برخی اساتید در روز ممکنه دهها ایمیل از این دست دریافت کنن و براشون مقدور نیست برای هر کدوم خیلی وقت بذارن.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان
    Graduate Programs Advisor ایمیل داده که supervisor پیدا کردی ؟!! یه نفر رو که به رشتت میخوره باهاش تماس بگیر . چون واسه Msc باید supervisor ریکامت کنه.
    من 3 تا استاد کاملا بهم میخوره .فقط یکیشون جواب داد که ظرفیت پذیرش مستر واسش تموم شده .از 2 تای باقی مونده به یکی 4-5 بار و به یکی 3 بار ایمیل دادم در فاصله زمانی مختلف اما جواب نمیدن !
    میدونم ایمیل رو میبینن اما جواب نمیدن.باز می خوام با متن های دیگه بهشون ایمیل بدم . اگه به یکیشون بگم که برای supervisor به فلان استاد هم ایمیل دادم بد نیست ؟ چون الان درگیر پروسه بررسی اپلیکیشن ها هستن
    میترسم احتمال 10 درصد یکی از استادا پیگیر کارام باشه بعدا ضایع شم !