صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 71

موضوع: مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

من براي فرصت مطالعاتي اواخر دسامبر ميرم بارسلون ميشه راجع به نحوه گرفتن كارت اقامت ، خريد سيمكارت و باز كردن حساب بانكي توضيح بديد

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaarbab نمایش پست ها
    من براي فرصت مطالعاتي اواخر دسامبر ميرم بارسلون ميشه راجع به نحوه گرفتن كارت اقامت ، خريد سيمكارت و باز كردن حساب بانكي توضيح بديد
    برا سیم ، vodafone ya Movistar begir بین 15 تا 20 یورو هستش ... مدرک شناسایی و آدرس خونتو میخوان.
    برای بانک برو Lacaixa با کارت نیه یا همون کارت اقامت
    برای درخواست کارت اقامت برو بخش بین اللملی دانشگاه بهت کمک میکنن یا برات وقت می گیرن پلیس برای انجام بدی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو ه

سلام .بهتره اول شهر مورد نظرتون رو بگید تا هزینه دقیقتر رو بهتون بگم
    ولی در شهرهای کوچیک حدودا ۶۰۰ یورو ماهی و شهرهای بزرگتر تا ۷۰۰-۸۰۰ یورو دانشجویی و خوب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو ه

من از تبریز با ترکیش برم ۱۲۰۰۰۰۰ گرونتره را تا از تهران با پگاتوس برم تازه تبریز نزدیکتره چرا میگید فقط ۱۰۰ یورو فرق داره

سلام من از طریق ایمیل میخواهم وقت سفارت بگیرم . من و همسرم و دخترم برای استراحت و توریستی میخوایم بریم بارسلونا و هیچ کسی رو اونجا نداریم بجز نام و اسکن گذرنامه و نوع ویزا چه جیزی باید در ایمیل ارسال کنم/؟ بند آخر که در اطلاعیه نحوه گرفتن ویزا هست نوشته دعوتنامه ، پدیرش یا هر مدرک دیگری که دلیل درخواست در آن دگر شده باشد ما نه دعوتنامه داریمو نه پدیرش فقط میخواهیم هتل رزرو کنیم و بریم کاری که برای فرانسه ویونان انجام دادیم . با تشکرممنون میشم اگر کسی اینطوری وقت گرفته اطلاع بده ضمنا به چه زبانی باید ایمیل ارسال بشه و چه مدت بعد از ارسال ایمیل وقت مصاحبه اعلام میشه؟

Junior Member

سلام .. من ماه بعد پرواز دارم به بارسلونا ... میخوام خوابگاه پیدا کنم یا یه اتاق اجاره کنم ... نمیخوام زیاد گرون باشه ... اگر کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم راهنماییم کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط saraslmi نمایش پست ها
    سلام .. من ماه بعد پرواز دارم به بارسلونا ... میخوام خوابگاه پیدا کنم یا یه اتاق اجاره کنم ... نمیخوام زیاد گرون باشه ... اگر کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم راهنماییم کنه
    www.idealista.com راهنماییتون میکنه

با سلام و احترام ببخشيد ي عرضي داشتم ، به علت تغيير تاريخ سفرما به بارسلون مااز قبل سه تا بليط كنسرت شكيرا رو خريديم كه تاريخ ٧ جولاي است ولي چون سفرما جلوافتادو تاريخش تغييركرد نمي تونيم از اين سه بليط كنسرت استفاده كنيم ، گفتم اگر كسي مايل بود لطفا پيام يا ايميل بزنه تا اطلاعات دقيق تر و بهشون بدم . ممنون ...
    ویرایش توسط nimaK : December 21st, 2018 در ساعت 03:23 AM دلیل: درج ایمیل بر خلاف مقررات فروم است

نقل قول نوشته اصلی توسط saraslmi نمایش پست ها
    سلام. منم دنبال خونه ميگردم. شما پيدا كردي؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_iran نمایش پست ها
    سلام. منم دنبال خونه ميگردم. شما پيدا كردي؟
    بچه ها كسي يك كانالي چيزي معرفي ميكنه به من؟ من ميخوام برم بارسلونا ولي نه كسي رو ميشناسم و نه جايي دارم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)