صفحه 20 از 31 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

من از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفتم و الان باید مدارکمو واسشون پست کنم. این آفیسر که باهاش در تماسم ازم خواسته اصل فارسی دانشنامه را هم بفرستم، مگه همچین چیزی امکان داره ؟؟ یعنی واقعا اصل دانشنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد را بفرستم ؟؟؟ کسی از دوستان تا حالا همچین کاری کرده ؟ ممنون میشم اگه نظرتونو زود بگید چون زمان زیادی ندارم و گیج شدم واقعا

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط miladdddddddd نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

من از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفتم و الان باید مدارکمو واسشون پست کنم. این آفیسر که باهاش در تماسم ازم خواسته اصل فارسی دانشنامه را هم بفرستم، مگه همچین چیزی امکان داره ؟؟ یعنی واقعا اصل دانشنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد را بفرستم ؟؟؟ کسی از دوستان تا حالا همچین کاری کرده ؟ ممنون میشم اگه نظرتونو زود بگید چون زمان زیادی ندارم و گیج شدم واقعا
    اصل دانشنامه را هرگز برای دانشگاهی پست نکنید چون به شما آن را پس نخواهند داد. طبق قوانین دانشگاهها هر چیزی که برای آن ها پست می شود جز دارایی هایشان محسوب شده و قابل استرداد نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    اصل دانشنامه را هرگز برای دانشگاهی پست نکنید چون به شما آن را پس نخواهند داد. طبق قوانین دانشگاهها هر چیزی که برای آن ها پست می شود جز دارایی هایشان محسوب شده و قابل استرداد نیست.
    سلام دوستان، سوال ابتدايي دارم كه اميدوارم دوستان حوصله كنند وجواب منرا بدهند. من امسال فقط براي يك دانشگاه اپلاي انلاين كردم اما متوجه نشدم كه مرحله پست مدارك را بايد كي انجام بدهم. بعد ازپيغام پذيرش ابتدايي يا قبل ازددلاين همزمان با اپلاي اوليه؟ اينطوري فرضا اگه برا ده تا دانشگاه اپلاي كنيم بايد براي هرده تا مدارك پست كنيم؟ ممنون ميشم پاسخ من را بدهيد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahinz نمایش پست ها
    سلام دوستان، سوال ابتدايي دارم كه اميدوارم دوستان حوصله كنند وجواب منرا بدهند. من امسال فقط براي يك دانشگاه اپلاي انلاين كردم اما متوجه نشدم كه مرحله پست مدارك را بايد كي انجام بدهم. بعد ازپيغام پذيرش ابتدايي يا قبل ازددلاين همزمان با اپلاي اوليه؟ اينطوري فرضا اگه برا ده تا دانشگاه اپلاي كنيم بايد براي هرده تا مدارك پست كنيم؟ ممنون ميشم پاسخ من را بدهيد
    سلام
    جواب کلی برای سوال شما وجود نداره، این مسئله بستگی به دانشگاه داره
    در برخی از دانشگاه ها شما باید حتما مدارک رو پست کنید و تاکید می کنند که تا ددلاین مدارک به دستشون برسه و ممکنه اندکی بعد از ددلاین هم دریافت مدارک رو قبول کنند.
    در برخی از دانشگاه ها شما باید اسکن مدارک رو در هنگام پر کردن اپلیکیشن فرم آنلاین آپلود کنید و 1-ممکنه نیاز باشه که باز هم تا پیش از ددلاین مدارک رو پست کنید،2- یا ممکنه دانشگاه شما رو ملزم کنه که در صورت گرفتن آفر مدارک رو پست کنید، و 3-یا دانشگاه در این مرحله به همون اسکنها بسنده کنه و درصورتی که پذیرش گرفتین و موقع ثبت نام رسمی، خودتون مدارک رو به دانشگاه بدین.

همچنین ممکنه که Graduate School دانشگاه به اسکن مدارک بسنده کنه، اما دپارتمان یا دانشکده بخواد که مدارک رو پست کنید.

به هر صورت قانون کلی وجود نداره و این مسئله رو باید از سایت دانشگاه ها چک کنید.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    جواب کلی برای سوال شما وجود نداره، این مسئله بستگی به دانشگاه داره
    در برخی از دانشگاه ها شما باید حتما مدارک رو پست کنید و تاکید می کنند که تا ددلاین مدارک به دستشون برسه و ممکنه اندکی بعد از ددلاین هم دریافت مدارک رو قبول کنند.
    در برخی از دانشگاه ها شما باید اسکن مدارک رو در هنگام پر کردن اپلیکیشن فرم آنلاین آپلود کنید و 1-ممکنه نیاز باشه که باز هم تا پیش از ددلاین مدارک رو پست کنید،2- یا ممکنه دانشگاه شما رو ملزم کنه که در صورت گرفتن آفر مدارک رو پست کنید، و 3-یا دانشگاه در این مرحله به همون اسکنها بسنده کنه و درصورتی که پذیرش گرفتین و موقع ثبت نام رسمی، خودتون مدارک رو به دانشگاه بدین.

همچنین ممکنه که Graduate School دانشگاه به اسکن مدارک بسنده کنه، اما دپارتمان یا دانشکده بخواد که مدارک رو پست کنید.

به هر صورت قانون کلی وجود نداره و این مسئله رو باید از سایت دانشگاه ها چک کنید.
    سلام،
    من هم همین مشکل رو دارم.
    من میخام به چند تا دانشگاه اپلای کنم. بعضی از دانشگاه ها به صورت آنلاین هستند و فعلن فقط اسکن مدارک رو میخان و بعد از پذیرش نهایی باید مدارک پست بشه. اما برخی از دانشگاه ها هم در شروع فرآیند اپلای علاوه بر تقاضای انلاین نیاز هست که مدارک به اونجا پست بشه.
    من هنوز مدارکم رو به دارالترجمه ندادم و میخام این رو بدونم به ازای دانشگاهایی که باید مدارکم رو پست کنم باید از دارترجمه درخواست کپی کنم؟
    لطفا دوستانی که در این زمینه تجربه دارند من رو راهنمایی کنند.
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط perseverence نمایش پست ها
    سلام،
    من هم همین مشکل رو دارم.
    من میخام به چند تا دانشگاه اپلای کنم. بعضی از دانشگاه ها به صورت آنلاین هستند و فعلن فقط اسکن مدارک رو میخان و بعد از پذیرش نهایی باید مدارک پست بشه. اما برخی از دانشگاه ها هم در شروع فرآیند اپلای علاوه بر تقاضای انلاین نیاز هست که مدارک به اونجا پست بشه.
    من هنوز مدارکم رو به دارالترجمه ندادم و میخام این رو بدونم به ازای دانشگاهایی که باید مدارکم رو پست کنم باید از دارترجمه درخواست کپی کنم؟
    لطفا دوستانی که در این زمینه تجربه دارند من رو راهنمایی کنند.
    با تشکر
    باید از دارالترجمه درخواست نسخه اضافی کنید که با یک کسری از هزینه اصلی(حدود 10%)، نسخه های اضافی رو به شما میده. برای سؤالات مربوط به ترجمه، می تونید به تاپیک مرتبط مراجعه کنید
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

سلام
    من میخوام مدارکمو برای پذیرش در یکی از دانشگاههای آلمان که ددلاینش نزدیکه توسط پست DHL بفرستم.
    برای چندتا دانشگاه دیگه هم قصد اپلای دارم که فعلا زمان دارم براشون آیا بصرفه هست که نگهدارم یه بارم برای اونا هزینه پستی بدم یا همرو یه جا بفرستم؟
    مرسی که زود جواب میدین!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hooshi67 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام مدارکمو برای پذیرش در یکی از دانشگاههای آلمان که ددلاینش نزدیکه توسط پست DHL بفرستم.
    برای چندتا دانشگاه دیگه هم قصد اپلای دارم که فعلا زمان دارم براشون آیا بصرفه هست که نگهدارم یه بارم برای اونا هزینه پستی بدم یا همرو یه جا بفرستم؟
    مرسی که زود جواب میدین!
    سلام

عملا تفاوتی نداره...
    چون به ازای هر بسته یک هزینه مجزا اخذ میشه...
    فقط موردی که ممکن هست شامل حال شما بشه، تخفیفات محتمل هست که اگر n بسته رو با هم ارسال کنید براتون در نظر بگیرند... در غیراینصورت تفاوت دیگه ای به نظرم نمی آید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz University

با سلام

من مدارکمو می خوام به ترکیه- آنکارا بفرستم از تبریز، سوم جولای هم ددلاین دانشگاه هستش(3 روز دیگه) از کدام پست استفاده کنم؟ فردا صبح می خوام پست کنم لطفا جواب بدین.

Junior Member

سلام عزیزان .من تهران زندگی نمیکنم برای ارسال مدارکم طبیعتا می خوام آدرس فرستنده رو آدرس منزلمون تو شهرستان بنویسم .اما مدارک رو ببرم و از تهران پست کنم .میشه این کار رو کرد ؟مشکلی پیش نمیاد ؟و اونها پاسخ رو به همون آدرس منزلمون تو شهرستان می فرستند؟(اخه فک میکنم اینطوری دقیقتر باشه -کسی شهرستان بوده که مدارک ارسال کرده باشه و جوابش هم اومده باشه؟)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)