صفحه 22 از 31 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

با سلام
    دوستان من یه سوالی داشتم
    من میخوام ریزنمراتم رو بفرستم برای چند تا دانشگاه. ایا باید ترجمه از دانشنامه ها رو هم همراه اونا بفرستم؟ اسمی از اینا کلا نبرده شده و فقط گفته شده ترنسکریپت ولی پس کی این دانشنامه هارو برای داتشگاه میفرستیم؟

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط roya87 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یه سوالی داشتم
    من میخوام ریزنمراتم رو بفرستم برای چند تا دانشگاه. ایا باید ترجمه از دانشنامه ها رو هم همراه اونا بفرستم؟ اسمی از اینا کلا نبرده شده و فقط گفته شده ترنسکریپت ولی پس کی این دانشنامه هارو برای داتشگاه میفرستیم؟
    اگه فقط ترنسکریپت گفته، خوب فقط همون رو بفرستید. دانشگاهی که من اپلای کردم می گفت که اگه تو ترنسکریپتت تاریخ فارغ التحصیلیتون درج شده نیازی به ارسال دانشنامه نیست.
    برای این که خیالتون راحت باشه با مسئول پذیرش دانشگاهتون تماس بگیرین.

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

سلام. من با یک ادمیشن آفیسری که خودشم استاده ایمیل رد و بدل کردم. که این جا می ذارمشون. به نظر شما آخر سر بدون ریزنمرات و ریپورت رسمی تافل و gre ، و صرفا آپلود اون ها توسط من اپلیکیشن رو بررسی می کنن یا نه؟. اگه بخوام اینا رو پست کنم یه 150 تایی برام آب میخوره و خیلی هم مطمئن نیستم که قبولم کنن.

این سوال من:

1- Is it obligatory to send official transcripts by mail before the
    deadline of the program to be fully considered for admission and
    financial aid, or it's possible to upload a scanned official copy of
    them in the online application first and send official paper
    transcript only after being notified of the admission result?

Is it possible to only upload scanned electronic version of GRE and
    TOEFL reports for my application for reviewing process and only send
    official reports after being offered a place and being notified of
    admission results?

این جوابش:
    Please send official transcripts as well as GRE and TOEFL scores as soon as possible. We will be able to consider your application with unofficial copies/scores, but we will need to have all official transcripts and scores before making an acceptance decision.

سوال دوباره ی من:

Thanks for your careful response. Just to confirm, it is possible to
    upload transcripts and reports for the sake of reviewing the
    application, but if I'm offered a place, I am obligated to send
    official paper transcripts and official reports before I'm officially
    admitted to the program and university as this is a requirement by the
    graduate school. Is that right?

جواب دوباره ی اون:

In order to make you an offer we need to have all the official documents and scores from you ahead of time. Ideally you would submit your application with all official documents.

من سعی کردم کاملا روشن صحبت کنم. اما بازم به نظرم فرد موردنظر موضعش کاملا مشخص نکرده. دیگه من نمی دونم چه طوری سوالمو از این واضح تر بپرسم. به نظر شما موضعش چیه؟ اگه نخوام ایده آل رفتار کنم میشه پست نکنمشون؟ مخصوصا که تو اولیم گفته در نظر می گیریم

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

پیش فرض درخواست پوزیشن از طریق regular mail و سوال در خصوص قرار دادن کاور لتر در پاکت

سلام دوستای خوبم. من یک پوزیشن پیدا کردم که از قضا خیلی مچه با کارایی که انجام دادم. استاد مربوط به پوزیشن گفته حتی در خواست بررسی مدارکمون رو باید با پست معمولی بفرستیم و ایمیل چک نمیکنه. من مدارکی که استاد خواسته رو اماده کردم. سوالی که دارم اینه کاورلتر دو صفحه ای که استاد خواسته رو باید توی پاکت نامه بذارم بعد توی پاکت پستی یا نه؟ رزومه و مقاله و غیره و ذالک هم خواسته. مقاله رو که فقط صفحاتشو یه منگنه بزنم بذارم، نه؟ خودم نمیدونم توی کاور پلاستیکی قرار بدم یانه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان میشه یه لطفی بکنید نحوه ارسال مدارک رو با جزییات و مرحله به مرحله بگید؟
    پاکت مهر و موم شده یعنی چی؟ از دانشگاه مستقیم باید ارسال بشه یعنی چی؟ در ضمن مگه موقع اپلای فقط اپلود مدارک کفایت نمیکنه ؟ حتما باید پست بشه؟ من شنیده بودم بعد از پذیرش که قطعی شد باید پست بشه!
    واقعا ممنونم اگه بیشتر توضیح بدید.

Junior Member

سلام دوستان یک سوالی داشتم . میشه باره کم کردن هزینه ها ارسال ترانسکریپت ها ریز نمراتو بدیم یکی از این موسسه های بن المللی برامون تبدیل کنه باد از ون بخواهیم باره هر دانشگاهی که میخهیم برامون بفرسته

ببخشید دوستان که سوالم ابتدایی هست اینکه میگن مدرک مارشناسی و یا کارشناسی ارشد باید به وسیله مثلا پست TNT‌ فرستاده بشه این کدوم مدرک هست یعنی علاوه بر ترجمه مدرک، اصل مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد که آزاد شده رو هم باید پست کرد ؟

ممنون
    Mother is all Beauties

Junior Member

سلام دوستان
    من ریزنمرات و دانشنامه لیسانس و ارشدم که هردو از یک دانشگاه بوده را گرفتم، ترجمه هم کردم و مهر دادگستری هم حتی خورده. الان ایران نیستم که ببرم دانشگاه خودم تا برام پاکت و مهر کنند.
    الان باید به یه نفر تو ایران بگم بره برام از دارالترجمه مدارکم را بگیره دوباره و ببره دانشگاهم برا مهر کنه و بعدم پست کنن واسم؟ و خودم اینجا میتونم شخصا ببرم بهشون بدم؟
    و اینکه آیا برای هر دانشگاهی که میخوایم اپلای کنیم باید یه سری ریزنمرات ترجمه شده را از دارالترجمه بگیریم و ببریم دانشگاهو ...؟
    ممنون میشم از جوابتون

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    ببخشید دوستان که سوالم ابتدایی هست اینکه میگن مدرک مارشناسی و یا کارشناسی ارشد باید به وسیله مثلا پست TNT‌ فرستاده بشه این کدوم مدرک هست یعنی علاوه بر ترجمه مدرک، اصل مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد که آزاد شده رو هم باید پست کرد ؟

ممنون
    سلام

تا جایی که من اطلاع دارم نیازی به ارسال اصل مدارک نیست و همون ترجمه رسمی (که یه کپی از مدارک فارسی هم بهش پیوست شده) کفایت میکنه. با این وجود بهتره این موضوع رو با دانشگاه مورد نظرتون هم چک کنید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط scream2ice نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ریزنمرات و دانشنامه لیسانس و ارشدم که هردو از یک دانشگاه بوده را گرفتم، ترجمه هم کردم و مهر دادگستری هم حتی خورده. الان ایران نیستم که ببرم دانشگاه خودم تا برام پاکت و مهر کنند.
    الان باید به یه نفر تو ایران بگم بره برام از دارالترجمه مدارکم را بگیره دوباره و ببره دانشگاهم برا مهر کنه و بعدم پست کنن واسم؟ و خودم اینجا میتونم شخصا ببرم بهشون بدم؟
    و اینکه آیا برای هر دانشگاهی که میخوایم اپلای کنیم باید یه سری ریزنمرات ترجمه شده را از دارالترجمه بگیریم و ببریم دانشگاهو ...؟
    ممنون میشم از جوابتون
    سلام

معمولا دانشگاهها مدارک رو فقط از طریق پست قبول میکنن. با دانشگاه مورد نظرتون چک کنید و اگه اینجوری بود، باید یه نفر رو بفرستید از طرف شما ترجمه مدارک رو ببره دانشگاه تا بذارن توی پاکت و مهروموم کنن و بعدش ترجمه ها به آدرس دانشگاه مورد نظر پست بشه.
    اگه فرآیند اپلیکشن دانشگاههای مورد نظرتون کاملا اینترنتی نباشه، آره باید برای هر دانشگاه یه نسخه ریزنمرات هم پست کنید. البته ممکنه برای مراحل اولیه اپلای، ریزنمرات غیررسمی (که مهر وزارت دادگستری و خارجه نداره) رو هم ازتون قبول کنن.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)