صفحه 25 از 31 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    یکی از دانشگاه های که میخوام اپلای کنم گفته دو سری از ریزنمرات را براشون پست کنم و آدرس دانشکده رو هم داده اند.
    باید دو سری رو بذارم توی یک پاکت، یا بذارم توی دو تا پاکت جدا و بعد اون دو تا رو بذارم توی پاکت سوم؟!
    راستی، اشکال داره اگه ریز نمرات فارسی رو به همراه انگلیسی نفرستم؟
    من صنعتی اصفهان بودم و نسخه انگلیسی رو خود دانشگاه داده و نداده ام دارالترجمه.
    ممنون
    ایمیل بزنید به دانشگاتون همین سؤالات رو بپرسید! قاعدتاً وقتی خود ریزنمرات انگلیسی هست دیگه ترجمه و نسخه فارسی نمی خواد!

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

سلام دوستان من از یکی از دانشگاهها درخواست کرده بودم که اگر امکان داره برای الان اسکن مدارکم رو بپذیرن تا اگر پذیرش گرفتم بعد مدارک رو رسمی ارسال کنم چون توی قسمتی از سایتشون نوشته بود که این امر برای اینترنشنالهایی که مشکل دارن امکان پذیره. این ایمیلی بود که من زدم:
    Dear sir/madam,
    I am an international applicant of CICS PhD program. I have ordered official GRE report, but I can not bear the financial burden of mailing official transcripts and requesting official TOEFL report, at this time. May I include scans of official transcripts and the pdf format of online TOEFL score report, for now, and send official documents upon admission?I have uploaded the mentioned documents in "Additional Materials" part of the application website. Is that sufficient or I have to take further actions?
    Looking forward to your kind response

حالا معنی جوابی که دادن رو متوجه نمیشم. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
    اینم جوابشون:

Official transcripts and TOEFL scores are application review. You can send them through WES if you need to.
    Thanks
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از یکی از دانشگاهها درخواست کرده بودم که اگر امکان داره برای الان اسکن مدارکم رو بپذیرن تا اگر پذیرش گرفتم بعد مدارک رو رسمی ارسال کنم چون توی قسمتی از سایتشون نوشته بود که این امر برای اینترنشنالهایی که مشکل دارن امکان پذیره. این ایمیلی بود که من زدم:
    Dear sir/madam,
    I am an international applicant of CICS PhD program. I have ordered official GRE report, but I can not bear the financial burden of mailing official transcripts and requesting official TOEFL report, at this time. May I include scans of official transcripts and the pdf format of online TOEFL score report, for now, and send official documents upon admission?I have uploaded the mentioned documents in "Additional Materials" part of the application website. Is that sufficient or I have to take further actions?
    Looking forward to your kind response

حالا معنی جوابی که دادن رو متوجه نمیشم. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
    اینم جوابشون:

Official transcripts and TOEFL scores are application review. You can send them through WES if you need to.
    Thanks
    سلام. به نظرم اشتباه نوشتاری کردن. من اگه باشم حتما دوباره می پرسم و میگم گیج شدم . ولی به نظر می یاد که می خواسته بنویسه Official transcripts and TOEFL scores are (needed or obligatory) for application review

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    به نظرتون منظور اینه که از هر کدام از ریزنمرات دو سری باید فرستاد، یا یک سری از هر کدام؟
    2 official sealed transcripts from your undergraduate and graduate (if applicable) institutions. Transcripts should also be translated into English if you have attended a foreign institution. If you already have your Bachelor's or Master's degree we will also accept copies of your degree certificate(s).
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-آب دانشگاه شهید بهشتی

سلام،
    در خصوص نحوه پست مدارک به دانشگاهها میخوام مطلبیو بگم که فکر کنم جواب سوال خیلی ها باشه.
    در پست های همین صفحه و همینطور جاهای دیگه فروم گفته شد که برای صرفه جویی در هزینه ها پاکت مهر و موم شده مدارک لیسانس و پاکت مهر و موم شده مدارک ارشد رو با هم در یک پاکت سومی بگذارید و به دانشگاه مقصد پست کنید (به جای پست جدا از هم مدارک لیسانس و مدارک ارشد) که خوب هزینه نصف میشه.
    من هم اضافه می کنم که در خصوص آدرس فرستنده روی پاکت سوم (که در باجه پست تحویلتون می دن) می تونید آدرس منزل خودتون رو بنویسید. من هم همینکارو کردم چون نگران بودم در صورت برگشت مرسوله، مدارکم به دست خودم نرسن. من اینکارو برای دانشگاههای
    Universiy of California-Irvine, Colorado State University, Michigan State University
    انجام دادم و دانشگاهها بی هیچ مشکلی پذیرفتن. با اینکه تو سایتهاشون قید کرده بودن مدارک باید مستقیما از دانشگاههای مبدا ارسال بشن. خوب ارسال مستقیم تو ایران براحتی ممکن نیست.
    صد البته خوبه قبل از ارسال با دانشگاه مقصد طی کنید ولی من که هماهنگ نکرده بودم هم مشکلی نداشتم!

سلام. من میخوام مدارک دانشگاهیم رو به سه جا بفرستم.
    از تبریز و تهران میتونم بفرستم
    1- به نظرتون از کدوم شهر و چه شرکت پستی بفرستم؟
    2- هزینش چقدر میشه؟
    (بعضی دوستان میگن هزینه برای ارسال از خود دانشگاه پایین تر هست. ولی دانشگاه گفته باید خودم ارسال کنم)

Junior Member

سلام دوستان. من می خواستم یه یکی از دانشگاه های کانادا مدارکمو پست کم. فقط متاسفانه هیچ جواب اوکی از استادای اون دانشگاه نگرفتم. یه سری هم جواب ندادن. یعنی بدون اوکی گرفتن از استاد از طریق دپارتمان شانسمو امتحان کنم.در ضمن شرایط پست مدارک به اون دانشگاه اینه که دو سری از مدارک رسمیم بفرستم. متاسفانه من فقط یه سری ترجمه کردم .
    می خواستم بدونم اگه یه نسخه ترجمه شده را با کپی رنگی از نسخه ترجمه بفرستم موردی داره؟ واسم مقدور نیست هزینه کنم با شرایطی که دارم نه اوکی استادگرفتم و اگه هم پذیرفته بشم به خاطر کم بودن نمره زبانم کاندیشنال پذیرفته می شم.
    در ضمن من مدارک ترجمه شده ام در پاکت مهرو موم شده دانشگاه نیست. فقط ترجمه رسمی شده. آیا واقعا لازمه که برم دانشگاه های قبلیم مهرو مو بکنم؟ دسترسی به دانشگاه در حال حاضر واسم مقدور نیست.
    کلا با این شرایط ارزش داره یا اصلا شانس پذیرفتن بالاست؟ من رزومم خوبه فقط نمره زبانم پایینه.ممنون میشم راهنماییم کنین.

بچه ها این کارا پست کاراپست که همه میگید که من الان زنگ زدم! گفتن هزینه ارسال تا بسته نیم کیلو مثلا من به فنلاند میخام بفرسم میشه 117 هزارتومن! خیلی گرونه که! پست بیست سی تومنه! یعنی اشتباه کرده؟ یا واقعا رنج قیمتش اینه؟من با پست عادی مدارکم, بفرستم چی میشه؟تا 27 ژانویه هم وقت دارم که مدارکمو برسه به دسشون

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    بچه ها این کارا پست کاراپست که همه میگید که من الان زنگ زدم! گفتن هزینه ارسال تا بسته نیم کیلو مثلا من به فنلاند میخام بفرسم میشه 117 هزارتومن! خیلی گرونه که! پست بیست سی تومنه! یعنی اشتباه کرده؟ یا واقعا رنج قیمتش اینه؟من با پست عادی مدارکم, بفرستم چی میشه؟تا 27 ژانویه هم وقت دارم که مدارکمو برسه به دسشون
    DHL حوالی یک ماه پیش که من بسته فرستادم آمریکا 120 هزار تومن بود. قطعا تا فنلاند ارزونتره! اگر قیمت کاراپست واقعا انقدره خوب DHL یا پست دیگه ای رو در نظر بگیرید!
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها در مورد پست مدرک به دانشگاهها باید روی پاکتم بنویسم مثلا اپلیکنت دکتری هستم، اسمم فلانه!؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)