نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
710. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LUFTHANSA

102 14.37%
  • TURKISH AIRLINES

226 31.83%
  • IRAN AIR

180 25.35%
  • QATAR AIRWAYS

49 6.90%
  • EMIRATES

38 5.35%
  • ALITALIA

7 0.99%
  • MAHAN AIRLINES

76 10.70%
  • ETIHAD AIRWAYS

9 1.27%
  • GERMANIA AIRLINES

23 3.24%
صفحه 1 از 246 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2456

موضوع: خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

Smile خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

سلام
    مدتهاست میخواستم یک فروم در این رابطه باشه توی بخش آلمان . حالا ایجادش میکنیم . ایشالا که فعال و مفید باشه.
    سوال من اینه که من الان بلیط لوفتانزا گرفتم و میزان بار مجاز یک چمدون 20 کیلویی هستش و میخاستم یک ساک دستی+ یک کوله پشتی هم توی کابین ببرم. می خاستم بدونم از دوستانی که تا حالا با این ایرلاین رفتن بگن آیا گیر میدن بهم برای این موضوع؟
    مرسی
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

ماهان و ایران ایر و تورکیش ایرلاینز 30 کیلو بار مجاز دارند. دو تای اول بلیط قطار هم روش مجانی میدن. فکر میکنم قطر هم تازگیا بار مجازش رو از 20 به 30 افزایش داده. اما ماهان فقط دوسلدورف میره. ایران ایر فقط فرانکفورت ولی تورکیش هم کلن میره، هم فرانکفورت. (شاید جاهای دیگه هم بره من خبر ندارم چون پروازش غیر مستقیمه و تو استانبول توقف داره)

کلاً پروازهای خارجی روی بار کابین خیلی گیر هستند. مثل اینکه ابعاد ساک دستی نباید بیشتر 40*70 و وزنش بیشتر از 8 کیلو باشه. کیف کولی هم اگه کیف لپتاپ باشه، فکر میکنم FREE LUGGAGE به حساب میاد.
    در مورد کاور کت و شلوار هم همینطوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
    ماهان و ایران ایر و تورکیش ایرلاینز 30 کیلو بار مجاز دارند. دو تای اول بلیط قطار هم روش مجانی میدن. فکر میکنم قطر هم تازگیا بار مجازش رو از 20 به 30 افزایش داده. اما ماهان فقط دوسلدورف میره. ایران ایر فقط فرانکفورت ولی تورکیش هم کلن میره، هم فرانکفورت. (شاید جاهای دیگه هم بره من خبر ندارم چون پروازش غیر مستقیمه و تو استانبول توقف داره)

کلاً پروازهای خارجی روی بار کابین خیلی گیر هستند. مثل اینکه ابعاد ساک دستی نباید بیشتر 40*70 و وزنش بیشتر از 8 کیلو باشه. کیف کولی هم اگه کیف لپتاپ باشه، فکر میکنم FREE LUGGAGE به حساب میاد.
    در مورد کاور کت و شلوار هم همینطوره.

پرواز از ایران به آلمان به صورت غیر مستقیم منطقی نیست، مگر اینکه بلیطی گیر نیاورده باشید.

ایران ایر : فرانکفورت - کلن - هامبورگ
    ماهان : دوسلدورف
    لوفتهانزا : فرانکفورت

Junior Member

واسه بعضی ها که میخوان از تبریز بپرن خیلی منطقیه، فکر میکنم از مشهد هم پرواز داره. لازم نیست بیخود پول اضافه تا تهران بپردازند. مدت توقف توی فرودگاه استانبول کلاً دو ساعت بیشتر نمیشه. در ضمن، ناوگان هوایی ترکیه از هر لحاظ از ناوگان ایرانی (البته ناوگان چه عرض کنم، ناودان) قابل اعتماد تره. هواپیماهای maintain نشده، کادر غیر مجرب و ... مشکلاتی هست که در پروازهای ایرانی همیشه مشاهده میشه

Exclamation پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
    واسه بعضی ها که میخوان از تبریز بپرن خیلی منطقیه، فکر میکنم از مشهد هم پرواز داره. لازم نیست بیخود پول اضافه تا تهران بپردازند. مدت توقف توی فرودگاه استانبول کلاً دو ساعت بیشتر نمیشه. در ضمن، ناوگان هوایی ترکیه از هر لحاظ از ناوگان ایرانی (البته ناوگان چه عرض کنم، ناودان) قابل اعتماد تره. هواپیماهای maintain نشده، کادر غیر مجرب و ... مشکلاتی هست که در پروازهای ایرانی همیشه مشاهده میشه
    خب ما پرواز داخلی را در نظر نگرفته بودیم با توجه به فاصله فرودگاه مهرآباد با امام، ممکنه کسانی که به فرودگاه تبریز دسترسی دارند از تبریز به اروپا با تورکیش منطقی تر باشد.
    ضمن اینکه به نظرم ایران ایر و ماهان از نظر کیفیت کمتر از ایرلاینز های معروف دنیا نباشند. و بزرگترین حسنشان قبول دو چمدان بار 32 کیلویی است که در پروازهای خارجی این فقط 23 کیلو می باشد.
    از نظر اعتماد که فرمودید فکر کنم ترکیش بیشتر سانحه داشته است تا ایران ایر.
    موفق باشید

Junior Member

دوستان يه سئوال در مورد ويزاي آلمان
    من ويزام 10 مهر آماده مي‌شود( البته اگه دادن) حالا براي بليط هواپيما از تاريخ صدور ويزا 1 ماه حساب مي‌شود يا از تاريخ ورودم به آلمان، من مي خواهم 15 مهر بروم . يعني تا 15 ابان مي‌تونم انجا باشم يا تا 10 ابان، مي‌شه دوستاني كه المان رفته‌اند من را راهنمايي كنند

Junior Member

ویزا سه ماهه صادر میشه نه یه ماهه. لااقل واسه من که اینجوری بود. از زمان اخذ ویزا هم هستش.

سلام
    ممنون از دوستانی که جواب دادن و گرم کردن این تاپیک رو.

من یک کوله لپ تاپ دارم که پر کتاب کردم 11 کیلویی شده و یک کیف کوچیک دستی که اونم 5 کیلو شده . به نظرتون ممکنه بهم برای بردن توی کابین گیر بدن؟ پروازم لوفتهانزاست
    راستی اگه از دوستان کسی پنجشنبه هفته دیگه 1 اکتبر 2.20 صبح میره فرانکفورت و بار کابینش کمه و میتونه به من کمک کنه یه کیف دستی برام ببره لطفا بگه . از خجالتش در میام. میدونم که اکثرا خودشون بار زیادی دارن ولی بعضیا دفعه چندومشونه و بار کم دارن اونم میره تو بار و تو کابین دست خالین پس ممکنه بتونن به یک دانشجوی بیچاره کمک کنن کتاباشو ببره!
    قیاس جان : ویزا همونطور که گفتن دوستمون زنیت عزیز 3 ماهه صادر میشه و وقتی میری که پاس و بدی ازتون میپرسه کی تشریف میبرین و تاریخ شروع را از کی بزنیم که شما با توجه به برنامتون بهشون تاریخ میدین. حله؟
    Good luck
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member

سلام به دوستان
    سئوال من براي اين بوده كه من و دوستم مي‌خواهيم برويم آلمان ، ويزاي دوستم 29 شهريور آماده شده و من هم از آفيسر خواسته بودم كه براي 10 مهر آماده بشود و هر دو هم ويزام 1 ماهه هستيش توي ويزاي دوستم تا 30 مهر زده كه اعتبار داره، حالا هر دو هم بليط براي 15 مهر گرفتيم براي همين مي‌خواستم ببينم كه تاريخ اعتبار ويزا واقعاً كاري به ورود به آلمالن نداره ؟ يعني دوستم بايد تا قبل از 30 مهر برگرده؟
    ممنون از دوستان به خاطر راهنمائي‌هاشون

Exclamation پاسخ : خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط ghias نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    سئوال من براي اين بوده كه من و دوستم مي‌خواهيم برويم آلمان ، ويزاي دوستم 29 شهريور آماده شده و من هم از آفيسر خواسته بودم كه براي 10 مهر آماده بشود و هر دو هم ويزام 1 ماهه هستيش توي ويزاي دوستم تا 30 مهر زده كه اعتبار داره، حالا هر دو هم بليط براي 15 مهر گرفتيم براي همين مي‌خواستم ببينم كه تاريخ اعتبار ويزا واقعاً كاري به ورود به آلمالن نداره ؟ يعني دوستم بايد تا قبل از 30 مهر برگرده؟
    ممنون از دوستان به خاطر راهنمائي‌هاشون
    دوست عزیز ما یک Validity داریم ، یک Duration of Stay
    شما باید Duration of Stay اتان حتماً داخل تایم Validity ویزاتان باشد.
    اگر ویزای دوست شما 30 مهر تمام می شود دیگر نمی تواند در آلمان بماند، حتی اگر کمتر از مدت Duration of Stay که در ویزا قید شده است مانده باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)