صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 71

موضوع: مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان ی سوال داشتم، این قوانینه شرکته هواپیمای که خوندم نوشته که توی اhold luggage نمیتونیم مواده مایع ببریم ، این hold luggage منظورش همون ساکی هست که میفرستیم برای بار دیگه ؟ بعد یعنی کرم یا رنگ مو که مایع هستو نمیتونیم بزاریم تو اون ساک ؟ خیلی اخه مهمن آخه تو ساکه دستیم که جدیدن گیر میدن به مایعات، هیچ جا هم ننوشته چند کیلو میتونیم ببریم تو هواپیما ، ممون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه
    مواد مایع و عطر و اینجور چیزا رو نمیشه تو کابین برد. منظور همون hand luggage هست که با خودتون میبرین توی هماپیما. این مواد رو باید بزارید تو چمدون. معمولا اگه پرواز اکونومی باشه بین ۷ تا ۸ کیلو میزارن با خودتون ببرید تو کابین. برای فرست کلاس و بیزنس هم تا ۱۲ کیلو.
    حتما تو قسمت baggage سایت ایرلاین زده مقدار وزن رو. با کدوم خط میرین؟ من تا ۲۳ کیلو اکراین میزاشت ببرم، هر چی اضافه اومد چپوندم تو کوله. بعد دیدم همین جوری نمیشه با کوله هه صاف وایساد چه برسه بخوام تو استاپ هم دو ساعتی بمونم با این! بعد هر چی غیر ضروری بود کم کردم. کوله یا کیفی که باهاتونه رو سبک بگیرید اذیت نشید

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

مرسی وایت جان منم فکر کردم منظورش hand luggage اما این متنو که خوندم
    According to aviation regulations each item of baggage must weigh no more than a maximum of 32 kg. Valuable documents, money, jewellery, electronic gadgets, liquids or explosive items should not be carried in your hold luggage.

فکر کنم منظورش اون چمدونی هست که میفرسیم قسمت بار چون نوشته پولو جواهرات نذاریم ، اگه منظورش چمدون دستی بود یعنی پولو جواهراتو بزاریم ساکی که میفرسیم تو بار که اصلان امنیت نداره

من هنوز جوابه ویزام نیمده ولی pegasus که سرچ کردم واسه فوریه بلیطاش از ۱۳۰ دلار تا۲۳۰ دلار هست اگه اون ۲۳۰ دلاریو انتخاب کنیم ۳۰ کیلو بار میتونیم ببریم صندلیو خودمون انتخاب
    کنیم و غذاهاشم عکسشو گذاشته خیلی خوبه اگه مشکله بار هم نیس اون ۱۳۰ دلاریو میشه انتخاب کرد ۲۰ کیلو باره و میتونی پوله بیشتر حدوده ۳۰ دلار بدی صندلیو خودت انتخاب کنی هنوز مطمئن نیسم از امنیتش و ... شاید این شاید ترکیش که از اصفهانم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteflag نمایش پست ها
    مواد مایع و عطر و اینجور چیزا رو نمیشه تو کابین برد. منظور همون hand luggage هست که با خودتون میبرین توی هماپیما. این مواد رو باید بزارید تو چمدون. معمولا اگه پرواز اکونومی باشه بین ۷ تا ۸ کیلو میزارن با خودتون ببرید تو کابین. برای فرست کلاس و بیزنس هم تا ۱۲ کیلو.
    حتما تو قسمت baggage سایت ایرلاین زده مقدار وزن رو. با کدوم خط میرین؟ من تا ۲۳ کیلو اکراین میزاشت ببرم، هر چی اضافه اومد چپوندم تو کوله. بعد دیدم همین جوری نمیشه با کوله هه صاف وایساد چه برسه بخوام تو استاپ هم دو ساعتی بمونم با این! بعد هر چی غیر ضروری بود کم کردم. کوله یا کیفی که باهاتونه رو سبک بگیرید اذیت نشید

مرسی وایت جان منم فکر کردم منظورش hand luggage اما این متنو که خوندم
    According to aviation regulations each item of baggage must weigh no more than a maximum of 32 kg. Valuable documents, money, jewellery, electronic gadgets, liquids or explosive items should not be carried in your hold luggage.

فکر کنم منظورش اون چمدونی هست که میفرسیم قسمت بار چون نوشته پولو جواهرات نذاریم ، اگه منظورش چمدون دستی بود یعنی پولو جواهراتو بزاریم ساکی که میفرسیم تو بار که اصلان امنیت نداره

من هنوز جوابه ویزام نیمده ولی pegasus که سرچ کردم واسه فوریه بلیطاش از ۱۳۰ دلار تا۲۳۰ دلار هست اگه اون ۲۳۰ دلاریو انتخاب کنیم ۳۰ کیلو بار میتونیم ببریم صندلیو خودمون انتخاب
    کنیم و غذاهاشم عکسشو گذاشته خیلی خوبه اگه مشکله بار هم نیس اون ۱۳۰ دلاریو میشه انتخاب کرد ۲۰ کیلو باره و میتونی پوله بیشتر حدوده ۳۰ دلار بدی صندلیو خودت انتخاب کنی هنوز مطمئن نیسم از امنیتش و ... شاید این شاید ترکیش که از اصفهانم هست
    سلام، من با تركيش اومدم البته ٥٠٠دلار بود ، توي اواخر شهريور، راضي بودم چون معطلي توي فرودگاه استانبول يك ساعت و نيم بود و كل پرواز با احتساب اين يك ساعت و نيم نه و نيم ساعت شد، براي بار بيرون كابين يه چمدون بزرگ سي و سه كيلويي دادم، خيلي به يكي دو كيلو اضافه براي خارج كابين گير نميدن، براي داخل هم يدونه چمدون كري آن كه براي من ده كيلو توش بار بود آوردم و يك كيف لپتاپ كه چيزاي ديگه هم توش بود حدود چهار كيلو، ابعاد اين داخل هواپيمايي ها اگه خيلي از استاندارد فراتر نره وزن نميكنن، البته اين تجربه من با تركيش بود.

مرسی صدری عزیز برای من ترکیش بهتره چون از اصفهانه ولی هفته پیش که سفارت بودم چند نفر میگفتن امنیتش خیلی امده پایین و چند نفر ساکشونو که با قفلم بوده باز کردن همه وسایلشونو دزدیدن این pegasus هم به نظر بد نمیاد البته قیمتش نسبت به هفته قبل ۳۰ دلار گرون تر شده الان بین ۱۶۰ تا ۲۷۰ یورو هست بارم تا ۳۰ کیلو اجازه میده و دستی ۸ کیلو ، ساعت ۵ صبح از تهران حرکته و ساعت ۱ میرسه بارسلونا فکر کنم میشه ۱۰ ساعتو نیم بد نیست ولی نمیدونم چرا هیچکس باهاش نرفته شاید امنیتش پایینه منم ریسک نمیکنم، دوستان کسی از کیفیت PEGASUS خبر داره؟

مرسی صدری عزیز برای من ترکیش بهتره چون از اصفهانه ولی هفته پیش که سفارت بودم چند نفر میگفتن امنیتش خیلی امده پایین و چند نفر ساکشونو که با قفلم بوده باز کردن همه وسایلشونو دزدیدن این pegasus هم به نظر بد نمیاد البته قیمتش نسبت به هفته قبل ۳۰ دلار گرون تر شده الان بین ۱۶۰ تا ۲۷۰ یورو هست بارم تا ۳۰ کیلو اجازه میده و دستی ۸ کیلو ، ساعت ۵ صبح از تهران حرکته و ساعت ۱ میرسه بارسلونا فکر کنم میشه ۱۰ ساعتو نیم بد نیست ولی نمیدونم چرا هیچکس باهاش نرفته شاید امنیتش پایینه منم ریسک نمیکنم، دوستان کسی از کیفیت PEGASUS خبر داره؟
    نميدونم والا، خب پگاسوس كلا ارزونتره و كلاس پروازش پايين تره، به هر حال برات سفر بي خطري رو ارزو ميكنم، آخرش به نظرم بين تركيش و پگاسوس باز تركيش بهتره

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

در کل پرواز های ترکیش خیلی بهتر از پگاسوز هستند. از همه نظر. کیفیت و هم کلاس و راحتی پرواز.
    پگاسوز مشکل خاصی نداره. ارزونتر هست اما میزان خدماتش مینیمم هست. دیدم که توی دو سال اخیر تعداد بیشتری از بچه ها که بار کمتری هم داشته اند و خودشون تنها بودند از این پرواز استفاده کرده اند. نکته مهم در مورد این خط اینه که حتما از محل دقیق و نام فرودگاه مبدا و مقصد مطمئن بشین. گاهی اوقات فرودگاهها اصلی نیستند.

سلام دوستان کسی میدونه میتونیم قرص یا دارو ببریم با خودمون یا نه؟ مسالان قرص استامینیفون بزاریم تو ساک که میره تو بار ، کسی جدیدن بیمه گرفته؟ کدوم شرکت قیمتش مناسبتره یا بهتره؟

رشته و دانشگاه
    UPC

سلام دوستان کسی میدونه میتونیم قرص یا دارو ببریم با خودمون یا نه؟ مسالان قرص استامینیفون بزاریم تو ساک که میره تو بار ، کسی جدیدن بیمه گرفته؟ کدوم شرکت قیمتش مناسبتره یا بهتره؟

مقدار کم داخل ساک که داخل بار میره مشکلی نداره.

دوست گرامی !!!! بیا همینجا بخر !!!!! 4 5 یورو بیشتر نیست کارایی بهتری هم داره .... با خودت دارو زیادی نیار ... کدیین هم که میدونی مواد مخدر حساب میاد !!!!! نزار تو کیفت

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    دوست گرامی !!!! بیا همینجا بخر !!!!! 4 5 یورو بیشتر نیست کارایی بهتری هم داره .... با خودت دارو زیادی نیار ... کدیین هم که میدونی مواد مخدر حساب میاد !!!!! نزار تو کیفت
    بله
    من هم با نظر دوستمون موافقم.
    بدون نسخه می تونی انواع مسکن، ایبوبروفن و داروهای سرماخوردگی رو داخل خود اسپانیا بخری که خیلی بهتر هم هستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)