صفحه 13 از 31 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    بله مراجعه بفرماييد دفتر مركزي در پاسداران توسط كاراپست مدارك سيل شده و ارسال ميشه.
    شادزي
    سلام
    من لیسانس دانشگاه ازاد اراک بودم و مدرکمو گرفتم و ترجمه و تایید شده. حالا دانشگاهی که میخوام بفرستم گفته باید از سمت دانشگاه ارسال بشه. همون دفتر مرکزی تو پاسداران این کارو انجام میده یا باید برم اراک؟
    کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه سریعا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunshine88 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس دانشگاه ازاد اراک بودم و مدرکمو گرفتم و ترجمه و تایید شده. حالا دانشگاهی که میخوام بفرستم گفته باید از سمت دانشگاه ارسال بشه. همون دفتر مرکزی تو پاسداران این کارو انجام میده یا باید برم اراک؟
    کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه سریعا
    سلام

شما از هر واحد دانشگاه ازاد که فارغ التحصیل شده باشید میتونید تشریف ببرید دفتر پاسداران تا پست مدارکتون انجام بشه.

دوستان من یک مشکل اساسی برام پیش آمده و آن اینکه دانشگاه بنده پاکتی که متون روی آن انگلیسی باشد ندارد. دانشگاه مقصد گفته که حتماً باید ریزنمرات در پاکت دانشگاه مهر و موم بشه و فرستاده بشه. اما دانشگاه خودم کلاً پاکتهاش به زبان فارسی هست و مهر هم فارسی هست. من الان میخوام ریز نمرات را داخل این پاکت فارسی بگذارم دچار مشکل نمیشم؟! لطفاً کمک کنید که زیاد وقت ندارم برای ارسال مدارک

Junior Member

سلام
    من تو سایت دانشگاه هایی که فصد دارم اقدام کنم با توجه به انلاین بودن مراحل پذیرش، اشاره ای به ارائه وارسال مدارک با پست ندیدم. البته گفته بود که اگر مورد قبول واقع بشیم مدارک میخوان
    اما دید بودم که همه دوستان مدارکشون الان ارسال میکردند و منتظز نتیجه نمیشدند!!
    حال خواستم ببینم نکلیف چیه و ایا باوجود عدم نیاز به اصل مدارک در بررسی مدارک آیا تاثیری بر پذیرش داره؟؟ واصولا اگر بخواهیم مدارکی را با پست ارسال کنیم چه مدارکی را باید بفرستیم؟؟
    متشکرم

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط nanostar نمایش پست ها
    سلام
    من تو سایت دانشگاه هایی که فصد دارم اقدام کنم با توجه به انلاین بودن مراحل پذیرش، اشاره ای به ارائه وارسال مدارک با پست ندیدم. البته گفته بود که اگر مورد قبول واقع بشیم مدارک میخوان
    اما دید بودم که همه دوستان مدارکشون الان ارسال میکردند و منتظز نتیجه نمیشدند!!
    حال خواستم ببینم نکلیف چیه و ایا باوجود عدم نیاز به اصل مدارک در بررسی مدارک آیا تاثیری بر پذیرش داره؟؟ واصولا اگر بخواهیم مدارکی را با پست ارسال کنیم چه مدارکی را باید بفرستیم؟؟
    متشکرم
    سلام دوست من،
    شما باید عین قوانین هر دپارتمان کار رو انجام بدین و توجه کنید اگر تنها آپلود کافیه، آپلود کنید و اگر قرار هست پست کنید دقیقا به جایی که نوشته پست کنید.
    بعضی از دانشگاها هنوز قدیمی فکر میکنن ولی اکثر دانشگاهای خوب، همه کارش دیگه آنلاینه و نیازی به پست نیست.

دوستان اگر مدارک در زمان تعطیلی دانشگاه ها تو ژانویه برسه اونجا تکلیف بسته پستی چی می شه؟ کسی تجربشو داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Souri_RS نمایش پست ها
    سلام دوست من،
    شما باید عین قوانین هر دپارتمان کار رو انجام بدین و توجه کنید اگر تنها آپلود کافیه، آپلود کنید و اگر قرار هست پست کنید دقیقا به جایی که نوشته پست کنید.
    بعضی از دانشگاها هنوز قدیمی فکر میکنن ولی اکثر دانشگاهای خوب، همه کارش دیگه آنلاینه و نیازی به پست نیست.
    سلام. ممنون از راهتمایی تون.
    من قسمت پذیرش را برای دانشگاه هایی که اقدام کردم کاملا خوندم اما اشاره ای به میل نشده بود. اما یک از دانشگاه فقط معدل ها را پرسید و دیگری علاوه بر این خواست که اسکن مدارک ترجمه شده را براش اپلود کنم!! بر این اساس انتظار داشتم که، دانشگاهی که مدارکم آپلود نکردم، حداقل بخواد براشون مدارک پست کنم اما اصلا اشاره ای به این موضوع نشده بود.
    و سوال مهم دیگرم اینکه اصولا اگر بخواهیم مدارکی را با پست ارسال کنیم چه مدارکی را باید بفرستیم؟؟منشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف

سلام. دوستان سوال من اینه که میشه اول مدارکو پست کنیم برسه دست دانشگاه بعد از اون اپلیکیشن فرم رو پر کنیم؟ چون بعضی از چیزایی که تو اپلیکیشن فرم هست هنوز آماده نیست واسه من. مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasa12 نمایش پست ها
    سلام. دوستان سوال من اینه که میشه اول مدارکو پست کنیم برسه دست دانشگاه بعد از اون اپلیکیشن فرم رو پر کنیم؟ چون بعضی از چیزایی که تو اپلیکیشن فرم هست هنوز آماده نیست واسه من. مرسی
    شما ميتونيد اينكار رو بكنيد ولي بهتره پروفايلي باشه و به محض رسيدن مدارك، مدارك وارد پروسه ي وارد شدن به پروفايل شما بشه. هم از مفقود شدنش جلوگيري ميشه هم كارتون جلو مي افته. باز هم صلاح اوه كه شما ترجيح بديد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nanostar نمایش پست ها
    سلام. ممنون از راهتمایی تون.
    من قسمت پذیرش را برای دانشگاه هایی که اقدام کردم کاملا خوندم اما اشاره ای به میل نشده بود. اما یک از دانشگاه فقط معدل ها را پرسید و دیگری علاوه بر این خواست که اسکن مدارک ترجمه شده را براش اپلود کنم!! بر این اساس انتظار داشتم که، دانشگاهی که مدارکم آپلود نکردم، حداقل بخواد براشون مدارک پست کنم اما اصلا اشاره ای به این موضوع نشده بود.
    و سوال مهم دیگرم اینکه اصولا اگر بخواهیم مدارکی را با پست ارسال کنیم چه مدارکی را باید بفرستیم؟؟منشکرم
    اگر در سايتشون نتونستيد اطلاعات رو پيدا كنيد ايميل بزنيد راهنماييتون ميكنند. اصلا منطقيه به نظرتون كه مدرك نخوان ؟‌رو چي انتخاب كنن شما رو؟ حتما جايي اشاره شده.
    معمولا دانشنامه و ريز نمرات از طرف دانشگاه و توصيه نامه از طرف اساتيد . رزومه و SOP‌ اگر چيز خاصي خودتون داريد مثل مقاله و غيره از طرف شما.
    برخي دانشگاه ها به صورت آپلود از شما ميگيرن اگر قبول شديد ايها رو از طرف دانشگاه ميخوان كه بايد دانشگاه پست كنه.
    با دانشگاه تماس بگيريد
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)