صفحه 11 از 24 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 239

موضوع: دانشجویان متاهل، تمدید اقامت همسر، کار، تحصیل و سایر نکات مربوط به همسر

پیش فرض پاسخ : دانشجویان متاهل، تمدید اقامت همسر، کار، تحصیل و سایر نکات مربوط به همسر

سلام دوستان . من دو تاسوال دارم. ممنون میشم جواب بدید.
    1-اگه کسی با ویزای پیوست اومده باشه آلمان و بعد پذیرش دانشگاهی بگیره میتونه همونجا ویزاش را تبدیل کنه به دانشجویی یا باید برگرده ایران و اقدام کنه؟
    2- به فرض اینکه همونجا ویزای دانشجویی گرفت، حالا میتونه بیمه دولتی بگیره، قبلا بیمه ی خصوصی بوده

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دانشجویان متاهل، تمدید اقامت همسر، کار، تحصیل و سایر نکات مربوط به همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Safaee1361 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من دو تاسوال دارم. ممنون میشم جواب بدید.
    1-اگه کسی با ویزای پیوست اومده باشه آلمان و بعد پذیرش دانشگاهی بگیره میتونه همونجا ویزاش را تبدیل کنه به دانشجویی یا باید برگرده ایران و اقدام کنه؟
    2- به فرض اینکه همونجا ویزای دانشجویی گرفت، حالا میتونه بیمه دولتی بگیره، قبلا بیمه ی خصوصی بوده
    سلام
    1- نیازی به تغییر ویزا نیست. با ویزای همراه می تونن تحصیل کنن.
    2- اگه همسرش قبلا دانشجو بوده، یعنی ایشون تحت تکفل همسرش بیمه شده. با بیمه ی دانشجویی، شخص میتونه یه نفر دیگه رو به صورت رایگان بیمه کنه. یعنی اونی که ویزای همراه داره، به ازای بیمه اش پولی نمیده. چرا اصرار دارن برن بیمه شونو جدا کنن که بخوان بیشتر پول بدن؟ اما در کل، شرایط تبدیل بیمه، به این سادگی نیست که ما بگیم میشه یا نمیشه. با خود نمایندگی های بیمه باید صحبت کنن، ببینن میشه یا نه. بعضی بیمه ها میگن نمیشه، ولی بعضی ها هم راه و چاهشو بلدن و براتون راست و ریسش می کنن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام من متاهل هستم و می خوام برای دکترا یا ارشد دانشگاه های آلمان اقدام کنم و ویزای تحصیلی بگیرم، آیا به همسرم ویزای کار تعلق می گیره؟ و آیا یک 8600 یورو برای هردومون باید به سفارت نشان دهیم یا برای هرنفر 8600 یورو باید به سفارت نشان بدهیم؟
    لطفا راهنمایی فرمایید.
    باتشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Patrishiya نمایش پست ها
    سلام من متاهل هستم و می خوام برای دکترا یا ارشد دانشگاه های آلمان اقدام کنم و ویزای تحصیلی بگیرم، آیا به همسرم ویزای کار تعلق می گیره؟ و آیا یک 8600 یورو برای هردومون باید به سفارت نشان دهیم یا برای هرنفر 8600 یورو باید به سفارت نشان بدهیم؟
    لطفا راهنمایی فرمایید.
    باتشکر
    سلام
    همسرتون ویزای کار نمیگیره، ویزای همراه میگیره که با این ویزا اجازه ی کار داره.
    برای هر شخص باید جدا 8600 یورو نشون بدین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان

دیروز از سفارت با من تماس گرفتن و گفتن پاسپورت بیار برای ویزا. من الان میتونم برای همسرم اقدام کنم؟ از کجا باید شروع کنم؟
    There are only two qualities in the world: efficiency and inefficiency, and only two sorts of people: the efficient and the inefficient
    George Bernard Shaw

نقل قول نوشته اصلی توسط kaka نمایش پست ها
    سلام دوستان

دیروز از سفارت با من تماس گرفتن و گفتن پاسپورت بیار برای ویزا. من الان میتونم برای همسرم اقدام کنم؟ از کجا باید شروع کنم؟
    برای ایشون وقت ویزای پیوست سفارت بگیرید. بعد طبق این چک لیست مدارک و اماده کنید و ببرید.

http://www.teheran.diplo.de/contentb...Ehepartner.pdf
    ...Move and the way will open

Junior Member

همسر من پذیرش دوره زبان دانشگاه بوخوم دارن و من با ویزای پیوست همراه ایشون میرم. میخواستم بدونم ایا من اجازه شرکت در دوره ausbildung رو دارم یا خیر؟
    البته تو مطالب قبلی خوندم که نوشته بودین اجازه دارم بشرطی که یه پوزیشن برای اون دوره پیدا کنم و با همون درخواست ویزا بدم. این رو من درست متوجه نشدم. اینکارو باید قبل از رفتن انجام بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    omran

سلام ببخشید من میخواستم واسه لیسانس اقدام کنم ولی همسرم به عنوان همراه با من بیاد وا ما پولی که همراهمون هست هزینه یک سال زندگی در المان هس یعنی همن 17/200/00 یورو برای دو نفر و برای سال دوم پولی نداریم میخواستم بدونم همسرم با توجه به اینکه اینجا لیسانس عمران گرفته و کار مرتبط با رشتش نکرده و کارشناس فروش بوده میتونه اونجا کار پیدا کنه و این چقدر زمان میبره چقدر میتونیم امید داشته باشیم چون ما هدف اصلیمون اقامت گرفتن هست لطفا اگه کسی اطاعات داره جواب بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    omran

ببخشید کلا نفری 8600 یورو داریم یعنی در مجموع 17/200

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    1- نیازی به تغییر ویزا نیست. با ویزای همراه می تونن تحصیل کنن.
    2- اگه همسرش قبلا دانشجو بوده، یعنی ایشون تحت تکفل همسرش بیمه شده. با بیمه ی دانشجویی، شخص میتونه یه نفر دیگه رو به صورت رایگان بیمه کنه. یعنی اونی که ویزای همراه داره، به ازای بیمه اش پولی نمیده. چرا اصرار دارن برن بیمه شونو جدا کنن که بخوان بیشتر پول بدن؟ اما در کل، شرایط تبدیل بیمه، به این سادگی نیست که ما بگیم میشه یا نمیشه. با خود نمایندگی های بیمه باید صحبت کنن، ببینن میشه یا نه. بعضی بیمه ها میگن نمیشه، ولی بعضی ها هم راه و چاهشو بلدن و براتون راست و ریسش می کنن.
    سلام ببخشید من برای فرصت مطالعاتی شش ماهه دارم میرم آلمان و همسرم هم پیوست دارن با من میان. یعنی پس وقتی خواستیم اونجا بیمه کنیم خودمونو فقط یه بیمه برای من بگیریم و همسرم تحت تکفل من باشه؟ ببخشید این برای گرفتن بیمه مسافرتی که برای گرفتن ویزا باید ببریم سفارت هم صدق میکنه؟ یا باید بیمه های مسافرتی رو جداگانه برای هردومون تهیه کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)