صفحه 30 از 31 نخستنخست ... 202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

میشه لطفا افرادی که ازدانشگاه مدرک شون رو مهم و موم کردن توضیح بدند منظور از مهر کدوم مهر هست؟ مهر دبیر خونه دانشگاه؟

Junior Member

سلام بچه ها
    توی نامه پذیرش من نوشته که مدارک و ریزنمرات لیسانس و ارشد (ترجمه شده به زبان انگلیسی و همچنین زبان اصلی) باید به صورت رسمی از دانشگاه های محل تحصیل فرستاده بشه. سوال من اینه که من چطوری باید دانش نامه ام رو به زبان فارسی و رسمی براشون ارسال کنم. اصل دانش نامه هام پیش خودمه. دانشگاه فقط ریز نمرات رو به صورت رسمی ارسال میکنه. فارغ التحصیل دانشگاه تهران هستم.

Junior Member

سلام دوستان
    دوستان من دانشگاه اکلوهما استیت اپلای کردم و یه ایمیل فرستادن که نیاز نیست مدارکی که آپلود کردی رو پست کنی اما در صفحه ریکوایرمنت های اپلای توضیح زیر برای توصیه نامه وجود داره. آیا باید توصیه نامه ها رو پست کنم؟ در حالی که خودشون برای اساتید ایمیل میزنن؟

• Three current professional or academic letters of recommendation (we require no specific format; however, they must be printed on official institution or corporation letterhead)

سلام، یه سوال داشتم راجع به شرکت های پست اکسپرس در ایران. گویا DHL دیگه با ایران کار نمیکنه، برای ما از طریق TNT تو دانشگاه شریف چند تا مدرک فرستادن (اروپا). اما هنوز بعد از دو هفته نرسیده!!! موقع رهگیری میگه بسته تو شارجه هست اما مدتهاس تغییر نمیکنه.

از روی رسیدها بنظرم این همون TNT نیست، و الان نگرانم که بستمون نرسه. کسی تا حالا مشکل مشابهی داشته؟ میدونید چطور میشه پیگیری کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مکاترونیک دانشگاه شهید چمران اهواز

نقل قول نوشته اصلی توسط dream2018 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    توی نامه پذیرش من نوشته که مدارک و ریزنمرات لیسانس و ارشد (ترجمه شده به زبان انگلیسی و همچنین زبان اصلی) باید به صورت رسمی از دانشگاه های محل تحصیل فرستاده بشه. سوال من اینه که من چطوری باید دانش نامه ام رو به زبان فارسی و رسمی براشون ارسال کنم. اصل دانش نامه هام پیش خودمه. دانشگاه فقط ریز نمرات رو به صورت رسمی ارسال میکنه. فارغ التحصیل دانشگاه تهران هستم.
    سلام دوست عزیز.
    اصل دانشنامه و ریزنمرات رو باید اول وزارت علوم و تحقیقات تایید کنه بعد مترجم رسمی قوه قضاییه اون رو ترجمه کنه و مهر بزنه بعد از اون باید ترجمه ها رو به تایید قوه قضاییه و امور خارجه برسونی و بعد بدی دانشگاه برات پلمپ کنه و یا خودش و یا خودتون اون رو به دانشگاه مقصد ارسال کنید. معمولا در زمان ترجمه رسمی، مترجم یه نسخه از اصل مدرک به زبان فارسی رو کپی کرده و روش مهر برابر اصل به زبان انگلیسی میزنه و تو اون دفترچه میزاره (مدارک بعد از ترجمه مثل دفترچه با یه پملپ منگوله دار بهتون تحویل میشه). همون نسخه فارسی تو دفترچه برای دانشگاه مقصد کفایت میکند اون هم به این دلیله که بعضی دانشگاه ها خودشون مترجم دارن و اصل مدرک رو میدن دوباره مترجمشون چک کنه. البته بعضی از بچه ها هم گفتن بدون اون مهر امورخارجه و قوه قضاییه دانشگاه حاضر به پلمپ مدارک شده. اون ور آب هم که گویا زیاد به این مهرها اهمیت نمیدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مکاترونیک دانشگاه شهید چمران اهواز

نقل قول نوشته اصلی توسط azijan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستان من دانشگاه اکلوهما استیت اپلای کردم و یه ایمیل فرستادن که نیاز نیست مدارکی که آپلود کردی رو پست کنی اما در صفحه ریکوایرمنت های اپلای توضیح زیر برای توصیه نامه وجود داره. آیا باید توصیه نامه ها رو پست کنم؟ در حالی که خودشون برای اساتید ایمیل میزنن؟

• Three current professional or academic letters of recommendation (we require no specific format; however, they must be printed on official institution or corporation letterhead)
    سلام دوست عزیز.
    تو اون متن فقط گفتن که به نسخه پرینت شده از توصیه نامه بر روی برگه با سربرگ رسمی دانشگاه یا موسسه ای که براتون توصیه نامه داده نیاز هست اما چیزی در مورد ارسال ذکر نشده شاید باید در زمان مراجعه حضوری به دانشگاه مقصد اون رو همراه داشته باشید.

Junior Member

سلام .رضا هستم از رشت
    تاریخ 31.07.2019 پرواز تهران به برلین . بالعکس 31.08.2019 برلین به تهران
    افرادی که میخوان مدارک و یا پول و یا نامه ای ارسال کنن میتونم با دریافت هزینه براشون انجام بدم . این راه سریع تر و مطمن تر هست .
    واتس آپ ۰۹۳۹۲۳۰۱۵۴۰
    یا تماس مستقیم .

سلام دوستان
    دانشگاه ETS مونترال در خواست کرده که مدارک رو دانشگاه مبدا بدون واسطه براشون ارسال کنه.منم بعید میدونم داشنگاه هایی که درس خوندیم این کار و بکنن.آیا فقط مهرو موم دانشگاه برا یارسال مدارک کافیه؟
    یعنی در صورتی که مدارک رو پس از مهر و موم خودمون ارسال کنیم مشکلی پیش نمیاد؟
    ممنم میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام، من می خواستم مدارکم را به یکی از دانشگاه های آمریکا ارسال کنم. الان کسی هست که عازم سفر باشد و بتواند مدارک من را ببرد؟

Junior Member

پست دولتی قابل اعتماده؟
    تو سایتش نوشته تحویل مدارک نهایتا یک هفته طول میکشه و منم باید تو ددلاین پست کنم.
    پست خصوصی هم ماشالا برای ۴تا کاغذ یک تومن میگیرن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)