صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: آیا امتحان کاغذی هنوز در ایران برگزار می شود؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

پیش فرض آیا امتحان کاغذی هنوز در ایران برگزار می شود؟

سلام دوستان،

با توجه به برگزاری امتحان GRE کامپیوتری در ایران این سوال به وجود آمده که آیا کماکان امتحان کاغذی نیز در ایران برگزار خواهد شد یا نه. به همین دلیل این تاپیک ایجاد شده تا کاربران بتونند سوالات خودشون رو در مورد این موضوع در اینجا مطرح کنند و دوستانی که اطلاع دقیق دارند بتونند پاسخ بدهند.

لطفا در این تاپیک تنها سوالات مربوط به این موضوع را مطرح کنید و برای بقیه موضوعات از تاپیک های مرتبط استفاده کنید.

ممنون از همکاریتون،
    موفق باشید
    ویرایش توسط nilo0far : August 18th, 2014 در ساعت 07:05 AM
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها سهل تره؟

سلام به همه،
    بچه ها یه مسئله ای برام پیش اومده هنوز هنگم!!
    من gre general ثبت نام کردم امروز. موقع ثبت نام دقت نکردم، با این فرض که در ایران CBT برگزار نمیشه. ولی غافل از اینکه کل لیستی که تو سایت ets هست برای ایران، CBT GRE هست!!!
    یعنی چییی؟ یعنی PBT اصلاً برگزار نمیشه؟ کسی ثبت نام کرده PBT واس Oct ؟

بعد خبر دارید همه ی یونی ها CBT رو هم قبول دارن؟ اصلن نمره دهیش هم یکیه؟

لطفاً اگه کسی اطلاعاتی داره زودتر بگه چون پولشم پرداخت کردم و باید زودتر اقدامات لازم رو بکنم.

ممنون

Junior Member yasi1989h آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    َArchitecture

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها سهل تره؟

سلام دوستان
    ۱) دیگه تو ایران GRE به صورت کاغذی برگزار نمیشه؟؟؟؟؟؟ چون توی سایت ETS دیدم همه اش CBT شده
    ۲) حدودا چقدر زمان لازمه برای آمادگی واسه امتحان؟ من تازه می خوام استارت بزنم
    با تشکر

میشه خواهش کنم یک نفر لطف کنه و جواب پست قبلی را بده؟ این سوالیه که فکر منو هم شدیدا درگیر کرده
    از کجا میشه فهمید کاغذی برگزار میشه یا نه؟؟
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    میشه خواهش کنم یک نفر لطف کنه و جواب پست قبلی را بده؟ این سوالیه که فکر منو هم شدیدا درگیر کرده
    از کجا میشه فهمید کاغذی برگزار میشه یا نه؟؟
    سلام،
    منم مشکل شما رو داشتم و CBT ثبت نام کردم. هیچ نگرانی نداره و با هم اصلاً فرقی ندارند. بعید میدونم دیگه آزمون کاغذی باز بشه

پیش فرض آیا امتحان کاغذی هنوز در ایران برگزار می شود؟

دوستان مگه اینطور نیست که دیگه ازمون کاغذی تو ایران برگزار نمیشه و همه کامپیوتری است؟ پس چرا بعضی از دوستان میگن که مثلا سی بی تی ثبت نام کردند؟ تو سایت ای تی اس که یه تعداد تاریخ زده و اصلا نگفته نوع ازمون کاغذی است یا کامپیوتری

رشته و دانشگاه
    َArchitecture

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi1989h نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ۱) دیگه تو ایران GRE به صورت کاغذی برگزار نمیشه؟؟؟؟؟؟ چون توی سایت ETS دیدم همه اش CBT شده
    با تشکر

با توجه به تحقیقاتم در سایت ETS متوجه شدم که:
    اگه دقت کنید در سایت ETS قبل از این که تاریخ ها و مراکز آزمون رو مشاهده کنید ۲ قسمت موجوده. یکی قسمت computer base(CBT) و یکی قسمت Paper base
    تاریخ های کامپیوتری خیلی زیاد و متنوع است اما تاریخ های کاغذی در ایران طبق فایل پی دی اف ارایه شده در سایت به شرح زیره:
    september 27, 2014
    october, 25, 2014
    April, 18,,2015

همگی موفق باشید

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

سلام دوستان
    با تشکر
    1) طبق گفته خوده سایت سازمان سنجش دیگه کاغذی برچیده شده و فقط و فقط کامپیوتری برگزار میشه
    2) این کاااااملا بستگی به شما داره هیچ فرمول کلی نداره یکی با سه ماه خوندن میره نمره قابل قبول میگیره! یکی دیگه هم سه ساله داره امتحان میده! مثلا اگه من الان بگم شش ماه دیگه آماده شدی به نظرت درسته؟! خوب زبان که ته نداره! هرچقدر بخونی باز کم خوندی! استارتت رو بزن و خودت به این احساس برس که الان آماده ی امتحانی.

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

با توجه به تحقیقاتم در سایت ETS متوجه شدم که:
    اگه دقت کنید در سایت ETS قبل از این که تاریخ ها و مراکز آزمون رو مشاهده کنید ۲ قسمت موجوده. یکی قسمت computer base(CBT) و یکی قسمت Paper base
    تاریخ های کامپیوتری خیلی زیاد و متنوع است اما تاریخ های کاغذی در ایران طبق فایل پی دی اف ارایه شده در سایت به شرح زیره:
    september 27, 2014
    october, 25, 2014
    April, 18,,2015

همگی موفق باشید

دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدین؟!

این تاریخ ها مربوط به امتحان GRE Subject هست و کلا GRE Subject تا این لحظه کاغذی بوده و اصلا ورژن کامپیوتری نداره!!
    بهتره پیش از پاسخگویی از صحت حرفمون اطمینان حاصل کنیم چون اطلاعات غلط دادن میتونه صدمات جبران ناپذیری در شرایط دیگران بذاره
    در واقع «با توجه به تحقیقاتتون» باید متوجه میشدین که از اون دو قسمت، اونی که computer base هستش و تاریخاش متنوعه مربوط به GRE General هست و اون یکی که Paper base هستش و تاریخاش کمتره و توی اون فایل پی دی اف هم تاریخاش نوشته شده مربوط به GRE Subject هست.

سپاس
    ویرایش توسط emeliano : August 9th, 2014 در ساعت 01:00 AM

رشته و دانشگاه
    َArchitecture

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدین؟!

این تاریخ ها مربوط به امتحان GRE Subject هست و کلا GRE Subject تا این لحظه کاغذی بوده و اصلا ورژن کامپیوتری نداره!!
    بهتره پیش از پاسخگویی از صحت حرفمون اطمینان حاصل کنیم چون اطلاعات غلط دادن میتونه صدمات جبران ناپذیری در شرایط دیگران بذاره
    در واقع «با توجه به تحقیقاتتون» باید متوجه میشدین که از اون دو قسمت، اونی که computer base هستش و تاریخاش متنوعه مربوط به GRE General هست و اون یکی که Paper base هستش و تاریخاش کمتره و توی اون فایل پی دی اف هم تاریخاش نوشته شده مربوط به GRE Subject هست.

سپاس

بله دوباره چک کردم و شما کاملا درست می گین. من دقت نکرده بودم که معنای علامت مربع سابجکت هست.
    اما مسلما هیچ کس با استناد به نظر یک کاربر واسه زندگیش تصمیم نمیگیره و خود شخص دقیقا میره از سایت مرتبط تاریخ ها رو چک می کنه و در نتیجه صدمه نمی بینه!!!!!!!!!!!
    با این حال من از اشتباه غیرعمدی ام از بچه ها عذر می خوام.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)