صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: تبدیل ویزای F-2 به ویزای کار!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای همسر F2

برگشتیم پله اول. منظور من اینه که اصلا از فاز دانشجو و همراه بیایم بیرون.آیا با توجه به تخصص و سابقم و اینکه میتونم حتی برخی خدمات فنی چاه ها رو توی شرکتهای نفتی یا حتی در قالب تاسیس شرکت ارایه کنم راهش چیه؟چجوری میشه این f2 رو تبدیلش کرد به کار درست حسابی؟
    یک سوال دیگه هم دارم آیا خرید ملک در برخی ایالتهای آمریکا میتونه کمک برای اقامت دایم بشه؟

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای F-2 به ویزای کار!

دوستان دارم با ویزای f2 وارد آمریکا میشم و می دونم کهه نمی تونم اونجا کار کنم تا به h1 تبدیل کنم.

کار من مربوط به Video Game میشه و می تونم با شرکتهای خارج آمریکا مثلا توی کانادا به صورت اینترنتی کار کنم. آیا همچین چیزی ممکن هست ؟

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    تا اونجا که من می دونم با ویزای F2 خونه و ماشین می تونید بخرید. کار هم می تونید پیدا کنید و بعد ویزاتون را به H تغییر بدید. مشکل اینجاست که اینا رشته شما را رشته حساس در نظر می گیرن و سخت بهتون کار می دن. با این حال نمی گم امکان پذیر نیست.
    من هم همین شرایط را دارم و این مساله سوال من هم هست باتوجه به اینکه دوجواب متفاوت به این سوال داده شده.جواب اصلی را لطفا بگید.از طرفی پس شرایط تبدیل ویزای f2بهh1 چیه؟

همسر من ویزای F2 دارند و در واقع همراه من به آمریکا آمدند تا من در مقطع دکتری تحصیل کنم- سوال ایشون می تونن در فس فوت کار کنند چون در اینکار فست فوت می کردند
    ایشون مدرک لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه Amircan Award دارند آیا اون باعث میشه کار پیدا کنند که به ویزای کار تبدیل شود؟

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام. من FALL 2014 اومدم آمریکا. الان ترم یک رو تموم کردم. چون هفت سال سابقه کارمرتبط با تحصیلم از ایران دارم میتونم ازعهده کار توی آمریکا بر بیام. دوهفته هست که شروع کردم به APPLY کردن واسه کار. میدونم که تا پایان ترم دوم نمیتونم خارج ازدانشگاه روی ویزای F1کارکنم. خیلی سریع برام کار پیدا شد اون هم توی یک شرکت خفن. منتظرتماسشون واسه مصاحبه هستم.ولی الان نمیدونم با این تغییرویزا چی کار کنم. از مهلت H1B که گذشته. من میتونم برم سراغ CPT یا اون هم مربوط به بعد از ترم 2میشه. اون شرکت از چه راهی میتونه الان من رو استخدام کنه؟ آیا میتونه مستقیما" واسه من درخواست GREEN CARDبده. کلا" هرراهی به ذهنتون میرسه رو بگید تا من تو روز مصاحبه اگر بهانه گرفتند بهشون بگم.

سلام
    میخواستم بدونم کسی که ویزای F2 داره، میتونه به صورت اینترنتی (freelance) کار کنه؟ اگه خلاف قانون باشه و متوجه بشن چه عواقبی داره؟
    ممنون
    ***Where there's a will, there's a way***

نقل قول نوشته اصلی توسط negar2005 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم کسی که ویزای F2 داره، میتونه به صورت اینترنتی (freelance) کار کنه؟ اگه خلاف قانون باشه و متوجه بشن چه عواقبی داره؟
    ممنون
    بستگی به سایتش داره. اکثر سایت‌ها مثل elance و amazon mechanical turk که این کار رو انجام می‌دن یه سری فرم اجازه کار هم می‌خوان.
    اما با این حال سایت‌هایی میشه پیدا کرد که بدون اجازه کار هم بشه پول درآورد.
    اما مساله اینه که هر گونه منبع درآمدی در آمریکا توسط IRS و سایر سازمان‌های نظارتی کنترل میشه (تمام تراکنش‌های حساب‌های بانکی و ...)
    و اگر متوجه بشن که درآمدی توسط f2 به دست اومده، قطعا خلاف قانونه و عواقب قانونی داره.

Junior Member

سلام دوستان

لطفا میشه راهنمایی کنید که فرق پیدا کردن در فدرال و بقیه چیه و کدومش بهتره و آیا کسی از طریق E3 اقدام کرده ؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز

من یه سوال دارم لطفا دوستان اگه اطلاعاتی دارن راهنماییم کنن .

من خانومم ویزای F1 میگیره و fund داره و من ویزای F2 با هم میریم آمریکا (انشالاه).

قاعدتا من حق کار ندارم .

من لیسانس مهندسی عمران و کارشناسی ارشد از دانشگاه علمی کاربردی در رشته مدیریت ارشد ساخت و اجرا دارم . 3سال سابقه کار با بیمه و 2سال سابقه کار بدون بیمه بعد از لیسانسم دارم. .پیشرفتم تو شغلم خیلی خوب بوده و جاهای خیلی تاپ با سمتهای خوبی بودم . تو کارهای فنی هم عالیم.
    از بچگی هم کار نجاری و رنگکاری چوب رو انجام میدادم همراه با تحصیلم و 10 سال هم سابقه تجربی این کار رو دارم (بدون بیمه ) و به قولی استا کار هستم .
    با این توضیحات سوال من اینه :
    ##########

1-حضورم تو خاک آمریکا میتونه به من کمک کنه تا ویزامو از F2 تبدیل به ویزای کار کنم ؟

2-اگه میشه راهش چیه ؟

3-تاحالا کسی بوده که بتونه این کارو انجام بده؟

##########

با سلام لطفا دوستانی که اطلاعات جدیدی در زمینه تبدیل ویزای F2 به ویزای کار دارن این اطلاعات رو اینجا با بقیه SHARE کنن . ممنون

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)