صفحه 16 از 31 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

26 روز پیش مدارک منو از آمریکا با پست UPS برام فرستادن ولی هنوز به دستم نرسیده. به کسی هم که فرستاده گفتم شماره رهگیری رو بگیره ولی گفت تو ایران نمی شه رهگیری کرد و ندادن. من ساکن رشت هستم می خواستم ببینم حالا باید به کجا برا پیگیری مراجعه کنم

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

.من می خام ریز نمراتمو بفرستم ایتالیا.
    با چه پستی بفرستم که ارزون و مطمئن باشه؟؟؟
    تی ان تی شریف خوبه یا دی اچ ال ؟دانشجو های غیر شریفی می تونن برن تو دانشگاه برای پست یا نه؟
    کارت دانشجویی من دست دانشگاهمه !!! یعنی در حال حاضر نمی تونم ثابت کنم یک دانشجو می باشم
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Junior Member

سلام
    من دانشنامه و نمرات لیسنسو دادم ترجمه کردن.
    ارشد هم داشنگاه خودش انگلیسی میده.
    الان بخوام پست کنم میشه دوتاشو باهم مثلا تو یه پاکت فرستاد؟
    معمولا چیکار میکنن؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nhaftad نمایش پست ها
    سلام
    من دانشنامه و نمرات لیسنسو دادم ترجمه کردن.
    ارشد هم داشنگاه خودش انگلیسی میده.
    الان بخوام پست کنم میشه دوتاشو باهم مثلا تو یه پاکت فرستاد؟
    معمولا چیکار میکنن؟

سلام
    مربوط به سياست دانشگاهيه كه قراره از طريق اون پست رو انجام بديد. چون مدارك بايد از طرف دانشگاه اسرال شه. برخي مثل دانشگاه آزاد ميپذيرند مدارك دانشگاه ديگه رو هم با مال خودشون ارسال كنند برخي خير. بايد از دانشگاه بپرسيد.
    از هر دو بپرسيد هر كدوم قبول كردند از طريق همون اقدام كنيد كه هزينه ها زياد نشه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member mahru88 آواتار ها

کسی هست که جواب سوال منو بدونه؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه بخوایم واسه پذیرش در مقطع لیسانس اقدام کنیم، مدارک ترجمه شده رو از کجا باید بفرستیم؟ فقط از پست؟
    آخه میدونم که واسه پذیرش برای فوق لیسانس و دکتری مثلا دانشگاه آزاد میتونیم از طریق مرکز بین الملل دانشگاه آزاد توی تهران اقدام کرد که خودشون پاکتو مهر و موم میکنن و هزینه رو میگیرنو میفرستن. واسه ارسال مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی چطوره؟
    هیچ جایی تاپیک مربوط به اینو پیدا نکردم!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات - تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    مربوط به سياست دانشگاهيه كه قراره از طريق اون پست رو انجام بديد. چون مدارك بايد از طرف دانشگاه اسرال شه. برخي مثل دانشگاه آزاد ميپذيرند مدارك دانشگاه ديگه رو هم با مال خودشون ارسال كنند برخي خير. بايد از دانشگاه بپرسيد.
    از هر دو بپرسيد هر كدوم قبول كردند از طريق همون اقدام كنيد كه هزينه ها زياد نشه.
    شادزي
    سلام، یه سوال که تا حدودی یکی از دوستانم پرسیده. اینکه من مدارکمو از واحد بین الملل آزاد فرستادم، حالا جواب ایمیلمو بعد از ارسال دادن و باید مدارک اصلی پیش دانشگاهی و دیپلمم بفرستم. حالا از کدوم باجه ی دانشگاهی که ارزون در بیاد میتونم بفرستم؟ چون از واحد بین الملل پرسیدم آقای طباطبایی گفت ما اینجوری نمیفرستیم که مدارکی جز لیسانس و فوق باشه.

سلام دوستان.

دانشگاه ها یه آدرسی میدن که ریزنمرات و مدارک رو براشون با پست بفرستیم.
    اگه خودمون دستی ببریم، قبول میکنن؟

چون قراره مدارکم رو با سایر مدارک شخصی برام پست کنن، میخواستم دیگه هزینه اضافی نشه ! همش رو یه جا برای خودم پست کنن و ریز نمرات رو دستی ببرم به دانشگاه تحویل بدم.

Junior Member

سلام.
    یکی از دانشگاهای آمریکا گفته اگر پذیرفه شدی نیازه که مدارکتو بفرستی، در اپلیکشن آنلاینش هم جایی برای آپلود مدارک نبود.
    و در یه جای دیگه هم ذکر کرده مدارک توسط خود دانشگاهی که توش درس خوندم باید ارسال بشه.
    یعنی خودم پسش کنم فایده نداره؟ دانشگاهای ایران مگه مدارک پست می کنن؟ اون ها که مدارک ترجمه شده ی منو ندارن.

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام
    دوستانی که تجربه اپلای را دارند یه راهنمایی کنند.
    وقتی ما مدارکو ببریم دارالترجمه، برای اینکه هزینه ها کمتر شود می شود مدارک لیسانس و ارشد با هم پلمپ شود که هزینه های خارجه و دادگستری نصف میشود.
    آیا این موضوع مشکلی ایجاد میکند؟؟؟؟
    آیا این مدارک باید از طرف دانشگاه هم فرستاده شود؟؟ یعنی مسئول پست دانشگاه اصلا در جریان این چیزها هست؟؟ چون گاهی اوقات در اینستراکشن اپلای گفته میشه که مدارک باید آفیشال و توسط دانشگاه سیل شود.

دوستان .

بچه ها معمولاً مدارکشون رو جمع میکنند و با یه پستی میفرستند برای کشور مورد نظر ولی

بعضی دانشگاه ها گفته که your transcript should be sent directly from your university

همینطور برای مدرک زبان ( مثلاً آیلتس ).

این ها خب میشه هزینه پست اضافی . کسی میتونه راهنمایی کنه؟ من الآن باید چی کار کنم ؟
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)