صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 71

موضوع: مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

با سلام ،
    دوستان کسی می دونه ایرانی ها در کدوم بانک های اسپانیا می تونن حساب باز کنن؟ چند تا بانک من پرسیدم بهم گفتن چون ایرانی هستی نمیشه !! فکنم یه قانون جدیده!!

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

نقل قول نوشته اصلی توسط mariog نمایش پست ها
    با سلام ،
    دوستان کسی می دونه ایرانی ها در کدوم بانک های اسپانیا می تونن حساب باز کنن؟ چند تا بانک من پرسیدم بهم گفتن چون ایرانی هستی نمیشه !! فکنم یه قانون جدیده!!
    کدوم بانک رو پرسیدین؟ بانک سانتاندر من باز کردم مشکلی نداشت

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط mariog نمایش پست ها
    با سلام ،
    بستگی به بانک داره.
    البته بخاطر تحریم ها تا زمانی که بعد از ورود به خاک اسپانیا برای دریافت کارت اقامت یکساله اقدام نکنین بانک ها برای ایرانی ها با پاسپورت ایرانی حساب باز نمی کنند. مشکل پاسپورت هست. لذا اگه پاسپورت دوم دارین یا اگه کارت اقامت موقت (حتی رسید پلیس که شماره کارت اقامت رو نوشته باشه کافیه) داشته باشین می تونین حساب باز کنین.
    اما حساسیت بانکها فرق می کنه.
    بانک سانتاندر و Lacaixa بعد از ارائه رسید پلیس که شماره کارتتون رو نوشته براتون حساب رو باز می کنند.

بچه ها چند تا سوال داشتم راجع به بارسلونا:
    از airport مترو یا Renfe هست؟ این renfe چی هست؟
    این خریدن بلیط واسه بیشتر از یک zone همون عوض کردن خط هست؟ مثلا ما اگه از خطوط نزدیک فرودگاه بخوایم بریم uab واسه چند تا zone باید بلیط بخریم؟

تو ویدئویی که پایین گذاشتم خرید بلیط از دستگاه رو نشون میده اولش فکر کردم زبون دستگاه Catalla یا Spanish هست فقط و کارمون سخته، بعد دیدم English هم داره. اینم لینکش
    http://goo.gl/pCIiGt

سلام دوستان گل من یه سوال درمورده بیمه نامه داشتم این بیمه نامه باید چند ماهه بگیریم ؟ من واسه دکترا که ۳ ساله ویزا میخام ولی فکر کنم الان ویزا ۱ ساله میدن یعنی بیمه نامه ۱ ساله بگیرم یا ۳ ماهه کافی ؟ من سرچ کردم تو قسمته المانو خوندم همشون ۳ ماهه گرفته بودن ؟ بعد مثل اینکه بعضی بیمه نامه ها مثل بیمه ایران تحریمه و قبول نداشتن. یه چیزه دیگه که میگفتن این بود که قیمتا خیلی فرق داره

پودر لباسشویی میتونیم با خودمون ببریم؟ گیر نمیدن تو فرودگاه؟

یه سوال از دوستان سفر کرده (منظورم به اسپانیاست!) و سفر نکرده ی مطلع داشتم. چقدر قبل پرواز تو فرودگاه امام باشیم مناسبه؟ چند ساعت؟ مثلا من پروازم ۵:۱۵ هست کی خوبه اونجا باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteflag نمایش پست ها
    یه سوال از دوستان سفر کرده (منظورم به اسپانیاست!) و سفر نکرده ی مطلع داشتم. چقدر قبل پرواز تو فرودگاه امام باشیم مناسبه؟ چند ساعت؟ مثلا من پروازم ۵:۱۵ هست کی خوبه اونجا باشم؟
    سه ساعت قبل سفر خوبه.

آقا نکن این کارو!!!!!!اینجا همه چی هست!قیمتشم با ایران فرقی نداره

سلام دوستان ی سوال داشتم، این قوانینه شرکته هواپیمای که خوندم نوشته که توی اhold luggage نمیتونیم مواده مایع ببریم ، این hold luggage منظورش همون ساکی هست که میفرستیم برای بار دیگه ؟ بعد یعنی کرم یا رنگ مو که مایع هستو نمیتونیم بزاریم تو اون ساک ؟ خیلی اخه مهمن آخه تو ساکه دستیم که جدیدن گیر میدن به مایعات، هیچ جا هم ننوشته چند کیلو میتونیم ببریم تو هواپیما ، ممون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)