صفحه 21 از 31 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط civiljun نمایش پست ها
    سلام عزیزان .من تهران زندگی نمیکنم برای ارسال مدارکم طبیعتا می خوام آدرس فرستنده رو آدرس منزلمون تو شهرستان بنویسم .اما مدارک رو ببرم و از تهران پست کنم .میشه این کار رو کرد ؟مشکلی پیش نمیاد ؟و اونها پاسخ رو به همون آدرس منزلمون تو شهرستان می فرستند؟(اخه فک میکنم اینطوری دقیقتر باشه -کسی شهرستان بوده که مدارک ارسال کرده باشه و جوابش هم اومده باشه؟)
    اگر از سازمان مرکزی پست میکنید اونا خودشون میدونن چیکار کنن. اگر خودتون پست میکنید آدرس خونه خودتون رو بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
    اگر از سازمان مرکزی پست میکنید اونا خودشون میدونن چیکار کنن. اگر خودتون پست میکنید آدرس خونه خودتون رو بدید
    سازمان مرکزی کجا ؟میخوام رو پاکت آدرس خونمون رو بنویسم اما بسته رو ببرم از تهران پست کنم.

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط civiljun نمایش پست ها
    سازمان مرکزی کجا ؟میخوام رو پاکت آدرس خونمون رو بنویسم اما بسته رو ببرم از تهران پست کنم.
    آدرس خونتون رو بنویس همون درسته!

سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم که شالد یکم ابتدایی باشه.
    من از یه دانشگاه آمریکا پذیرش گرفتم و باید مدارکم رو برای ارزیابی به WES ارسال کنم. حالا موندم با DHL بفرستم یا با کاراپست؟
    کدومش بهتره و سریعنر میرسه؟
    ممنون میشم اساتید جواب بدن چون خیلی حیاتیه که زودتر به دستشون برسونم.
    مرسی

Junior Member dodo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ms.nurse

من چند ماه قبل با dhl یه پاکت برای آمریکا فرستادم چند روزه رسید.جسارتا شما اول پذیرش گرفتین بعدا مدارک برای wes میفرستین؟ پذیرش گرفتین تعیین تکلیف فاند هم شدین؟ یعنی قبل پذیرش نیاز به wes نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dodo نمایش پست ها
    من چند ماه قبل با dhl یه پاکت برای آمریکا فرستادم چند روزه رسید.جسارتا شما اول پذیرش گرفتین بعدا مدارک برای wes میفرستین؟ پذیرش گرفتین تعیین تکلیف فاند هم شدین؟ یعنی قبل پذیرش نیاز به wes نیست؟
    شاید من منظورمو بد گفتم. منظورم از پذیرش اوکی از استاد بوده و چون استادم رییس دانشکدس و گفته تو کمیته ارزیابی هم حتما پذیرفته میشم. راجع به فاند هم صحبت هامو کردم باهاش و اوکی شده. فقط باید نمراتم تو WES ارزیابی شه و به دستشون برسه.
    حالا نمیدونم با DHL بفرستم یا با کاراپست. پاکت شما چند روزه رسید به آمریکا؟ اطلاعان دارید که کدوم سریعتر میرسه؟

سلام دوستان
    این جور که میگن پست تی ان تی برایه امریکا دیگه کار نمیکنه، درسته؟
    بجاش از چه پستی استفاده کنیم؟ هیچکدومشون هست که شما اخرین استفاده کرده باشین برایه امریکا و زود رفته باشه؟
    متشکرم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بجاش از چه پستی استفاده کنیم؟ هیچکدومشون هست که شما اخرین استفاده کرده باشین برایه امریکا و زود رفته باشه؟
    متشکرم
    سلام

طبق آخرین صحبت من با نماینده TNT، ممکنه تا یک یا دو ماه آینده مجددا سرویس آمریکا رو محیا کنند...
    الان ظاهرا KARAPOST همچنان ارسال محموله به آمریکا رو انجام میده...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متشکرم
    من یه سرچ تو اینترنت زدم سه تا شرکت رو پیدا کردم برای ارسال از ایران به امریکا. باهاشونم تماس گرفتم و هر سه گفتن که برای ارسال به امریکا مشکلی نداریم. (TNT و TPG هر دو گفتن ارسال به امریکا ندارند)
    1. شرکت کارا پست که خوبیش اینه که تو همه ی استان ها نمایندگی داره (http://www.karapost.com): من از نمایندگی ارومیه پرسیدم گفتن بسته حداکثر یک هفته طول می کشه برسه به مقصد ولی هزینه ی پست رو نگفتن.
    2. شرکت پی رسان که فقط تو تهران نمایندگی داره (http://www.peyresan.com): این شرکت گفت بسته ها دو سه روزه می رسن امریکا. هزینه شم 180 هزار تومانه
    3. آرامکس که گفتن 3 تا 5 روز زمان می بره و هزینه ی ارسال از ارومیه هم 142 هزار تومان بود.
    ویرایش توسط Alan_90 : September 17th, 2015 در ساعت 02:33 PM

Junior Member

من دیروز بسته مدارک رو از تهران پست کردم برای دانشگاه مک مستر همیلتون کانادا
    با کارا پست
    کلا ۱۰۰ تومن هزینه شد، گفتن ۳ الی ۵ روز کاری طول میکشه
    صبح ساعت ۸:۳۰ تماس گرفتم، ۱۰ اومدن درب منزل پیک آپ کردن و track number دادن.
    اطلاعات کامل تو سایتشون هست

DHL گفت ۱۸۶ هزارتومن و همین ۳ تا ۵ روز کاری طول میکشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)