صفحه 15 از 31 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

سلام کسی می دو نه که برای فرستادن مدارک که می خواهیم به دو دانشگاه پست کنیم باید واسه یکی اصل مدارک ترجمه شده و واسه یکی کپی انو بفرستیم؟ یا اینکه ذوبار باید واسه ترجمه بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saaami نمایش پست ها
    سلام کسی می دو نه که برای فرستادن مدارک که می خواهیم به دو دانشگاه پست کنیم باید واسه یکی اصل مدارک ترجمه شده و واسه یکی کپی انو بفرستیم؟ یا اینکه ذوبار باید واسه ترجمه بدیم؟
    باید دوبار ترجمه کنید.

Banned

واسه پست مدارک به دانشگاه ها اشکال نداره اگه کسی که مدارک ارسال می کنه و مشخصاتش روی پاکت می نویسه متفاوت از صاحب مدارک باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    واسه پست مدارک به دانشگاه ها اشکال نداره اگه کسی که مدارک ارسال می کنه و مشخصاتش روی پاکت می نویسه متفاوت از صاحب مدارک باشه؟
    دوست گرامی
    بنظر من اشکالی ندارد کما اینکه من کل مدارکم را از طریق دانشگاه ازاد فرستادم و طبعا ادرس فرستنده دانشگاه ازاد هست! منظورم همراه با کارنامه ایلتس دانشگاه ازاد هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Banned

یکی از دانشگاه هایی که قصد دارم اپلای کنم نوشته:
    Foreign transcripts: Transcripts that are issued in a language other than English must be accompanied by a certified English translation. Please note that evaluations such as
    those from WES and ECE are not official transcripts.
    Translations must be accompanied by an official transcript issued by the academic institution.
    دانشگاه به من فقط یک نسخه فارسی از ریزنمرات و دانشنامه داد که بردم دارالترجمه و بر اساس همون ترجمه کردند. و یک کپی از ریزنمرات و مدارک فارسی هم به همون انگلیسی منگنه کردن. من نمی تونم دو تا مدرک فارسی که اصل هستن واسه این دانشگاه بفرستم. چیکار باید بکنم؟
    بعدش نوشته که:
    Please have transcript issuing institutions send materials to either of the following addresses:
    دانشگاه من ریزنمرات خودشون نمی فرستن فقط ترجمه شده ها را میذارن داخل پاکت و مهر و موم می کنن میدن دست دانشجو. واسه این راه حلی دارید؟

دوستان الان بهترین و سریعترین پست موجود در ایران چی هست؟ بعد من باید آدرس فرستنده رو به فارسی بدم یا به انگلیسی؟ این آدرس رو چه طور میتونم به انگلیسی تبدیل کنم؟ :

خیابان هجرت-خیابان چهارم- بن بست گلزار-پلاک 34-واحد 23

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    یکی از دانشگاه هایی که قصد دارم اپلای کنم نوشته:
    Foreign transcripts: Transcripts that are issued in a language other than English must be accompanied by a certified English translation. Please note that evaluations such as
    those from WES and ECE are not official transcripts.
    Translations must be accompanied by an official transcript issued by the academic institution.
    دانشگاه به من فقط یک نسخه فارسی از ریزنمرات و دانشنامه داد که بردم دارالترجمه و بر اساس همون ترجمه کردند. و یک کپی از ریزنمرات و مدارک فارسی هم به همون انگلیسی منگنه کردن. من نمی تونم دو تا مدرک فارسی که اصل هستن واسه این دانشگاه بفرستم. چیکار باید بکنم؟
    بعدش نوشته که:
    Please have transcript issuing institutions send materials to either of the following addresses:
    دانشگاه من ریزنمرات خودشون نمی فرستن فقط ترجمه شده ها را میذارن داخل پاکت و مهر و موم می کنن میدن دست دانشجو. واسه این راه حلی دارید؟
    سلام. همین که دارلترجمه رسمی ترجمه کرده و مهر دادگستری و وزارت خارجه داره کافی هست. در واقع همین که کپی اصل مدارک به همراه ترجمه در یک پک هستن رو باید پست کنید و منظور از این متن همین هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeq_s نمایش پست ها
    دوستان الان بهترین و سریعترین پست موجود در ایران چی هست؟ بعد من باید آدرس فرستنده رو به فارسی بدم یا به انگلیسی؟ این آدرس رو چه طور میتونم به انگلیسی تبدیل کنم؟ :

خیابان هجرت-خیابان چهارم- بن بست گلزار-پلاک 34-واحد 23
    کارا پست دانشگاه آزاد در پاسداران بوستان 7 و یا پست tnt در دانشگاه شریف. 4-5 روزه میرسه. آدرس به لنگلیسی.
    No.34, Golzar Alley, 4th street, Hejrat street.

البته آدرس فرستنده اگر هم ننویسید خیلی مهم نیست چون میشه گفت که پاکت حتما به مقصد میرسه. فقط شماره تماس روش باشه کافیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafaei نمایش پست ها
    کارا پست دانشگاه آزاد در پاسداران بوستان 7 و یا پست tnt در دانشگاه شریف. 4-5 روزه میرسه. آدرس به لنگلیسی.
    No.34, Golzar Alley, 4th street, Hejrat street.

البته آدرس فرستنده اگر هم ننویسید خیلی مهم نیست چون میشه گفت که پاکت حتما به مقصد میرسه. فقط شماره تماس روش باشه کافیه.
    ممنون از پاسخ سریعتون. شماره واحد رو اگر بخوام بیارم باید همون اول بیارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeq_s نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون. شماره واحد رو اگر بخوام بیارم باید همون اول بیارم؟
    بله. اگر با کارا پست بفرستید که کلا آدرستون ناز نیست و همون اسم و شماره کفایت میکنه. اگر مدارک شما برای دانشگاه آزاد هست که حتما با اون پست بفرستید که داخل پاکت بزارن و مهر کنن. اگر نه که با TNT بفرستید که در دانشگاه شریف هست. ارزونتر هم هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)