صفحه 4 از 53 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 525

موضوع: آنچه در روز آزمون تافل iBT بايد بدانيم!!!

Barcelona
    Guest

پیش فرض پاسخ : On the test day of iBT

سعي كنين relax باشين. اصلا اضطراب نداشته باشين. وقت Listening زياده الكي تند تند نزنين.

Junior Member

سلام به همه
    در مورد اینکه برای بعضی ها 5 تا ریدینگ هست که درسته چون سر خود من اومد و چه ریدینگ هایی هم بود خیلی سخت بود در مورد آواز پرنده ها و توانایی یادگیری نت ها ...بود (بعدا با یه نفر چک کردم اون این قسمت رو نداشت)
    بنابراین من از بقیه عقب تر افتادم حالا منظور اینه که اگه ریدینگ دیدید خیلی سخته خودتون رو نبازید احتمالا از همون آزمایشی هاست
    بعد سازمان سنجش صندلی و گوشی خوبی داره اصلا صدای اطراف حتی بغلی ها هم اذیتتون نمی کنه اما مانیتورش توی میزه نمی دونم دیدید یا نه همون جایی که شماباید پاهاتون رو بذارید بنابراین پاهاتون عقب تر می مونه و مجبورید قوز کنید توی میز رو ببنید حالا این کار رو 3 ساعت بکنید خیلی برای آرتروز مفیده
    مداد و پاک کن چیه بابا خودکار ببرید کاغذ هم خودشون یه سری کاغذ سبز و آبی! می دن نمی دونم چرا این رنگی ولی می دن وقت مداد تراشیدن نیست که
    اگه سوالی داشتین من بتونم جواب می دم من خوشبختانه از این مرحله به سلامت رد شدم شما هم ایشالا رد می شین

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

یه سوال در مورد طرز برخورد سنترها در مورد وسایلی که داریم می بریم داخل محل برگزاری امتحان ... البته برای اینکه بهرحال یه توضیحی راجع به سنتر داده می شه توی این تاپیک مطرح کردم ...

من با مدادهای معمولی مشکل نوشتن دارم و خیلی به دردسر می افتم ... نمی تونم خودم اتود ببرم ؟ ... یکی از دوستان من مجتمع فنی (سایت جدید!) امتحان داده بود و گفت که خیلی روی این موضوع حساس بودند ... من مجتمع فنی (سایت سعادت آباد) امتحان دارم هفته دیگه ... می تونم امیدوار باشم اتود می برم سر جلسه ؟ ...

Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت ایران - مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    یه سوال در مورد طرز برخورد سنترها در مورد وسایلی که داریم می بریم داخل محل برگزاری امتحان ... البته برای اینکه بهرحال یه توضیحی راجع به سنتر داده می شه توی این تاپیک مطرح کردم ...

من با مدادهای معمولی مشکل نوشتن دارم و خیلی به دردسر می افتم ... نمی تونم خودم اتود ببرم ؟ ... یکی از دوستان من مجتمع فنی (سایت جدید!) امتحان داده بود و گفت که خیلی روی این موضوع حساس بودند ... من مجتمع فنی (سایت سعادت آباد) امتحان دارم هفته دیگه ... می تونم امیدوار باشم اتود می برم سر جلسه ؟ ...
    سلام

من امیر بهادر امتحان دادم، به هیچ وجه گیتی برای تفتیش بدنی نداشت
    مطمئنم که اونجا با اینجور چیزا مشکلی پیدا نمیکنید.

کیوان
    برای اینکه امضات از دو خط بیشتر نشه، فقط کافیه یکم سعی کنی  

Bushwhack
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself

من دو بار مجتمع فنی امتحان دادم. برخوردشون عالی و کلا سایت خیلی خوبیه. منظورتون از سایت جدید رو نمیدونم . من یکبار سایت A و دفعه دوم سایت B بودم. دفعه اول فقط دو تا مداد دادند و دفعه دوم یک مداد و یک خودکار. من هر دو بار با خودم مداد برده بودم و هیچ کس چیزی نگفت فقط سر جلسه گفتن لطفا موبایلها خاموش حتی چک نکردند که چی همراهمون داریم.

از بابت تست سنتر خیالت راحت باشه. دفعه اول که تو ماه رمضون نبود پذیرایی خیلی خوب بود ;D
    امیدوارم موفق باشی.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

مواردی که من از تجربه خودم بهتره اضافه کنم :

1. صبح حتمآ یه دوشی بگیرین ...

2. بعد از دوش ، حتی اگه استرس هم ندارین یه دونه قرص پروپانالول رو 1.5 ساعت قبل از امتحان بخورین ... ضرر نداره ... سودش رو هم خودتون می بینین ... ! ... من این قرص رو به خیلی ها پیشنهاد کردم و همه هم راضی بودند ... فقط یه دونه روز قبل و یه دونه هم روز امتحان ... این قرص دو تا dose داره ... 10 میل و 40 میل ! ... 40 میل رو با نسخه باید بگیرین و مصرفش دوره داره و برای درمانه تپش قلبه ... اما 10 میلش رو داروخانه بدون نسخه هم می ده ... 1.5 ساعت طول می کشه تا عمل کنه ... تا 4 ساعت بعدش هم روی peakشه ... تا 8 ساعت هم توی بدنتون می مونه ... فقط وقتی می خورین زیاد فعالیت شدید بدنی نداشته باشید که قلبتون مجبور نباشه شدید بزنه و چون قرص خوردین زورش نرسه ... در حد راه رفتن و حتی دویدن آروم مشکلی نداره اصلآ !!

3. سر جلسه می تونین همه چیز ببرین ... منظورم مداد و خودکاره ... به من هم مداد دادند و هم خودکار ... خودکارشون هم روون بود !

4. حواستون به وقتتون باشه اما نگران نباشید ! ... relax باشین بهتر هم جواب می دین و وقت کم نمی آرین ...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

من یه توصیه در نحوه یادداشت مطالب مربوط به listening دارم و اونم اینه که یا کلا یادداشت کردن رو بگذارید کنار و یا قبلا یه سری اصول خلاصه نویسی واسه

خودتون تعریف کنید. من خیلی سعی کردم مطالب lecture ها رو یادداشت کنم ولی هر وقت این کار رو کردم سر رشته از دستم در رفته. اگه حافظه قوی

دارید بیخیال نوشتن بشید.

من april علامه سخن امتحان دادم اصلا اجازه نمی دادن از مداد یا خودکار خودمون استفاده کنیم 1 مداد دادن که اون هم نوشتن باهاش سخت بود و نوکش زود از تیزی در اومد، من هم سالها بود مداد دستم نگرفته بودم، خلاصه خیلی بد بود.... جای نشستن هم تنگ و سخت بود...خوراکی که اصلا حرفش را نزنید!!! اجازه ندادن هیچی همراه خودمون داشته باشیم من هم به امید خودکار و شکلات رقته بودم که اساسا خورد تو ذوقم...... بگذریم خیلی الکی سخت گیر بودن و می گفتن قانونه؟!؟!؟! پس چرا جاهای دیگه این طور نبوده؟!؟! حالا من هفته دیگه شیراز امتحان دارم کسی نمی دونه جو شیراز چطوره؟؟ می شه خودکار و شکلات برد... آخه این طوری آدم هنگ می کنه!!! به نظر من کسی علامه سخن ثبت نام نکنه که پشیمون می شه..... انگار رفته بودیم زندان..... تاره برای Break هم فلاکس چای بود من هم کلی سرم درد گرفته بود واقعا نیاز داشتم.. ولی دیدم فلاکس خالی شده :'(
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

مرسي از راهنماي تون. من 23 نوامبر امتحان دارم و برام نوشته:
    Test Center Name: College of Literature and Humanities
    Test Center Address
    Shiraz University,
    Department of Foreign Languages & Linguistics
    Tapeh Eram
    Building #4
    SHIRAZ
    71944

Iran (Islamic Republic Of)
    Phone:

Reporting Time: 08:30 AM
    Start Time: 09:00 AM
    Test Date: November 23, 2008
    ETS ID : 3785465

اين يعني دپارتمان زبان؟

راستي اميدوارم نمره تون 119 بشه! يكي كم كردم كه چشم نخوريد

من برای لیسنینگ ها حدود 5 دقیقه وقت زیاد آوردم. اما continue نزدم بعد از هر package لیسنیگ انگار یه break 5 دقیقه ای داشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)