صفحه 12 از 31 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط frontwise نمایش پست ها
    دوستان
    لطفاً راهنماييم کنيد
    من تا حالا تجربه پست زياد نداشتم
    1. الان از کجا بايد متوجه بشم از کدوم سيستم پستی بايد استفاده کنم؟
    aramex
    پست جمهوری اسلامی ایران
    KARAPOST
    DHL
    TNT
    2. اينا همه يه کار ميکنند؟
    3. من فعلاً مقصد پاکتام نروژ و فنلاند! آيا پارامتر مقصد تاثيری روی انتخاب نوع پست داره؟
    4.P.O. Box يا همون پست آفيس
    چه فرقی با
    street address که واسه courier استفاده ميشه داره؟
    منظور کدوم را باید روی پاکت نوشت؟
    مرسی
    دوست گرامی انتخاب شرکت پست بستگی به نظر شخصی شما دارد برخی از دوستان تمایل دارند با پست های داخلی بفرستند برخی پست خارجی را ترجیح می دهند تفاوت در پیگیری انلاین بسته و هزینه متفاوت هست بطور کلی پست تی ان تی عادی و ارامکس از بقیه پست ها برای وزن بالا معقولتر می شود. من هم مدارکم را برای فنلاند فرستادم البته چون باید کارنامه ایلتس هم از سنتر می رفت به دانشگاه ازاد مراجعه و با مدارکم مستقیم فرستادم 90 تومن تقریبا شد و حدود 4 روزه رسید وزن مدارکم 500 گرم شد و یک بسته هم برای استرالیا فرستادم البنه چون کتابهایی که تالیف کردم هم میخواستم بفرستم دی اچ ال به من گفت 430 تومن هزینش میشه تی ان تی ازم 140 تومن گرفت البته تی ان تی هم 4 روزه رسید
    در مورد ادرس از خود دانشگاه و در فرم اپلیکیشن نوشته اگر باز شک داشتین اسم دانشگاه را بفرمایید من یا سایر دوستان تا انجا که بتونیم راهنمایی می کنیم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی انتخاب شرکت پست بستگی به نظر شخصی شما دارد برخی از دوستان تمایل دارند با پست های داخلی بفرستند برخی پست خارجی را ترجیح می دهند تفاوت در پیگیری انلاین بسته و هزینه متفاوت هست بطور کلی پست تی ان تی عادی و ارامکس از بقیه پست ها برای وزن بالا معقولتر می شود. من هم مدارکم را برای فنلاند فرستادم البته چون باید کارنامه ایلتس هم از سنتر می رفت به دانشگاه ازاد مراجعه و با مدارکم مستقیم فرستادم 90 تومن تقریبا شد و حدود 4 روزه رسید وزن مدارکم 500 گرم شد و یک بسته هم برای استرالیا فرستادم البنه چون کتابهایی که تالیف کردم هم میخواستم بفرستم دی اچ ال به من گفت 430 تومن هزینش میشه تی ان تی ازم 140 تومن گرفت البته تی ان تی هم 4 روزه رسید
    در مورد ادرس از خود دانشگاه و در فرم اپلیکیشن نوشته اگر باز شک داشتین اسم دانشگاه را بفرمایید من یا سایر دوستان تا انجا که بتونیم راهنمایی می کنیم
    منم کيسم مثل شماست يعنی مدرک زبانم هم که از تست سنتر دانشگاه آزاد گرفتم بايد مستقيماً ارسال بشه.
    مگر از شعب خارج از کشور ايلتس ارسال نميشود؟
    يه سوال ديگه شما چه زود واسه فنلاند فرستايد هنوز پريود شروع نشده که؟
    همچنين استراليا!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط frontwise نمایش پست ها
    منم کيسم مثل شماست يعنی مدرک زبانم هم که از تست سنتر دانشگاه آزاد گرفتم بايد مستقيماً ارسال بشه.
    مگر از شعب خارج از کشور ايلتس ارسال نميشود؟
    يه سوال ديگه شما چه زود واسه فنلاند فرستايد هنوز پريود شروع نشده که؟
    همچنين استراليا!!
    دوست عزیز من ایلتس در سنتر دانشگاه ازاد فرستادم چون اونجا امتحان داده بودم از هر سنتری که امتحان دادین باید در خواست ارسال مدارک کنید. در مورد فنلاند الان ددلاین اپلای دکتری دانشگاه ترکو هست و استرالیا را من دو ماه پیش که ددلاین دکتری بود فرستادم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir university of Technology

با سلام خواهش می کنم این دو سوال منو جواب بدین که حسابی گیج شدم
    من مدرک لیسانسمو آزاد کردم
    امروز رفتم دانشگاهم(امیرکبیر) میگن که خودشون ریز نمرات و دانشنمه لیسانسمو برام seal می کنن و با DHL می فرستن و هزینه هر سربرگ 10 هزار تومنه با هزینه پست که 46هزار تومنه
    1) پس قضیه این که من دادم وزارت علوم مهر زده و یه بار دارالترجمه ترجمه کرده چیه؟ امروز از مسئولش پرسیدم که ریز نمرات فوق لیسانسم غیر رسمی میشه گفت خب لیسانستم غیر رسمیه!!!!!( در صورتی که من مدرکمو آزاد کردم و ریز نمرات اصلی می خوام)
    2) واسه دانشگاه ها باید تمام مدارکی که اپلود کردم تو اپلیکیشنو براشون بفرستم به جز ریز نمرات و دانشنامه؟(مثلا دیپلم، پیش دانشگاهی و certifications)؟
    ببخشید سوالام زیاد شد
    لطفا هر کی می تونه راهنماییم کنه
    خیلی خیلی ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Material Science-EPFL

سلام دوستان
    کسی میدونه اگر من مدارکم رو بخوام از خود آمریکا پست معمولی کنم چند روز طول میکشه به دست دانشگاهها برسه و اینکه پست معمولیش قابل اطمینانه یا مثل اینجاست که ممکنه دیر برسه، یا هیچ وقت نرسه (البته همیشه هم این طور نیست )
    این نیز بگذرد ...

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadidahs نمایش پست ها
    با سلام خواهش می کنم این دو سوال منو جواب بدین که حسابی گیج شدم
    من مدرک لیسانسمو آزاد کردم
    امروز رفتم دانشگاهم(امیرکبیر) میگن که خودشون ریز نمرات و دانشنمه لیسانسمو برام seal می کنن و با DHL می فرستن و هزینه هر سربرگ 10 هزار تومنه با هزینه پست که 46هزار تومنه
    1) پس قضیه این که من دادم وزارت علوم مهر زده و یه بار دارالترجمه ترجمه کرده چیه؟ امروز از مسئولش پرسیدم که ریز نمرات فوق لیسانسم غیر رسمی میشه گفت خب لیسانستم غیر رسمیه!!!!!( در صورتی که من مدرکمو آزاد کردم و ریز نمرات اصلی می خوام)
    2) واسه دانشگاه ها باید تمام مدارکی که اپلود کردم تو اپلیکیشنو براشون بفرستم به جز ریز نمرات و دانشنامه؟(مثلا دیپلم، پیش دانشگاهی و certifications)؟
    ببخشید سوالام زیاد شد
    لطفا هر کی می تونه راهنماییم کنه
    خیلی خیلی ممنون میشم
    سلام
    1- شما مداركي را كه از دالترجمه گرفتيد (ترجمه اي كه مهرهاي وزارتين را هم بهش زدن) بديد به همان قسمتي از دانشگاه كه پست ميكنن، من دادم ساختمان تحصيلات تكميلي پشت معدن. اونها ميذارن داخل پاكت و سيل ميكنن و ادامه داستان. به حرف اوني هم كه گفته رسمي نيست توجه نكنيد. شما الان از دالترجمه ريزنمره و دانشنامه ترجمه شده داريد و اين يعني مدارك رسمي
    2- معمولا نياز نيست. اما شما بايد سايت دانشگاه را چك كنيد ببينيد چي را بايد پست كنيد چي را نه
    سوالي بود بگيد
    شاد باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir university of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    1- شما مداركي را كه از دالترجمه گرفتيد (ترجمه اي كه مهرهاي وزارتين را هم بهش زدن) بديد به همان قسمتي از دانشگاه كه پست ميكنن، من دادم ساختمان تحصيلات تكميلي پشت معدن. اونها ميذارن داخل پاكت و سيل ميكنن و ادامه داستان. به حرف اوني هم كه گفته رسمي نيست توجه نكنيد. شما الان از دالترجمه ريزنمره و دانشنامه ترجمه شده داريد و اين يعني مدارك رسمي
    2- معمولا نياز نيست. اما شما بايد سايت دانشگاه را چك كنيد ببينيد چي را بايد پست كنيد چي را نه
    سوالي بود بگيد
    شاد باشيد
    مرسی از راهنماییتون فقط منظور من این بود که چون من ریز نمرات رسمی می خواهم باید هر دفعه بدم دارالترجمه که رسمی باشه و بعد بدم دانشگاه پست کنه(هزینه اش زیاد میشه) یا خود این ریز نمرات لاتین دانشگاه به عنوان مدرک رسمی کفایت می کنه؟ همه دانشگاه هایی که مد نظرمه رسمی می خواهن
    ممنونم

سلام دوستان

من مدارک مهرموم شده لیسانسو گرفتم. میشه پاکت مهرموم شده لیسانسو بذارم تو پاکت مدارک فوق لیسانس که می خوام از دانشگاه ارشد (امیرکبیر) از طریق DHL پست کنم؟

ممنون
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

سلام
    من فارغ التحصیل دانشگاه آزادم. دانشگاهی که میخوام واسش اقدام کنم واسه مستر، نوشته که فقط مدارکی رو قبول می کنه که توسط دانشگاه به طور مستقیم به اونا فرستاده بشه، مگه دانشگاه آزاد خودش مستقیم میفرسته به دانشگاه مقصد؟
    هر بحران ممکن است در جهت مثبت یا منفی حرکت کند، این وظیفه شماست که بحران را به موفقیت تبدیل کنید.

"کیم ووچونگ"

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hsdanesh نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل دانشگاه آزادم. دانشگاهی که میخوام واسش اقدام کنم واسه مستر، نوشته که فقط مدارکی رو قبول می کنه که توسط دانشگاه به طور مستقیم به اونا فرستاده بشه، مگه دانشگاه آزاد خودش مستقیم میفرسته به دانشگاه مقصد؟
    بله مراجعه بفرماييد دفتر مركزي در پاسداران توسط كاراپست مدارك سيل شده و ارسال ميشه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)