صفحه 18 از 31 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

Banned

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط blueroze نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتونMatinKing. من صبح رفتم و مدارکم رو پست کردم. و متاسفانه توی یک پاکت ساده که مهر وزارت علوم هر دو طرفش زده بود گذاشت ...یعنی قبول نمی کنند ازم..... ؟
    سلام

من چندین مورد دیدم که ازشون نپذیرفتند...
    ان شاالله که مورد شما مورد قبول واقع بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

دوستان سلام،
    یکی از دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم گفته که باید مدارک مستقیما از طرف دانشگاه براشون ارسال بشه.

1- دانشگاه قبول نمی کنه این کار رو انجام بده و فقط ریزنمرات رو تو پاکت مهر و موم شده تحویل من میده. آیا من میتونم خودم او پاکت رو با آدرس دانشگاه براشون پست کنم؟ دانشگاه مقصد که متوجه این قضیه نمیشه؟
    2- هر کدوم از ریزنمراتی که از دانشگاه های کارشناسی و ارشد گرفتم رو جدا جدا باید پست کنم یا میتونم دو تا شو بذارم تو یک پاکت و با هم پست کنم؟ برای هزینه کمتر.

این سوالات رو از دانشگاهی که میخوام اپلای کنم پرسیدم ولی متاسفانه هنوز جوابی دریافت نکردم.

لطفا دوستانی که تجربه دارند کمک کنند. ممنون.

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط bjeddi نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    یکی از دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم گفته که باید مدارک مستقیما از طرف دانشگاه براشون ارسال بشه.

1- دانشگاه قبول نمی کنه این کار رو انجام بده و فقط ریزنمرات رو تو پاکت مهر و موم شده تحویل من میده. آیا من میتونم خودم او پاکت رو با آدرس دانشگاه براشون پست کنم؟ دانشگاه مقصد که متوجه این قضیه نمیشه؟
    2- هر کدوم از ریزنمراتی که از دانشگاه های کارشناسی و ارشد گرفتم رو جدا جدا باید پست کنم یا میتونم دو تا شو بذارم تو یک پاکت و با هم پست کنم؟ برای هزینه کمتر.

این سوالات رو از دانشگاهی که میخوام اپلای کنم پرسیدم ولی متاسفانه هنوز جوابی دریافت نکردم.

لطفا دوستانی که تجربه دارند کمک کنند. ممنون.
    معمولا واحدهای مشخصی برای ارسال و ارتباطات بین الملل در دانشگاه ها وجود دارد. از اون ها سوال کنید شاید بتونن بیشتر کمکتون کنن (مثلا برای دانشگاه آزادی ها معاونت امور بین الملل)

Junior Member

سلام دوستان.
    من ریزنمره های غیر رسمی ام رو از دانشگاه هام گرفتم و چند تا از دانشگاه هایی که می خوام اپلای کنم گفتن ریزنمره رو باید بفرستی. الان سوالم اینکه که برای مرحله اپلای هم که ریزنمره هام غیر رسمیه باید بدم دانشگاه ارسال کنه؟(اصلا بعید میدونم نمره های غیر رسمی رو ارسال کنند). و اینکه میگید دانشگاه باید نمره ها رو بفرسته برای نمره های رسمی هست فقط(یعنی برای بعد از پذیرش)؟
    بعد سوال بعدیم اینه که میشه روی پاکتی که دانشگاه داده آدرس دانشگاه رو زد و همون رو خودمون بفرستیم؟ متوجه میشند که خودمون فرستادیم؟ البته روی یکی از پاکتهای دانشگاه من آدرس دانشگاه تایپ شده خودش.

ممنون میشم جواب بدین.

Junior Member

سلام
    من هم سوالی مانند دوست بالایی دارم

من ریز نمرات غیر رسمی 6 ترم را ( الان ترم هفتمم) از دانشگاه گرفتم. یعنی دانشگاه خودش ترجمش کرده(البته بصورت watermark پشتت نوشته unoffical) و مهر انگلیسی هم زده. بعد توی یک پاکت دانشگاه گذشته که هم درش رو مهر انگلیسی زده و هم پشت پاکت آدرس دانشگاه بصورت انگلیسی چاپ شده.

حالا سوال من اینه که این بسته با این شرایط از هر باجه پستی که پست بشه برای دانشگاه مقصد قابل قبوله یا اینکه من حتما باید از باجه پستی داخل دانشگاه براشون بفرستم؟!
    و آیا ارسال این بسته از باجه پستی درون دانشگاه به منزله ارسال " مستقیم از دانشگاه" است؟

سوال دیگم مربوط به این پست هست. من تعداد دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم کمی زیاد هست (حدود 10-12 تا!) . میخواستم ببینم امکان داره که من تمام مدارک را ( توصیه نامه ها، ریز نمرات در پاکت مهرموم شده دانشگاه همونجوری که بالا توضیح دادم و .... ) برای هر دانشگاهی که میخواهم در یک پاکت بزارم و ادرس دانشگاه مقصد را روش بنویسیم ، سپس تمام این 10 تا پاکت را در یک پاکت بزرگتر بزارم و برای یکی از دوستانم که در آمریکاست بفرستم تا اون از اونجا برای دانشگاه ها ، تک تک پست کنه؟!
    یا چون این مدارک از طرف شخص ثالثی پست میشه مشکل ایجاد میکنه؟!

خیلی ممنون از پاسخ هایتان و زمانی که میگزارید
    ویرایش توسط m2014 : December 7th, 2014 در ساعت 09:09 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط m2014 نمایش پست ها
    سلام
    من هم سوالی مانند دوست بالایی دارم

من ریز نمرات غیر رسمی 6 ترم را ( الان ترم هفتمم) از دانشگاه گرفتم. یعنی دانشگاه خودش ترجمش کرده(البته بصورت watermark پشتت نوشته unoffical) و مهر انگلیسی هم زده. بعد توی یک پاکت دانشگاه گذشته که هم درش رو مهر انگلیسی زده و هم پشت پاکت آدرس دانشگاه بصورت انگلیسی چاپ شده.

حالا سوال من اینه که این بسته با این شرایط از هر باجه پستی که پست بشه برای دانشگاه مقصد قابل قبوله یا اینکه من حتما باید از باجه پستی داخل دانشگاه براشون بفرستم؟!
    و آیا ارسال این بسته از باجه پستی درون دانشگاه به منزله ارسال " مستقیم از دانشگاه" است؟

سوال دیگم مربوط به این پست هست. من تعداد دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم کمی زیاد هست (حدود 10-12 تا!) . میخواستم ببینم امکان داره که من تمام مدارک را ( توصیه نامه ها، ریز نمرات در پاکت مهرموم شده دانشگاه همونجوری که بالا توضیح دادم و .... ) برای هر دانشگاهی که میخواهم در یک پاکت بزارم و ادرس دانشگاه مقصد را روش بنویسیم ، سپس تمام این 10 تا پاکت را در یک پاکت بزرگتر بزارم و برای یکی از دوستانم که در آمریکاست بفرستم تا اون از اونجا برای دانشگاه ها ، تک تک پست کنه؟!
    یا چون این مدارک از طرف شخص ثالثی پست میشه مشکل ایجاد میکنه؟!

خیلی ممنون از پاسخ هایتان و زمانی که میگزارید
    سلام

1- "ارسال مستقیم از دانشکاه" به معنی ارسال در "پاکت مهر و موم دانشکاه" و "آدرس فرستنده به نام دانشکاه" هست... بنابراین می تونید از باجه پستی واقع در آلاسکا بسته تون رو ارسال کنید!!!!
    2- احتمالا با توجه به اینکه پاکت ها از طرف سرویس پستی مهر میشن، این کار باعث دو بار مهر خوردن میشه و مشخص میشه که پاکت مستقیم از دانشگاه ارسال نشده... توصیه می کنم این کار رو نکنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

دانشگاه گفته که مدارک مستقیم باید دانشگاهتون برای ما بفرسته و دانشگاه من هم این کار انجام نمیده. من می خوام آدرس فرستنده رو دانشگاه بزنم که مثلا دانشگاه پست کرده. حالا در بخش مشخصات فرستنده چی رو باید بزنم؟ اسم فرستنده، شماره تماس، و ....؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Lexus2014 نمایش پست ها
    دانشگاه گفته که مدارک مستقیم باید دانشگاهتون برای ما بفرسته و دانشگاه من هم این کار انجام نمیده. من می خوام آدرس فرستنده رو دانشگاه بزنم که مثلا دانشگاه پست کرده. حالا در بخش مشخصات فرستنده چی رو باید بزنم؟ اسم فرستنده، شماره تماس، و ....؟
    بارها تاکید شده این کار درست هستش وقتی دانشگاه نمیفرسته شما آدرس دانشگاه رو مینویسید هر چند بعدا من خودم فهمیدم اصلا واسه اونا مهم نیست چون نمیشناسن دانشگاههای ایران رو اکثرا.
    خوب مشخصات دانشگاه رو مینویسید. نگران نباشید اینها اصلا مهم نیست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    بارها تاکید شده این کار درست هستش وقتی دانشگاه نمیفرسته شما آدرس دانشگاه رو مینویسید هر چند بعدا من خودم فهمیدم اصلا واسه اونا مهم نیست چون نمیشناسن دانشگاههای ایران رو اکثرا.
    خوب مشخصات دانشگاه رو مینویسید. نگران نباشید اینها اصلا مهم نیست.
    ممنون. سوالم این بود که وقتی دانشگاه مدرکی پست می کنه در قسمت مشخصات فرستنده که نیاز به امضا هست اسم یک شخص که مسئول این کار هست وارد می شه یا اسم دانشگاه؟ اسم دانشگاه و آدرسش باید در بخش فرستنده وارد کنم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Lexus2014 نمایش پست ها
    ممنون. سوالم این بود که وقتی دانشگاه مدرکی پست می کنه در قسمت مشخصات فرستنده که نیاز به امضا هست اسم یک شخص که مسئول این کار هست وارد می شه یا اسم دانشگاه؟ اسم دانشگاه و آدرسش باید در بخش فرستنده وارد کنم.
    من ندیدم اسم وارد بشه. صد البته فرقی هم نداره. دانشگاه مقصد هم کاری باهاش نداره. فقط اگر گفته official باید مهر رسمی و امضا در مدارک خورده و مهر و موم شده باشه. امضا و مهر رسمی روی مدارک لازمه خورده بشه وگرنه مساله پستش آنچنان اهمیتی نداره چطوری باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)