صفحه 22 از 24 نخستنخست ... 12131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 239

موضوع: دانشجویان متاهل، تمدید اقامت همسر، کار، تحصیل و سایر نکات مربوط به همسر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشجویان متاهل، تمدید اقامت همسر، کار، تحصیل و سایر نکات مربوط به همسر

سلام دوستان، من اول که اومدم آلمان مجرد بودم ولی الان ازدواج کردم و ازدواجم هم در ایران بوده، حالا میخاستم بدونم چطور میتونم اینو اینجا اعلام بکنم و کجا باید ثبت بشه و چه مدارکی لازمه؟
    آیا باید سند ازدواجو ترجمه کنم و مهر تاییدی چیزی هم میخاد؟ تایید سفارت آلمان در تهران لازمه؟ و اینکه کلاس مالیاتی رو چطور میتونم عوض کنم؟ ممنون میشم اگر کسی جواب این سوالارو بده

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دانشجویان متاهل، تمدید اقامت همسر، کار، تحصیل و سایر نکات مربوط به همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi65 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من اول که اومدم آلمان مجرد بودم ولی الان ازدواج کردم و ازدواجم هم در ایران بوده، حالا میخاستم بدونم چطور میتونم اینو اینجا اعلام بکنم و کجا باید ثبت بشه و چه مدارکی لازمه؟
    آیا باید سند ازدواجو ترجمه کنم و مهر تاییدی چیزی هم میخاد؟ تایید سفارت آلمان در تهران لازمه؟ و اینکه کلاس مالیاتی رو چطور میتونم عوض کنم؟ ممنون میشم اگر کسی جواب این سوالارو بده
    سلام
    برای عوض کردن کلاس مالیاتی باید به Finazamt مراجعه کنین. فقط یادتون نره شماره ی شناساییتونو داشته باشین همراهتون. از نظر مدارک هم فکر می کنم ترجمه ی سند ازدواج کافی باشه. اگر سند رو تو آلمان ترجمه کنین به هیچ چیز دیگه ای نیازی نیست. اما اگر ایران ترجمه کنین تمام مهرها و تایید سفارت آلمان تو ایرانو براش لازم دارین.
    به بیمه تون هم یه سر بزنین و بپرسن چطوریه. اگر همسرتون آلمان زندگی می کنه که خب قطعا باید برین بیمه و بگین که بتونین برای همسرتون بیمه ی خانواده بگیرین. ولی اگر ایران زندگی می کنن از بیمه تون بپرسین که شرایط چطوریه. فکر می کنم مادامی که همسرتون ایرانه با بیمه کاری ندارین. اما بازم بپرسین. جاهای دیگه هم جای خاصی نیست که لازم باشه برین بگین حتما.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر. من یکی از دوستانم برای ویزای داشجویی اقدا کرده و متعهل هستن، میخواستن بدونن که میشه برای ویزای همراه برای خانومش هم اقدام کرد یا خیر؟ شرایط به چه صورت هستش؟ ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nmontz نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر. من یکی از دوستانم برای ویزای داشجویی اقدا کرده و متعهل هستن، میخواستن بدونن که میشه برای ویزای همراه برای خانومش هم اقدام کرد یا خیر؟ شرایط به چه صورت هستش؟ ممنونم
    سلام
    لطفا اول سوالای قبلی رو بخونین،‌بعد سوال بپرسین.
    بله میشه. مدارکو طبق سایت سفارت آلمان تو تهران آماده می کنن. وقت سفارت می گیرن و مدارکو تحویل میدن. اطلاعات دقیق ترو با خوندن همین تاپیک ها به دست میارین.

Junior Member

سلام یه سوال مهم داشتم اگه ممکنه راهنمایی کنید
    من لیسانس صنایع دارم اما کارم برنامه نویس و طراحی وب هست و علاقه ای به صنایع ندارم
    میخام مستر توی المان بگیرم
    1 میتونم برای رشته های غیرمرتبط به صنایع اپلای کنم؟
    2 اگه برای مثال یه گرایش از صنایع رو تو المان بخونم بعد از فارغ التحصیلی باید کار مرتبط با صنایع پیدا کنم؟
    مدرک زبان b2 دارم ایلتس هم میخام امتحان میدم فک کنم حدود 6.5 7 بشه امتیازم
    ؟

سلام وقت بخير
    خواهش ميكنم هركس اطلاع دقيق داره در اختيار من بذاره
    من همسرم الماني هست و مقيم المان ما عقد ايراني كرديم اما هنوز تو شناسنامه ثبت نكردم براي اينكه بتونم برم پيش همسرم بهترين راه چي هست؟

سلام. کسی که خودش دانشجو باشه اما همسرش بلو کارت داره اینجا شهرداری گفته میتونه تایپ ویزاشو یه ویزای همراه تغییر بده. حالا ویزای دانشجویی بهتره یا همراه؟ آیا اگه تبدیل بشه به همراه چون تایپ ویزا عوض میشه اجازه کار تمام وقت داره؟! ممنون از پاسخ شما
    ...Move and the way will open

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    سلام. کسی که خودش دانشجو باشه اما همسرش بلو کارت داره اینجا شهرداری گفته میتونه تایپ ویزاشو یه ویزای همراه تغییر بده. حالا ویزای دانشجویی بهتره یا همراه؟ آیا اگه تبدیل بشه به همراه چون تایپ ویزا عوض میشه اجازه کار تمام وقت داره؟! ممنون از پاسخ شما
    سلام
    همراه بهتره.
    با همراه اجازه ی کار تمام وقت داره ولی با دانشجویی نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد تبدیل انرژی بین المللی امام خمینی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها

سلام من و همسرم در ایران ازدواج کردم ولی هر دو با ویزای دانشجویی اومدیم . اما میخواستم ببینم الان که هر دو با ویزای تحصیلی در المان هستیم آیا میشه یکیمون ویزای تحصیلیشو به ویزای همراه تبدیل کنه تو همین آلمان ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1509 نمایش پست ها
    سلام من و همسرم در ایران ازدواج کردم ولی هر دو با ویزای دانشجویی اومدیم . اما میخواستم ببینم الان که هر دو با ویزای تحصیلی در المان هستیم آیا میشه یکیمون ویزای تحصیلیشو به ویزای همراه تبدیل کنه تو همین آلمان ؟

سلام
    بله. میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)