صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 71

موضوع: مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

سلام دوستان ی سوال داشتم من میخواستم بلیت بخرم بعد یه سری سایت ها هستند که پروازارو پیدا میکنن قیمتشون از خود سایت هواپیمایی حدودا ۵۰ یورو ارزونتره میخواستم ببینم اینا قابل اعتماد هستند یا نه ؟ سایتهای مثل tripsta.ie jetcost.ie edrems.com ... چون من برای ۴ نفر میخام بلیت بخرم خیلی به صرفه تر میشه ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفر (فرودگاه، بلیط هواپیما، رزرو هاستل، وسایل مورد نیاز سفر)

کسی میدونه که میشه با اون برگه موقت که اداره پلیس داده تا کارت اقامت بعدا برسه دستم ، بلیط برگشن هواپیما رو عقبتر از اون ۹۰ روز که تاریخ انقضا ویزام بود بندازم یانه؟ رفتم ترکیش ایر میگه کارت اقامتت رو بیار تا برات بنداریم عقب

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان ی سوال داشتم من میخواستم بلیت بخرم بعد یه سری سایت ها هستند که پروازارو پیدا میکنن قیمتشون از خود سایت هواپیمایی حدودا ۵۰ یورو ارزونتره میخواستم ببینم اینا قابل اعتماد هستند یا نه ؟ سایتهای مثل tripsta.ie jetcost.ie edrems.com ... چون من برای ۴ نفر میخام بلیت بخرم خیلی به صرفه تر میشه ممنون
    مشکلی نداره. فقط دیگه نمیشه روی تغییر تاریخ بلیط حساب باز کرد. گاهی اوقات هم تغییراتی احتمالی در تاخیر یا روز و ساعت پرواز رو که توسط شرکت هواپیمایی اعمال میشه اینها آپدیت نمی کنن و خودتون باید پیگیر باشین.
    اما از سایر موارد مشکلی ندارن.

Junior Member

دوستان عزیزی که در اسپانیا زندگی می کنند میشه لطفا یه راهنمایی در مورد خرید بلیط قطار داخل اسپانیا به من بدین؟و اینکه اینترنتی بگیرم بهتره یا وقتی اومدم اونجا از استگاه قطار بگیرم؟چون قیمتی که توی سایتهای مختلف هست با هم فرق میکنه،ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hani64 نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که در اسپانیا زندگی می کنند میشه لطفا یه راهنمایی در مورد خرید بلیط قطار داخل اسپانیا به من بدین؟و اینکه اینترنتی بگیرم بهتره یا وقتی اومدم اونجا از استگاه قطار بگیرم؟چون قیمتی که توی سایتهای مختلف هست با هم فرق میکنه،ممنون
    اگر قطار regional or regional expressبود تو ایستگاه قطار بخر اگه پر سرعت هستش مثل آلویبا ، اوه؛ اینتر سیتی ؛ ترن هتل هم از سایت می تونی هم از اینترنت اما تو سایت خیلی وقت ها پروموشن میزارن ارزونتره

ببخشید برای اسپانیا (مادرید)، از ایران پرواز مستقیم نداره؟
    میشه راجع به پروازهایی که استاپ دارن در کشورهای دیگه، توضیح بدید؟
    برای یه دختر تنها که این اولین سفر خارجی ش هست، سخت نیست؟ جابجایی هواپیماها چطوریه؟

Junior Member

من از سایت skyscanner پرواز با 1 استاپ در آتن پیدا کردم حدودا 150 یورو. اصلا سخت نیست. جای نگرانی هم نیست. همه جا تابلو راهنما داره واسه ترنسفر

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط saralotfi1986 نمایش پست ها
    ببخشید برای اسپانیا (مادرید)، از ایران پرواز مستقیم نداره؟
    میشه راجع به پروازهایی که استاپ دارن در کشورهای دیگه، توضیح بدید؟
    برای یه دختر تنها که این اولین سفر خارجی ش هست، سخت نیست؟ جابجایی هواپیماها چطوریه؟
    بار اول خوب حواستون یکم بیشتر باید جمع باشه. چیزی از مدارک و پاسپورتتون رو گم نکنید و ...
    اگه هم زبان انگلیسی خوب باشه به راحتی و تنها توجه به تابلو ها و دنبال کردن شماره پرواز می تونین خیلی راحت مسیر رو پیدا کنین. جای هیچ نگرانی اصلا نیست
    موفق باشید

سلام دوستان.
    من میخوام واسه فرصت مطالعاتی برم اسپانیا.
    کسی میدونه هزینه زندگی تو اسپانیا ماهی چقدر هست؟

دوستان خوب کسی میدونه دانشگاه Murcia خوبه یانه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)