صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: مقایسه مراکز آزمون آزمایشی آیلتس (Mock IELTS) و بیان تجربیات کاربران

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز آزمون آزمایشی آیلتس (Mock IELTS) و بیان تجربیات کاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    سلام
    من از دو منبع استفاده می کردم:

1- سایت آفرینش
    1- سایت www.onlinewriting.ir
    هر دو به نظرم خوب بود. نمره هام را خوب تخمین زدند. نکات خوبی هم بهم می گفتند.

موفق باشید
    سلام، 2 تا فرق دارند این دو تا سایت
    اول اینکه آفرینش آزمونش توسط اگزمینر تصحیح میشه
    دوم این که تو سایت آفرینش نزدیک به 1000 تا فایل تصحیح شده قبلیشون هست که میتونید به عنوان نمونه ازش استفاده کنید.
    بحث بعدی هم اینه که آفرینش یه آموزشگاه و فقط یه سایت نیست!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز آزمون آزمایشی آیلتس (Mock IELTS) و بیان تجربیات کاربران

من خودم شرکت کردم و سه تا کلاس پور داوطلب بود برای اطمینانه خودتون میتونید برد تو سایت و نمره رو با تعداده شرکت کننده bebinid
    نقل قول نوشته اصلی توسط samadisirvan نمایش پست ها
    سلام. vip تازه یه ماهه شروع کرده آزموناشو. خیلی هم خلوته
    آزمونهاش. تو سایتشون زده ظرفیت 60 نفر اما 5 نفر بیشتر شرکت نمیکنند. یعنی اصلا شرایط فیزیکی مثل آزمون نیست. از اون ور آفرینش انقدر شلوغه که آزموناش تا 2 ماه بعد پره! فرق دیگش با آفرینش اینه که آفرینش میگه از چه کتابهایی منابع آزمون رو گردآوری کرده. که آفرینش معمولا از 3 تا کتاب آزمونش رو گردآوری میکرد و البته نتایج شما در نهایت استاندارده یعنی مثل آزمون اصلی. اما vip منابعش رو از سایتهای اینترنتی کپی میکنه و شما هم فکر میکنید منابع دیده نشده است. تو این حالت خوشحالید از اینکه منابع رو ندیدید اما نتایج آزمونتون با آزمون اصلی زمین تا آسمون فرق میکنه و به هیچ وجه آزمونشون استاندارد نیست.

من پیشنهاد میکنم همون آفرینش شرکت کنید با این توضیح که تو سایتشون اعلام کردند از آزمون 4 مهر تمام منابع آزمونشون رو خریداری کردند و برای اولین بار داره تو ایران اجرا میشه. بحث تجربه هم هست که آفرینش 7 ساله تا حالا 300 بار این آزمون رو برگزار کرده. اما vip فقط 1 ماهه داره این آزمون رو برگزا میکنه اما شماره آزمونش تو سایتشون زده 124 که فکر کنید خیلی سابقه دارند که البته این دور از انصافه.

در هر صورت اگر آفرینش وقت نداشتید به نظر من مجتمع فنی یا سفیر برید. چون لااقل تجربه برگزاری آزمون رو دارند

در آفرینش هنگام اسپیکینگ تعدادی از اساتید فاندمنتال یا pre امتجان میگیرند رایتینگ ها توسط استاد محمد حسینی تصحیح میشه که خودشون مدیر وی آی پی هم هستن.اگزمینر هم استاد رفیعی در بعضی جلسات کارگاه حضور دارند.

سلام، 2 تا فرق دارند این دو تا سایت
    اول اینکه آفرینش آزمونش توسط اگزمینر تصحیح میشه
    دوم این که تو سایت آفرینش نزدیک به 1000 تا فایل تصحیح شده قبلیشون هست که میتونید به عنوان نمونه ازش استفاده کنید.
    بحث بعدی هم اینه که آفرینش یه آموزشگاه و فقط یه سایت نیست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electronics

چرا ما ایرانیا اینجوری هستیم و بدون اینکه از چیزی دانش داشته باشیم جو سازی می کنیم. شایدم می خوان برای خودشون تبلیغ کنن. من دو هفته پیش خودم شرکت کردم توی آزمون VIP و سه تا کلاسشون کاملا پر بود. 5 نفر مصاحبه صبح می گرفتند و اینقدر همه چیز منظم بود که انگار آزمون واقعیه. منم با چیزایی که گفتن توی VIP موافقم هرچند راجع به دو مرکز دیگه اطلاعی ندارم و نظری نمی دم

سلام. vip تازه یه ماهه شروع کرده آزموناشو. خیلی هم خلوته آزمونهاش. تو سایتشون زده ظرفیت 60 نفر اما 5 نفر بیشتر شرکت نمیکنند. یعنی اصلا شرایط فیزیکی مثل آزمون نیست. از اون ور آفرینش انقدر شلوغه که آزموناش تا 2 ماه بعد پره! فرق دیگش با آفرینش اینه که آفرینش میگه از چه کتابهایی منابع آزمون رو گردآوری کرده. که آفرینش معمولا از 3 تا کتاب آزمونش رو گردآوری میکرد و البته نتایج شما در نهایت استاندارده یعنی مثل آزمون اصلی. اما vip منابعش رو از سایتهای اینترنتی کپی میکنه و شما هم فکر میکنید منابع دیده نشده است. تو این حالت خوشحالید از اینکه منابع رو ندیدید اما نتایج آزمونتون با آزمون اصلی زمین تا آسمون فرق میکنه و به هیچ وجه آزمونشون استاندارد نیست.

من پیشنهاد میکنم همون آفرینش شرکت کنید با این توضیح که تو سایتشون اعلام کردند از آزمون 4 مهر تمام منابع آزمونشون رو خریداری کردند و برای اولین بار داره تو ایران اجرا میشه. بحث تجربه هم هست که آفرینش 7 ساله تا حالا 300 بار این آزمون رو برگزار کرده. اما vip فقط 1 ماهه داره این آزمون رو برگزا میکنه اما شماره آزمونش تو سایتشون زده 124 که فکر کنید خیلی سابقه دارند که البته این دور از انصافه.

در هر صورت اگر آفرینش وقت نداشتید به نظر من مجتمع فنی یا سفیر برید. چون لااقل تجربه برگزاری آزمون رو دارند

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

از انجا که در این عنوان بحث به بیراهه کشید و افراد سودجو اجازه نداند دوستان نظرات و تجربیات حقیقی خود را ارائه کنند این عنوان بسته و ارسال های نامرتبط حذف شد. در صورت نیاز به پیگیری این بحث ، لطفا در بخش خدمات تاپیک را ایجاد نمایید .

ممنون
    تیم مدیریت AA

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)