صفحه 28 از 31 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دانشگاهی که من واسش اپلای کردم (کانادا) ددلاین تا 15 ژانویه هست، application را امروز سابمیت کردم و فردا هم ریز نمرات کارشناسیم را پست میکنم. اما ارشدم را به مشکل برخوردم چون دانشگاه تهران سیستمش را عوض کرده و باید صبر کنم تا روز شنبه تا سوالاتم را بپرسم.
    مدارکم به احتمال زیاد نمیتونه تا قبل 15 ژانویه برسه به دستشون، سوال من اینه که مشکل ایجاد میشه؟ و اپلیکیشن من را در نظر نمیگیرن؟؟
    تو سایت دانشگاه گفته:
    All applications and required documents must be received by the School of Graduate Studies by the application deadline for your program of interest.

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن، استرس زیادی دارم
    پیشاپیش ممنون
    جمله ای که از وبسایت دانشگاه نقل کرده اید میگه که بله مشکل ایجاد میشه! ولی بعیده بخاطر نقص یک مدرک اپلیکیشن شما رو بررسی نکنند. بهترین کار اینه که با منشی تماس بگیرید و مشکل رو باهاش مطرح کنید. به احتمال زیاد پاسخ دلگرم کننده ای بهتون میده که استرستون هم رفع خواهد شد! قطعا فقط شما نیستید که مشکل تاخیر 2-3 روزه در ارسال مدرک خواهید داشت. (معمولا) تنها چیزی که خیلی مهمه اینه که تا قبل ددلاین اپلیکیشن فی رو پرداخت کرده باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    جمله ای که از وبسایت دانشگاه نقل کرده اید میگه که بله مشکل ایجاد میشه! ولی بعیده بخاطر نقص یک مدرک اپلیکیشن شما رو بررسی نکنند. بهترین کار اینه که با منشی تماس بگیرید و مشکل رو باهاش مطرح کنید. به احتمال زیاد پاسخ دلگرم کننده ای بهتون میده که استرستون هم رفع خواهد شد! قطعا فقط شما نیستید که مشکل تاخیر 2-3 روزه در ارسال مدرک خواهید داشت. (معمولا) تنها چیزی که خیلی مهمه اینه که تا قبل ددلاین اپلیکیشن فی رو پرداخت کرده باشید.
    ممنون از پاسخی که دادید.
    بله من اپلیکیشن فی را پرداخت کردم امروز، پس نظر شما اینه که من با sgs دانشگاه تماس بگیرم و بگم که مدارک من با تاخیر 3 الی چهار روزه میرسه.

این جمله خوبه که بنویسم؟
    Dear Sir/ madam
    I submitted an application at the XXX university for a PhD program.
    The problem is that my official transcripts will be delayed two to three days.

پیشاپیش ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع( تحلیل سیستم ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    Dear Sir/ madam
    I submitted an application at the XXX university for a PhD program.
    The problem is that my official transcripts will be delayed two to three days.

پیشاپیش ممنون

درکل متنت خوبه البته اونجا که گفتی:
    The Problem is that
    فارسیه، بهتره بگی:
    Unfortunately

اولشم بگی
    I have submitted
    حرفه ایی تره.
    گرچه تا الان دیگه هرچی بوده فرستادی
    باشد برای آیندگان

Junior Member

سلام
    من دانشگاه بهشتی خوندم وریزنمرات ودانشنامه خودم آزاد کردم واسه کانادا میخوام اپلای کنم که باید مدارکم رسمی باشه ومستقیم از دانشگاه ارسال بشه واسه دانشگاه کانادا .دوستان من نمیدونم این مراحل چجوری هست؟؟ایا باید مدارکم ترجمه بشه بعد مهر دادگستری وزارت بخوره بعد بدم دانشگاه ارسال کنه ؟؟
    دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

بله، یعنی برای ارسال مدارکتون که سوال اصلی مرتبط به این تاپیک هست باید این مراحل رو طی کنید:
    ابتدا باید تعهد تحصیل رایگان رو پرداخته باشید، یعنی یا از طریق ارایه سابقه کار و یا هزینه، یا از طریق عدم کاریابی.
    بعد در سایت سازمان امور دانشجویی مدارک تحصیلی رو اپلود می کنید و بعد از تایید نهایی توسط دانشگاه و خود سازمان، مدارک رو برای دریافت مهر برجسته سازمان به اون اداره می برید.
    سپس مدارک تون آماده برای تحویل به دالترجمه رسمی می شه.
    توجه کنید که حتما نیاز نیست مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو برای رسمی شدن مدارک دریافت کنید (هر چند خود من این کار رو کردم)، ترجمه ای که دالترجمه در این مرحله به شما میده رسمی هست.
    الان دیگه مدارک تون آماده برای ارسال هست.
    پس شما مدارک ترجمه شده رو به دانشگاه ساختمون مرکزی یا دفتر پیشخوان می برید. اصل مدرک رو نباید پست کنید و پیش خودتون نگه دارین.
    فرم مربوطه رو پر می کنید و مبلغ پانزده هزار تومان از طریق ebanking دانشگاه واریز می کنید (خودشون بهتون روال کار رو میگن)
    بعد دانشگاه مدارک ترجمه شده شما رو در پاکت رسمی دانشگاه میزاره و مهر و موم می کنه، تحویل می ده به شما.
    در نهایت شما با یه پست مطمئن و سریع مدارک رو به آدرس دانشگاه مقصد ارسال می کنید.
    توجه کنید که آدرس انگلیسی دانشگاه مقصد رو برای دانشگاه بهشتی ببرین.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Karl نمایش پست ها
    سلام
    من دانشگاه بهشتی خوندم وریزنمرات ودانشنامه خودم آزاد کردم واسه کانادا میخوام اپلای کنم که باید مدارکم رسمی باشه ومستقیم از دانشگاه ارسال بشه واسه دانشگاه کانادا .دوستان من نمیدونم این مراحل چجوری هست؟؟ایا باید مدارکم ترجمه بشه بعد مهر دادگستری وزارت بخوره بعد بدم دانشگاه ارسال کنه ؟؟
    دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
    ویرایش توسط Fairymaid : February 23rd, 2017 در ساعت 09:03 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

بله، یعنی برای ارسال مدارکتون که سوال اصلی مرتبط به این تاپیک هست باید این مراحل رو طی کنید:
    ابتدا باید تعهد تحصیل رایگان رو پرداخته باشید، یعنی یا از طریق ارایه سابقه کار و یا هزینه، یا از طریق عدم کاریابی.
    بعد در سایت سازمان امور دانشجویی مدارک تحصیلی رو اپلود می کنید و بعد از تایید نهایی توسط دانشگاه و خود سازمان، مدارک رو برای دریافت مهر برجسته سازمان به اون اداره می برید.
    سپس مدارک تون آماده برای تحویل به دالترجمه رسمی می شه.
    توجه کنید که حتما نیاز نیست مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو برای رسمی شدن مدارک دریافت کنید (هر چند خود من این کار رو کردم)، ترجمه ای که دالترجمه در این مرحله به شما میده رسمی هست.
    الان دیگه مدارک تون آماده برای ارسال هست.
    پس شما مدارک ترجمه شده رو به دانشگاه ساختمون مرکزی یا دفتر پیشخوان می برید. اصل مدرک رو نباید پست کنید و پیش خودتون نگه دارین.
    فرم مربوطه رو پر می کنید و مبلغ پانزده هزار تومان از طریق ebanking دانشگاه واریز می کنید (خودشون بهتون روال کار رو میگن)
    بعد دانشگاه مدارک ترجمه شده شما رو در پاکت رسمی دانشگاه میزاره و مهر و موم می کنه، تحویل می ده به شما.
    در نهایت شما با یه پست مطمئن و سریع مدارک رو به آدرس دانشگاه مقصد ارسال می کنید.
    توجه کنید که آدرس انگلیسی دانشگاه مقصد رو برای دانشگاه بهشتی ببرین.

موفق باشید.
    دوست عزیز اگه کارشناسی و کارشناسی ارشد رو در دو دانشگاه مختلف گرفته باشیم چی؟ آیا امکانش هست مدرک کارشماسی رو که از شهرستان گرفتم ترجمش رو بدم بذارن تو پاکت سیل شده دانشگاه ارشدم؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

اتفاقا این مورد برای خود من هم هست، یعنی کارشناسی و ارشدم رو از دو دانشگاه متفاوت گرفتم.
    من شخصا قصد ارسال مدارک رو از طریق dhl دارم، بدین صورت که هر دانشگاه ترجمه ریزنمرات و دانشنامه رو جداگانه در پاکت لاتین دانشگاه مهر و موم کرده و من قصد دارم هر دو رو در یک پاکت بزرگتر با پست متفاوتی از پست دانشگاه ارسال کنم.
    اتفاقا همین امروز از دانشگاه کارشناسی ام پرسیدم که آیا پاکت دانشگاه ارشدم رو هم ارسال می کنن، یعنی هر دو رو در یک پاکت با پست دانشگاه می فرستن؟ و اونها گفتن موردی نداره این کار رو انجام میدن.
    این تجربه شخصی من هست.
    سایر دوستان اگه تجربه دیگه ای دارن می تونن در اختیارتون بزارن تا با اطمینان بیشتری عمل کنید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه کارشناسی و کارشناسی ارشد رو در دو دانشگاه مختلف گرفته باشیم چی؟ آیا امکانش هست مدرک کارشماسی رو که از شهرستان گرفتم ترجمش رو بدم بذارن تو پاکت سیل شده دانشگاه ارشدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان.نمی دونم این جا جای این سوال هست یا نه
    اعتبار دو ساله ی مدرک تافل باید تا زمان اپلای کردن و پست نمرات باشه یا تا زمان شروع سال تحصیلی؟؟؟(فرض کنید کسی سال ۲۰۱۷ برای فال ۲۰۱۸ که شروع سال تحصیلیه اپلای کرده)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    وقت بخیر،

من مدارکم رو باید برای آمریکا پست کنم.. لیسانس رو دانشگاه دولتی (شهرستان) و فوق لیسانس رو دانشگاه آزاد تهران خوندم . حالا دانشگاه مقصد گفته که مدارکت رو باید از دانشگاهایی که توش درس خوندی بفرستی. من فوق لیسانسم رو از طریق بخش روابط بین الملل دانشگاه آزاد میفرستم. ولی در مورد لیسانسم نمیتونم. من با دانشگاه لیسانسم تماس گرفتم و ازشون در مورد پست مستقیم مدارک پرسیدم. اونها هم گفتند که تا حالا مدارک رو بطور مستقیم برای دانشگاهی نفرستادن و در کل اصلا با این قضیه آشنا نبودند. گفتند که پاکت پستی دانشگاه و مهر دانشگاه هم فقط فارسیش موجود هست. حالا من موندم چطوری مدرک رسمی لیسانسم رو بفرستم دانشگاه مقصد. میتونم تمام مدارکم رو با همدیگه از دانشگاه آزاد بفرستم، ولی نمیدونم واقعا بپذیرند یا نه.

لطفا دوستان عزیزی که در این مورد تجربه دارند راهنماییم کنند.

از وقت شما سپاسگذارم.

سلام. همه دانشگاهها کارنامه و سایر مدارک رو به صورن هارد کپی می خواد یا بعضی ها آنلاین فقط بفرستی کافیه؟ با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)